Právě je čtvrtek 23. květen 24, 10:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: nerazzurro <-> jirka
PříspěvekNapsal: pátek 28. únor 14, 21:31 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Já o tom vetu ale taky dost vážně uvažuju.

Když dva hráči za necelej rok mezi sebou vymění x stejnejch hráčů několikrát a vždycky k tomu přihodí jiný, tak buď si nějak pomáhaj, dělaj si z tý ligy prdel, nebo se snaží nějakým způsobem se zvýhodnit.

Už od toho podivnýho tradu Myerse si říkam, že cokoliv mezi jirkou a nerou budu sledovat jako možný veto, protože ten trade byl evidentně postavenej nesmyslně tak, aby dokončili dřív zvetovanej trade, i když věděli, že jirka se okrádá a o ten trade určitě zájem neměl, jen tam byla nějaká domluva z dřívějška, slib, aby se dokončil jinej trade, kterej sme dřív vetovali. Což mi vyplynulo i z další konverzace mezi těma dvěma na chatu.

Já s tímhle mám velkej problém. Říkal jsem tu, že už nemám zájem nic vetovat, protože jste liga dementů a ignorantů a nevetujete ani sebevětší blbosti (Domonic za Daniela Hudsona, Justin Upton za Brittona, top prospect za prospecta mimo top 100), prostě to máte někde.

Já tenhle trade nechápu v kontextu minulejch tradů, vůbec tomu nerozumím. Tohle v MLB rozhodně normální není, že děláte něco, co opravdu působí jako hostování. V první řadě by tenhle trade vůbec neměl probíhat a jen podtrhuje to, na jakou úroveň to tady kleslo.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nerazzurro <-> jirka
PříspěvekNapsal: pátek 28. únor 14, 21:42 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
No zadna dohoda z drivejska urco nebylo ale tak klidne si myslete... Proste jirka dela pro svuj tym co si mysli ze je nejlepsi a stejne tak ja... Na trades se proste umime dohodnout protoze chceme... Psal jsem osobne snad kazdymu behwm minulych tydnu a nikdo nema zajem moc tradovat... Ale ja se proste s jirkou vzdy nejak dohodnu no... Umime si vyjit vstric..

Jinak urco bych ti asi nenabizel Tula kdybych byl s jirkou nejak predem dohodli prece... O jeho hrace sem projevil zajem az kdyz sem je videl na trade blocku... Normalne jsem ani nedoufal v to, ze bych treba Longa ziskal... Ale proste sance se naskytla...

A to ze vraci zase zpet ke me, no a? Tasy nejsou hraci pod smlouvama, nemame ani rozpocty a ani ten hrac nemuzu rict - tam ja nejdu... Takze co.. I v realu sem obcas vrati hrac tam kde zacinal...

Ale samozrejme je tenhle nas trade trochu raritka. Proste tak se vyvynul trh a kupujeme co ma value...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nerazzurro <-> jirka
PříspěvekNapsal: pátek 28. únor 14, 22:03 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Chazy píše:
Já s tímhle mám velkej problém. Říkal jsem tu, že už nemám zájem nic vetovat, protože jste liga dementů a ignorantů a nevetujete ani sebevětší blbosti (Domonic za Daniela Hudsona, Justin Upton za Brittona, top prospect za prospecta mimo top 100), prostě to máte někde.

Já tenhle trade nechápu v kontextu minulejch tradů, vůbec tomu nerozumím. Tohle v MLB rozhodně normální není, že děláte něco, co opravdu působí jako hostování. V první řadě by tenhle trade vůbec neměl probíhat a jen podtrhuje to, na jakou úroveň to tady kleslo.


Jak dlouho to je, co jsi naposledy chválil nováčky, co přišli do ligy? Nechci ti vkládat do úst něco, cos neřekl, ale mám pocit, žes chválil i :neri:

Vůbec nechápu, o jakým poklesu úrovně se tady bavíme. Pokud trejd chceš vetovat, tak ho vetuj, máš na to plný právo. Pokud chceš, aby ho vetovali i další, měl bys tady ale místo nějakýho plácání a vymejšlení konspiračních scénářů vypsat, proč se ti to zdá nevyrovnaný. Když to tu někdo zanalyzuje, že je to podle něj nefér, tak to vetovat klidně budu taky.

"Hostování" u nás samozřejmě neexistuje, ale koneckonců i kdyby se na tom neri s jirkou před časem domluvili, co proti čemu by to jako bylo? Asi se nedomluvili úplně přesně (já si stejně myslím, že se nedomluvili vůbec), a kdyby byl jejich trejd vyloženě nevyrovnanej, tak by navíc museli počítat s velkým rizikem veta. Pár vet už tu bylo, taky se po nich často řvalo. Naopak se taky řvalo, když někde veto nebylo. No a co?

Tobě se snad nelíbí, že se trejduje. Naopak třeba jeffjam si s oblibou stěžuje, jaká je to nuda, že je málo trejdů. Já už fakt nevím :D

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nerazzurro <-> jirka
PříspěvekNapsal: sobota 01. březen 14, 10:00 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Několik postřehů:

1. Z toho Chazyho příspěvku se mi chce zvracet a mám chuť tuto ligu opustit, jelikož mne nikdo nebude obviňovat že s někým něco domlouvám. Fantasy hraji od roku 2003 a svých 74% jsem nedosáhl tím, že mám s někým tajné dohody. Pokud chcete, klidně tady uveřejním konverzaci kterou jsem vedl s Nerem přes PM ohledně trejdů. Na ostatní kraviny v tom příspěvku ani reagovat nebudu, jen mne mrzí že to podkopává všechnu práci, kterou jsme tomu všichni společně věnovali. Podle tebe jsme dementi všichni kromě tebe, dementi jsou i Amíci se kterýma hraješ, otázka je co se ti vůbec zamlouvá.
2.Miky - je od tebe moc pěkný že se tady chvástáš, že se ti to to vůbec nelíbí a další řeči že uvažuješ o vetu, přitom mezitím mi už posíláš návrh na trejd s hráčem, který je součástí této výměny.
3.Wizardos - to je ovšem záležitost Nera - já od něj nekupuju hráče který už jsem jednou vlastnil, vždy se jedna o hráče , které jsem nikdy neměl. Já s ním nikdy neměnil hráče X krát navzájem za rok jak tu někdo napsal. Že Nero chce hráče které už jednou měl je jeho věc, já jsem je dal na trejd block a on se ozval že je chce.

Pravda je, že Nero vymění klidně za rok celý tým, ale nevím proč by to mělo být nějakým způsobem diskriminující vůči ostatním manažerům , kteří s ním chtějí něco vyměnit. Buď vylučte z této ligy mne nebo jeho, ale já prostě za rok několik trejdů udělám.

Co se týká samotných hráčů, důvod pro výměnu je takový že na 2B,3B a Utility mám 4 hráče, a rozhodl jsem se že Ch.Davis a M.Carpenter, D.Pedroia bude lepší volba než E.Longoria. Tulo nad Desmondem je upgrade a Mauera a Lynna jsem keepovat nechtěl, pokud bych v trejdu obdržel 2 SP, což se taky stalo a tím pádem mám 12 keeperů jasných. 7 pálkařů a 5 SP

Pokud ten trejd neprojde, tak se z toho nezblázním. Od toho je tu právo veta všech ostaních.
Jen jsem chtěl napsat svůj pohled na věc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nerazzurro <-> jirka
PříspěvekNapsal: sobota 01. březen 14, 13:13 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Nic nepodkopávám, nebo to alespoň nebylo úmyslem, ale ve zvracení ti samozřejmě nebráním.

Dementi rozhodně nejsou všichni.

Co se týče toho, tak já jsem si jistej, že ten trade Myerse nebyl čistej. Zvetovali jsme vám trade, tak jste ho rozdělili na dvě poloviny a ty vám obě prošly. Změnilo ho snad jen přidání Strailyho a odebrání jednoho hráče, což je strašně komický, protože Strailyho hodnota byla skoro nulová a oba ty trady byly i tak nevyrovnaný.

Podobně už nera obešel veto ze začátku sezony v tradu s Thunderem, takže se na mě nezlob, ale ohledně jeho tradů jsem už dost pozornej a když si s někým 2x vymění stejný hráče a ještě jde o člověka, se kterým udělal tu podivnost s Myersem, tak okamžitě zbystřím. Já tímhle jen vyjadřuju svoje znechucení nad tím, jak to vypadá, ale nemá smysl s tím něco dělat, když veto neznamená nic. Jestli jsem se tě nějak dotknul, tak se omlouvám, to úmyslem nebylo.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nerazzurro <-> jirka
PříspěvekNapsal: sobota 01. březen 14, 15:56 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
jirka11 píše:
2.Miky - je od tebe moc pěkný že se tady chvástáš, že se ti to to vůbec nelíbí a další řeči že uvažuješ o vetu, přitom mezitím mi už posíláš návrh na trejd s hráčem, který je součástí této výměny.


? Nerozumim smyslu tyhle tvy reakce. Ze mam o Russella zajem neni zadny tajemstvi, jeho majitel se evidentne meni, tak na to reaguju a ozval sem se ti. Nechapu, proc by to mel bejt problem.

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nerazzurro <-> jirka
PříspěvekNapsal: pátek 07. březen 14, 23:16 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Schváleno, zapsáno, zamčeno.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz