Právě je čtvrtek 02. květen 24, 12:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 13:02 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
Mě osobně neštve ani fakt, že Evando o něj příde (což je samozřejmě zasloužený, vzhledem k tomu jak to odfláknul).... ale de tu o to, že to posílí někoho zdarma... Jak moc? Moc , moc!

V tomhle případě je to aspoň Ranger, kterej aspoň sám ten post co má Machado keepovaný, tkaže aspoň hned si zabije util a bude mít trošku horší možnosti se sestavou.. či dokonce to někomu otevře dveře pro trade na slušný a mladý 3B...

ALe spíš bych dal o tom hlasovat... a Evanda ztrestal odebráním nějakýho picku, nebo bych mu třeba letos nedal šanci draftovat v prospect draftu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 13:16 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 9. 2. 2013
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Jasně vpohodě,právě proto bych to tak nějak uzavřel už,je mi z toho na nic že přijdu o tak kvalitního hráče,proto se už k tomu nechci vracet a jít dál do sezony,předtím ještě draft samozřejmě.Uvažuji vždy pozitivně a doufám že to nějak zásadně neovlivní můj tým a výsledky v sezoně.Bohužel určitě pomůžu Rangerovi,že získá takovou posilu zadarmo,ale už to nemůžu vrátit zpátky a pro příště vím že si musím dávat větší pozor koho píšu a koho ne.Taky nechápu jak mi prostě mohl vyletět ze seznamu,fakt blikanec jako kráva :(

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 13:20 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Já sem právě přemýšlel, proč by asi tak mohl člověk chtít to hlasování a napadlo mě jen to, že fakt hodně nemá rád Rangera :lol: ...

Jinak o tom je prostě draft, no, Angee díky prvním pickům nabral dva top SP, co došli z Japonska a jako i když ten Machado tam fakt hodně vyniká, není to jedinej hráč, kde je totální WTF, že nebyl keepovanej + dokonce ani nabídnutej k tradu.

A jako znáte moji strategii s 12 SP. Kdybych letos neudal Doziera s Blackmonem, prostě jdou do draftu a rozeberte si je.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 13:24 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 9. 2. 2013
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Hoši sorry,ale ted musím opravdu použít i Ironii..Rangere jaktože mi nepřipluli ještě kapříci? :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 13:38 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Je to prostě obrovskej kiks od Evanda a já si ani nevybavuju obdobnou situaci. V každým případě je to tak, že by pro případnou dodatečnou úpravu museli být úplně všichni, protože to je naprosto jediná možnost, jak jít proti pravidlům za běhu. Jsem rád, že nejsem sám, kdo fakt nevidí důvod, aby se to povolilo. Navíc případná oprava by poškozovala nejen mě, ale v menší míře (přesto výrazně) i ty, co jsou v draftu blízko po mně, protože na ně zase zbude něco, co by na ně jinak nezbylo. Za sebe můžu spolehlivě říct, že bych byl proti opravě, i kdybych z toho neměl prospěch (akorát bych víc nadával).



Evando, tohle snad vyřešíme jinde :glasses2:

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 13:42 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Tak Evando už několikrát prohlásil že trest odebrání Machada přijímá, pak tu asi není co řešit.
Myslel jsem ale že budeš víc bojovat, respektive věhorohodně vysvětlíš proč jsi tam dal tak kokotský hráče.
MVP kandidáta jsem v týmu asi neměl nikdy a nedokážu si představit, že bych Machada nenapsal hned jako prvního. (v případě tvýho týmu jako druhýho)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 13:43 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Pokud jde o budoucnost: o tu úpravu pravidel, že by se povinně keepovali nějak určení top hráči, zájem nikdo nemá?

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 13:49 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Ranger píše:
Navíc případná oprava by poškozovala nejen mě, ale v menší míře (přesto výrazně) i ty, co jsou v draftu blízko po mně, protože na ně zase zbude něco, co by na ně jinak nezbylo.


Nebuď smešnej Rangere. Co asi tak zbývá na ostatní? Normální hráči kteří chodí v prostřed draftu.

Dnes to hezky oslav :drunken:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 13:53 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
A tak jako má pravdu Ranger no, prostě by vzal někoho z nějakých top 3 hráčů a takhle se ta volba posouvá na druhého. Vlastně Evando poškodí jen sebe, což je fajn.

A Rangere, k tomu dotazu:

Chazy píše:
A jako znáte moji strategii s 12 SP. Kdybych letos neudal Doziera s Blackmonem, prostě jdou do draftu a rozeberte si je.



Třeba mně by to v tomhle směru celkem mohlo škodit. Jakoby chápu myšlenku, ale podle mě by se do keepování kecat nemělo. Zas jako měla by to bejt liga kvalitních hráčů s vlastním rozumem, co vědí, proč co dělají a nějak ten tým staví. Už ty veta tradů jsou často hrozně problematický, když tu prostě tradujeme s ohledem na vzdálenou budoucnost.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 14:34 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 712
Bydliště: Plzeň
Oblíbený tým: Texas Rangers
souhlasim s Chazím, taky nejsem pro, aby byly nějaký povinný keepy. Tohle je každýho věc. A v případě Machada jsem proti opravování


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz