MLB CZ.com
Sezóna 2019 začíná za:
Transakce

Měsíc 2019-2
  


<< první < předchozí | Stránka 1 | další > poslední >>
Přejít na stránku ze 8

DatumTým(y)TypTransakce
21/2San Diego PadresPadreszměna statusuSan Diego Padres umístili RHP Dinelson Lamet na 60denní listinu zraněných. Rekonvalescence z Operace postranního loketního vazu (TJS).
21/2San Diego PadresPadrespodpis volného hráčeSan Diego Padres podepsali jako volného hráče 3B Manny Machado.
21/2Seattle MarinersMarinerspřeřazení2B Chris Mariscal přeřazen do Seattle Mariners.
21/2Seattle MarinersMarinerspřeřazeníLHP Raymond Kerr přeřazen do Seattle Mariners.
21/2Seattle MarinersMarinerspřeřazení3B Jordan Cowan přeřazen do Seattle Mariners.
21/2Seattle MarinersMarinerspřeřazení2B Donnie Walton přeřazen do Seattle Mariners.
21/2Seattle MarinersMarinerspřeřazeníRHP Zac Grotz přeřazen do Seattle Mariners.
21/2Seattle MarinersMarinerspřeřazeníRHP Nolan Hoffman přeřazen do Seattle Mariners.
19/2New York MetsMetspodpis volného hráčeNew York Mets podepsali jako volného hráče RHP Carlos Castro ke smlouvě v nižší lize.
19/2New York MetsMetspodpis volného hráčeNew York Mets podepsali jako volného hráče C Ariel Yera ke smlouvě v nižší lize.
19/2Cincinnati RedsRedspodpis volného hráčeCincinnati Reds podepsali jako volného hráče LF Derek Dietrich ke smlouvě v nižší lize a pozvali ho k jarní přípravě.
19/2Baltimore OriolesOrioles
San Francisco GiantsGiants
získání z waiversBaltimore Orioles získali LHP Josh Osich z waivers z San Francisco Giants.
19/2Milwaukee BrewersBrewerszměna statusuMilwaukee Brewers umístili LHP Brent Suter na 60denní listinu zraněných. Operace postranního loketního vazu (TJS)
19/2Milwaukee BrewersBrewerspodpis volného hráčeMilwaukee Brewers podepsali jako volného hráče 3B Mike Moustakas.
19/2Baltimore OriolesOriolesoznačení k zařazeníBaltimore Orioles označili SS Hanser Alberto k zařazení.
18/2San Francisco GiantsGiantspodpis volného hráčeSan Francisco Giants podepsali jako volného hráče 3B Yangervis Solarte ke smlouvě v nižší lize a pozvali ho k jarní přípravě.
18/2San Francisco GiantsGiantspodpis volného hráčeSan Francisco Giants podepsali jako volného hráče LF Cameron Maybin ke smlouvě v nižší lize a pozvali ho k jarní přípravě.
18/2Minnesota TwinsTwinsukončení kariérySS Dean Anna ukončil kariéru.
18/2Los Angeles AngelsAngelspodpis volného hráčeLos Angeles Angels podepsali jako volného hráče RHP Luke Bard ke smlouvě v nižší lize a pozvali ho k jarní přípravě.
18/2Chicago CubsCubspřeřazeníChicago Cubs pozvali non-roster OF Charcer Burks k jarní přípravě.
18/2Tampa Bay RaysRayspřeřazeníTampa Bay Rays pozvali non-roster LHP Matt Krook k jarní přípravě.
18/2Pittsburgh PiratesPiratespodpis volného hráčePittsburgh Pirates podepsali jako volného hráče RHP Rookie Davis ke smlouvě v nižší lize a pozvali ho k jarní přípravě.
18/2New York MetsMetspodpis volného hráčeNew York Mets podepsali jako volného hráče SS Adeiny Hechavarria ke smlouvě v nižší lize a pozvali ho k jarní přípravě.
17/2Texas RangersRangerspodpis volného hráčeTexas Rangers podepsali jako volného hráče LF Ben Revere ke smlouvě v nižší lize a pozvali ho k jarní přípravě.
17/2San Diego PadresPadreszměna statusuSan Diego Padres umístili RHP Garrett Richards na 60denní listinu zraněných. Rekonvalescence z Operace postranního loketního vazu (TJS).
17/2San Diego PadresPadrespodpis volného hráčeSan Diego Padres podepsali jako volného hráče LHP Aaron Loup.
16/2Los Angeles AngelsAngelspodpis volného hráčeLos Angeles Angels podepsali jako volného hráče LHP Dan Jennings ke smlouvě v nižší lize a pozvali ho k jarní přípravě.
16/2Texas RangersRangerspodpis volného hráčeTexas Rangers podepsali jako volného hráče C Adam Moore ke smlouvě v nižší lize a pozvali ho k jarní přípravě.
16/2Toronto Blue JaysBlue Jayspodpis volného hráčeToronto Blue Jays podepsali jako volného hráče RHP John Axford ke smlouvě v nižší lize a pozvali ho k jarní přípravě.
16/2Baltimore OriolesOriolespodpis volného hráčeBaltimore Orioles podepsali jako volného hráče SS Alcides Escobar ke smlouvě v nižší lize a pozvali ho k jarní přípravě.

<< první < předchozí | Stránka 1 | další > poslední >>
Přejít na stránku ze 8

©2010-2019 - Redakce