Tipovačka

Pravidla

 1. Tipovat mohou pouze registrovaní uživatelé stránek MLB CZ.com.
 2. Jeden člověk se smí Tipovačky účastnit pod jednou přezdívkou.
 3. Tipuje se jednoduchým kliknutím na kurz na stránce příslušného zápasu nebo v denním přehledu.
 4. Podaný tip už nelze změnit.
 5. Nelze tipovat na opačnou stranu už natipované příležitosti.
 6. Jeden tip = jedna jednotka.
 7. Ke každému zápasu mohou být vypsány kurzy na vítěze (moneyline), handicap (runline) a celkový počet doběhů (total). Celkem tedy lze na jeden zápas podat maximálně tři různé tipy.
 8. Kurzy jsou aktualizovány jednou za hodinu.
 9. Tipovat lze až do vypsaného času začátku zápasu.
 10. V sekci Tipy u každého zápasu jsou vidět celkové statistiky tipů na jednotlivé příležitosti. Tipy jednotlivých uživatelů na konkrétní příležitost se uživateli zobrazí, jakmile tuto příležitost natipuje (např. tipne-li vítěze zápasu, odemkne si tím zobrazení tipů všech ostatních uživatelů na vítěze zápasu) nebo jakmile zápas začne.
 11. Tipy se vyhodnocují bez ohledu na startovací nadhazovače („action“). Na rozdíl od běžných sázkovek se vyhodnocují i handicapy a počty doběhů bez ohledu na to, zda byl zápas zkrácen a odehrálo se méně než 9 směn.
 12. Tipy na odložené zápasy se vyhodnocují jako storno (návrat vkladu).
 13. V případě evidentně chybného handicapu/hranice/kurzu (např. překlep v desetinné čárce) může být tip dodatečně stornován (návrat vkladu).
 14. O pořadí v tabulkách tipérů roku, měsíce a dne rozhoduje pouze celkový počet vyhraných jednotek. V případě na tisíciny shodného počtu vyhraných jednotek rozhoduje lepší percentuální úspěšnost.
 15. Tipérem roku/měsíce/dne může být vyhlášen pouze tipér, který v daném období vykázal zisk.
 16. Tipy se řadí do dnů podle toho, ve kterém dni se hraje tipovaný zápas podle času východního pobřeží USA (ET/EDT). Čas podání tipu nemá na řazení do dnů vliv.

©2010-2024 - Redakce