Transakce

Měsíc 2021-1
  


<< první < předchozí | Stránka 1 | další > poslední >>
Přejít na stránku ze 11

DatumTým(y)TypTransakce
19/1Texas RangersRangerspodpis volného hráčeTexas Rangers podepsali jako volného hráče RHP Hunter Wood ke smlouvě v nižší lize a pozvali ho k jarní přípravě.
19/1New York MetsMets
Pittsburgh PiratesPirates
San Diego PadresPadres
výměnaPittsburgh Pirates Vyměnili RHP Joe Musgrove do San Diego Padres; New York Mets Vyměnili C Endy Rodriguez do Pittsburgh Pirates; San Diego Padres Vyměnili LHP Joey Lucchesi do New York Mets a San Diego Padres Vyměnili RHP David Bednar, CF Hudson Hlava, RHP Drake Fellows a LHP Omar Cruz do Pittsburgh Pirates.
18/1Washington NationalsNationalspodpis volného hráčeWashington Nationals podepsali jako volného hráče 2B Osvaldo Duarte ke smlouvě v nižší lize.
18/1Washington NationalsNationalspodpis volného hráčeWashington Nationals podepsali jako volného hráče RHP Bryan Dobzanski ke smlouvě v nižší lize.
18/1Washington NationalsNationalspodpis volného hráčeWashington Nationals podepsali jako volného hráče C Welington Castillo ke smlouvě v nižší lize.
18/1Philadelphia PhilliesPhilliespodpis volného hráčePhiladelphia Phillies podepsali jako volného hráče RHP David Paulino ke smlouvě v nižší lize.
18/1San Francisco GiantsGiantspodpis volného hráčeSan Francisco Giants podepsali jako volného hráče 1B Kyle Mottice ke smlouvě v nižší lize.
18/1New York YankeesYankeespodpis volného hráčeNew York Yankees podepsali jako volného hráče RHP Stephen Ridings ke smlouvě v nižší lize.
18/1Kansas City RoyalsRoyalspodpis volného hráčeKansas City Royals podepsali jako volného hráče SS Daniel Vazquez ke smlouvě v nižší lize.
18/1Chicago White SoxWhite Soxpodpis volného hráčeChicago White Sox podepsali jako volného hráče LF Nick Williams ke smlouvě v nižší lize.
18/1Chicago White SoxWhite Soxpodpis volného hráčeChicago White Sox podepsali jako volného hráče LHP Matt Tomshaw ke smlouvě v nižší lize.
18/1Chicago White SoxWhite Soxpodpis volného hráčeChicago White Sox podepsali jako volného hráče RHP Luke Shilling ke smlouvě v nižší lize.
18/1Boston Red SoxRed Soxpodpis volného hráčeBoston Red Sox podepsali jako volného hráče RHP Zac Grotz ke smlouvě v nižší lize.
18/1Cincinnati RedsRedspodpis volného hráčeCincinnati Reds podepsali jako volného hráče RHP Rocky Gale ke smlouvě v nižší lize.
18/1Arizona DiamondbacksDiamondbackspodpis volného hráčeArizona Diamondbacks podepsali jako volného hráče C Bryan Holaday ke smlouvě v nižší lize.
18/1Arizona DiamondbacksDiamondbackspodpis volného hráčeArizona Diamondbacks podepsali jako volného hráče RHP Edgar Arredondo ke smlouvě v nižší lize.
18/1Philadelphia PhilliesPhilliesoznačení k zařazeníPhiladelphia Phillies označili RHP Victor Arano k zařazení.
18/1Baltimore OriolesOriolespodpis volného hráčeBaltimore Orioles podepsali jako volného hráče RHP Thomas Eshelman ke smlouvě v nižší lize.
18/1Boston Red SoxRed Sox
Philadelphia PhilliesPhillies
výměnaBoston Red Sox vyměnili SS C.J. Chatham do Philadelphia Phillies za hráče, který bude určen dodatečně.
18/1Philadelphia PhilliesPhilliesoznačení k zařazeníPhiladelphia Phillies označili RF Kyle Garlick k zařazení.
18/1Philadelphia PhilliesPhilliespodpis volného hráčePhiladelphia Phillies podepsali jako volného hráče RHP Archie Bradley.
16/1Detroit TigersTigerspodpis volného hráčeDetroit Tigers podepsali jako volného hráče LHP Robbie Ross Jr. ke smlouvě v nižší lize.
16/1Detroit TigersTigerspodpis volného hráčeDetroit Tigers podepsali jako volného hráče RHP Andrew Moore ke smlouvě v nižší lize.
16/1Detroit TigersTigerspodpis volného hráčeDetroit Tigers podepsali jako volného hráče 1B Aderlin Rodriguez ke smlouvě v nižší lize.
16/1Detroit TigersTigerspodpis volného hráčeDetroit Tigers podepsali jako volného hráče 1B Yariel Gonzalez ke smlouvě v nižší lize.
15/1San Diego PadresPadrespodpis volného hráčeSan Diego Padres podepsali jako volného hráče C Heber Villalobos ke smlouvě v nižší lize.
15/1San Diego PadresPadrespodpis volného hráčeSan Diego Padres podepsali jako volného hráče SS Victor Acosta ke smlouvě v nižší lize.
15/1San Diego PadresPadrespodpis volného hráčeSan Diego Padres podepsali jako volného hráče OF Samuel Zavala ke smlouvě v nižší lize.
15/1San Diego PadresPadrespodpis volného hráčeSan Diego Padres podepsali jako volného hráče OF Daniel Montesino ke smlouvě v nižší lize.
15/1San Diego PadresPadrespodpis volného hráčeSan Diego Padres podepsali jako volného hráče RHP Bradgley Rodriguez ke smlouvě v nižší lize.

<< první < předchozí | Stránka 1 | další > poslední >>
Přejít na stránku ze 11

©2010-2021 - Redakce