Transakce

Měsíc 2022-1
  


<< první < předchozí | Stránka 1 | další > poslední >>
Přejít na stránku ze 8

DatumTým(y)TypTransakce
19/1Boston Red SoxRed Soxpodpis volného hráčeBoston Red Sox podepsali jako volného hráče RHP Taylor Cole ke smlouvě v nižší lize a pozvali ho k jarní přípravě.
17/1Cincinnati RedsRedspodpis volného hráčeCincinnati Reds podepsali jako volného hráče LHP Ben Walmsley ke smlouvě v nižší lize.
17/1podpis volného hráčeCleveland Guardians podepsali jako volného hráče SS Yanki Jean-Baptiste ke smlouvě v nižší lize.
17/1Atlanta BravesBravespodpis volného hráčeAtlanta Braves podepsali jako volného hráče SS Luis Sanchez ke smlouvě v nižší lize.
16/1Minnesota TwinsTwinspodpis volného hráčeMinnesota Twins podepsali jako volného hráče SS Kevin Merrell ke smlouvě v nižší lize.
16/1Minnesota TwinsTwinspodpis volného hráčeMinnesota Twins podepsali jako volného hráče OF Anderson Nova ke smlouvě v nižší lize.
15/1Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče C Carlos Vasquez ke smlouvě v nižší lize.
15/1Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče LHP Luis Torres ke smlouvě v nižší lize.
15/1Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče SS Omar Romero ke smlouvě v nižší lize.
15/1Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče RHP Fernando Perez ke smlouvě v nižší lize.
15/1Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče C Albert Millan ke smlouvě v nižší lize.
15/1Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče RHP Carlos Meza ke smlouvě v nižší lize.
15/1Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče RHP Jorge Guerra ke smlouvě v nižší lize.
15/1Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče RHP Ivan Gonzalez ke smlouvě v nižší lize.
15/1Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče OF Railin Tejada ke smlouvě v nižší lize.
15/1Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče C Luis Meza ke smlouvě v nižší lize.
15/1Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče OF Ali Lucena ke smlouvě v nižší lize.
15/1Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče SS Aneudi Escanio ke smlouvě v nižší lize.
15/1Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče C Faruk De La Cruz ke smlouvě v nižší lize.
15/1Minnesota TwinsTwinspodpis volného hráčeMinnesota Twins podepsali jako volného hráče 2B Juan Zapata ke smlouvě v nižší lize.
15/1Minnesota TwinsTwinspodpis volného hráčeMinnesota Twins podepsali jako volného hráče RHP Ledwin Taveras ke smlouvě v nižší lize.
15/1Minnesota TwinsTwinspodpis volného hráčeMinnesota Twins podepsali jako volného hráče OF Jose Rodriguez ke smlouvě v nižší lize.
15/1Minnesota TwinsTwinspodpis volného hráčeMinnesota Twins podepsali jako volného hráče OF Yasser Mercedes ke smlouvě v nižší lize.
15/1Minnesota TwinsTwinspodpis volného hráčeMinnesota Twins podepsali jako volného hráče SS Yilber Herrera ke smlouvě v nižší lize.
15/1Houston AstrosAstrospodpis volného hráčeHouston Astros podepsali jako volného hráče SS Alberto Hernandez ke smlouvě v nižší lize.
15/1Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče OF Jonathan Bautista ke smlouvě v nižší lize.
15/1Houston AstrosAstrospodpis volného hráčeHouston Astros podepsali jako volného hráče RHP Carlos Espinosa ke smlouvě v nižší lize.
15/1Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče 3B Kendry Chirinos ke smlouvě v nižší lize.
15/1Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče RHP Omar Munoz ke smlouvě v nižší lize.
15/1Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče RHP Rodolfo Toledano ke smlouvě v nižší lize.

<< první < předchozí | Stránka 1 | další > poslední >>
Přejít na stránku ze 8

©2010-2022 - Redakce