Právě je neděle 07. březen, 19:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sezona 2021
PříspěvekNapsal: pondělí 15. únor, 17:02 
Stálý hráč
Stálý hráč

Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
Jako když to tak pozoruju, nevím zda má Prospect Draft teď nějaký smysl, když jsme většinu hráčů vůbec neviděli v akci...

V týhle situaci to za mě dává pouze výhodu týmům, kterým se v minulé sezoně dostali Prospecti do MLB a splnili limit. Ostatní tak nějak nemají důvod měnit, když se jakože od našeho Prospect draftu v Milb nic nezměnilo. Nevíme nic o hráčích co neskočili do MLB

Navrhuju proto Prospect Draft odložit třeba na půlku sezony, kde tak nějak budeme už vědět o našich prospectech víc... Bůh ví kdo kam sklouznul...

Předmět příspěvku: Re: Sezona 2021
PříspěvekNapsal: pondělí 15. únor, 17:18 
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

Oblíbený tým: Oakland Athletics
Tohle téma jsme naťukli už loni a za mě tohle řešení pořád platí jako nejlepší. Psal jsem:

"Každopádně ať to dopadne jakkoliv, za mě důležitá věc je příští rok navýšit počet prospektů. Minor letos nebude a podle mě není fér chtít, aby někdo příští rok musel někoho zahazovat, aniž by během letoška získal jedinou novou informaci o tom hráči. A naopak právo získat nový hráče by měl mít každej i tak. Pár hráčů asi překročí limity, ale neřek bych, že takových bude hodně a určitě ne všem někdo překročí, takže to by na rozhodování o pravidlech hrát roli nemělo. Za mě ideální varianta je pro příští rok navýšit počet prospektů na 7 s tím, že další rok by se zase přešlo zpátky na systém s 5 prospekty (za předpokladu, že se už bude hrát minor)."

Zkuste se k tomu vyjádřit, jak to vidíte, pokud tu bude panovat nějaká shoda, můžu pak spustit hlasování.

Předmět příspěvku: MLBCZ.com Keepers Power League 2021 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pondělí 15. únor, 17:31 
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

Souhrn důležitých oznámení a výstupů z diskuse
Zvýšení počtu prospektů na 7?
Zvýšení počtu IR/NA spotů kvůli covidu?

Přátelé, vstupujeme do 11. sezóny našeho keeperu. Liga začíná ve čtvrtek 1. dubna. Pokud chcete cokoliv prodiskutovat, shrňte to prosím stručně tady a to co nejdřív, ať případně můžeme hlasovat včas.

Důležité thready k sezóně 2021:
Pravidla: viewtopic.php?f=44&t=1320
Harmonogram: viewtopic.php?f=44&t=1323
Seznamy keeperů: viewtopic.php?f=44&t=1318
Seznamy keepovaných prospectů: viewtopic.php?f=44&t=1319
Seznam prospectů k draftu:
Seznam chráněných prospectů: viewtopic.php?f=44&t=1317

PříspěvekNapsal: pondělí 15. únor, 21:33 
Farmář
Farmář

Oblíbený tým: Chicago Cubs
Ahoj, souhlasím s Mikym.

PříspěvekNapsal: úterý 16. únor, 09:30 
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

Taky souhlas s Mikym, zatím mě nic lepšího než navýšení počtu prospektů na 7(6) nenapadlo.

PříspěvekNapsal: středa 17. únor, 22:32 
Hvězda AAA
Hvězda AAA

Oblíbený tým: Cincinnati Reds
Dobrej nápad, na jednu sezonu bychom mohli počet prospectů navýšit.

PříspěvekNapsal: pátek 19. únor, 12:55 
Stálý hráč
Stálý hráč

pro 7 prospectů jsem v případě....

že samozřejmě se bude počítat s tím, že jakože každý má 5... Tzv. že nikdo nemůže trejdovat pro Prospecta, pokud má více než povolený limit.
Pokud mám 7 prospectů a chci udělat trejd za jiného, musím 2 automaticky dropnout stejně tak druhá strana pokud má víc než 5.

Prostě 7 prospectů se přidá jen proto, aby jsme vůbec draft měli a nikdo nic nemusel zahazovat, bez toho aby vůbec viděl prospecty loni v akci.

Prostě 5 prospectů je maximimu, a 2 navíc jsou pozice navíc z hlediska držení.

Prostě nikdo nebude trejdovat tak, aby měl i 7 prospectů na rosteru na konci sezony. 7 prospetců jedině, pokud je mám z draftu.
S tím, že do další sezony stejně můžeš keepovat jen 5 (2 ze 7 třeba v hlavním týmu) Ale nikdo nebude mít 7 v příští sezoně...

Tedy pokud nechceme rovnou dělat 7 prospectů už na věky :D

PříspěvekNapsal: pátek 19. únor, 13:03 
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

nerazzurro píše:
pro 7 prospectů jsem v případě....

že samozřejmě se bude počítat s tím, že jakože každý má 5... Tzv. že nikdo nemůže trejdovat pro Prospecta, pokud má více než povolený limit.
Pokud mám 7 prospectů a chci udělat trejd za jiného, musím 2 automaticky dropnout stejně tak druhá strana pokud má víc než 5.

Prostě 7 prospectů se přidá jen proto, aby jsme vůbec draft měli a nikdo nic nemusel zahazovat, bez toho aby vůbec viděl prospecty loni v akci.

Prostě 5 prospectů je maximimu, a 2 navíc jsou pozice navíc z hlediska držení.

Prostě nikdo nebude trejdovat tak, aby měl i 7 prospectů na rosteru na konci sezony. 7 prospetců jedině, pokud je mám z draftu.
S tím, že do další sezony stejně můžeš keepovat jen 5 (2 ze 7 třeba v hlavním týmu) Ale nikdo nebude mít 7 v příští sezoně...

Tedy pokud nechceme rovnou dělat 7 prospectů už na věky :D

To je zase generátor náhodnejch slov :lol: Moc nerozumím, co se snažíš říct, ale mám pocit, že jako reakce by mohlo stačit vytáhnout větu z toho, co sem už psal :neri:

"s tím, že další rok by se zase přešlo zpátky na systém s 5 prospekty (za předpokladu, že se už bude hrát minor)"

:bigbrother:

PříspěvekNapsal: pátek 19. únor, 14:49 
Stálý hráč
Stálý hráč

že když budeš mít 7 prospectů, a někdo další taky.. a budete chtít udělat trade kus za kus... tak NE... leda pokud každý z vás dva dropne

PříspěvekNapsal: pátek 19. únor, 15:08 
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

Pro to nevidim jedinej důvod :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]