Eduardo Escobar
#5 Eduardo Escobar
Hráčova karta na MLB.com Hráčova karta na Yahoo Hráčova karta na ESPN
RHRRBIAVGSB
20418.1981
Post: 3B/2B   Status: aktivní
Narozen: 5. 1. 1989 (La Pica, Maracay, Venezuela)
Pálka: S   Hody: R   Výška: 5-10 (178 cm)   Váha: 210 lbs. (95 kg)
College: žádná
Draft: žádný
Arizona Diamondbacks

Statistiky — základní část

Nadhoz

Sezóna Tým G GS W L SV BS HLD CG SHO IP H R ER HR BB SO IBB HBP WP BK GO/AO PC BF P/BF P/IP K/9 AVG ERA WHIP
2016Minnesota Twins1000000001.010000000000.001644.0016.000.00.2500.001.00
Celkem1000000001.010000000000.001644.0016.000.00.2500.001.00

Pálka

Sezóna Tým G AB R H 2B 3B HR RBI BB SO SB CS SB% DP PO IBB HBP AVG OBP SLG OPS BABIP
2011Chicago White Sox970200000100.0000000.286.286.286.571.333
2012Chicago White Sox368714184103923201.0000000.207.281.276.557.281
2012Minnesota Twins1444410000628101.0000001.227.271.227.498.270
2013Minnesota Twins66165233952310113402.0000000.236.282.345.628.279
2014Minnesota Twins13343352119352637249311.5006012.275.315.406.721.336
2015Minnesota Twins127409481073141258288623.4007112.262.309.445.754.301
2016Minnesota Twins1053523283142637217213.2507111.236.280.338.618.280
2017Minnesota Twins129457621161652173339851.8335035.254.309.449.758.279
2018Minnesota Twins97368451013731563349113.2507163.274.338.514.852.325
2018Arizona Diamondbacks541983053110821183511.5005022.268.327.444.772.281
2019Arizona Diamondbacks157630941692910351184812851.8338003.268.318.513.831.281
2020Arizona Diamondbacks501872037624181539101.0005002.198.262.316.578.226
Celkem9773337424854188311104442437082015.5715031421.256.308.430.737.292

Pole

Sezóna Tým Post G GS INN TC PO A E DP PB SB CS CS% RF FPCT
2011Chicago White Sox2B203.032101----1.501.000
2011Chicago White SoxSS306.040400----1.331.000
2012Chicago White Sox2B6443.11810801----3.001.000
2012Chicago White Sox3B2213131.13242713----1.41.969
2012Chicago White SoxLF107.022000----2.001.000
2012Chicago White SoxSS4330.21531111----3.50.933
2012Minnesota Twins2B8863.045182707----5.631.000
2012Minnesota Twins3B3221.050500----1.671.000
2012Minnesota TwinsSS6328.12271504----3.671.000
2013Minnesota Twins2B7540.12581704----3.571.000
2013Minnesota Twins3B2314135.12441823----0.96.917
2013Minnesota TwinsLF104.000000----0.00.000
2013Minnesota TwinsSS3821216.2105316959----2.63.952
2014Minnesota Twins2B9661.029121615----3.11.966
2014Minnesota Twins3B2523200.054123937----2.04.944
2014Minnesota TwinsCF118.042200----4.001.000
2014Minnesota TwinsLF2110.233000----1.501.000
2014Minnesota TwinsSS9886771.2359130224549----3.61.986
2015Minnesota Twins2B11448.02281402----2.001.000
2015Minnesota Twins3B5541.0103611----1.80.900
2015Minnesota TwinsLF3527236.16560411----1.83.985
2015Minnesota TwinsRF100.100000----0.00.000
2015Minnesota TwinsSS7171627.128793190444----3.99.986
2016Minnesota Twins2B6227.0135803----2.171.000
2016Minnesota Twins3B2320179.249133514----2.09.980
2016Minnesota TwinsLF204.000000----0.00.000
2016Minnesota TwinsP101.000000----0.00.000
2016Minnesota TwinsSS7166579.029687200962----4.04.970
2017Minnesota Twins2B9763.030102005----3.331.000
2017Minnesota Twins3B7977680.016431127615----2.00.963
2017Minnesota TwinsC101.000000000.0000.00.000
2017Minnesota TwinsLF205.000000----0.00.000
2017Minnesota TwinsSS1612104.0451431012----2.811.000
2018Minnesota Twins2B119.074300----7.001.000
2018Minnesota Twins3B7773644.218047130313----2.30.983
2018Minnesota TwinsSS2120185.2702643110----3.29.986
2018Arizona Diamondbacks3B5451457.2119239426----2.17.983
2019Arizona Diamondbacks2B3331237.01033964012----3.121.000
2019Arizona Diamondbacks3B1441221137.031286219728----2.12.978
2020Arizona Diamondbacks2B2218.085302----4.001.000
2020Arizona Diamondbacks3B4544379.11162485713----2.42.940
Celkem na postu 3B5004444007.010652477853393---.0002.32.969
Celkem na postu SS3282822549.1120339178725191---.0004.16.979
Celkem na postu 2B9470612.2303121181142---.0004.44.997
Celkem na postu LF4328267.07065411---.0002.33.986
Celkem na postu CF118.042200---.0004.501.000
Celkem na postu RF100.100000---.0000.00.000
Celkem na postu P101.000000---.0000.00.000
Celkem na postu C101.000000000.0000.00.000
Celkem - všechny posty9698257446.12645826175960327000.0003.12.977

©2010-2020 - Redakce