Právě je pátek 17. květen 24, 06:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 15:04 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 9. 2. 2013
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava
Oblíbený tým: Oakland Athletics
jirka11 píše:
Tak Evando už několikrát prohlásil že trest odebrání Machada přijímá, pak tu asi není co řešit.
Myslel jsem ale že budeš víc bojovat, respektive věhorohodně vysvětlíš proč jsi tam dal tak kokotský hráče.
MVP kandidáta jsem v týmu asi neměl nikdy a nedokážu si představit, že bych Machada nenapsal hned jako prvního. (v případě tvýho týmu jako druhýho)

Tak bojovat,tohle není už v mé moci o tom rozhodnout přeci.Já se snažil vysvětlit že mne to sere víc než si myslíte možná,ale jak mám vysvětlit že se stalo něco,co nedokážu sám pochopit?..já vím že jsem na to měl hafo času a věděl jsem že budu to klikat poslední možný den,když jsem měl rozjetý ještě nějaké nabídky na trejd (což byla stejně blbost,když už byl trejd deadline 11 nebo tak nějak jak mi psali,to jsem taky pochopitelně ani nevěděl).v tom bych problém teda neviděl.Možná bych to mohl svést na únavu,když jsem měl po třetí 12ce v práci a byl už fakt hodně grogy,ale na to se taky nechci vymlouvat.Já to měl v hlavě srovnáno že černý petr zůstane u Kipnise a A.J.Ramose..evidentně jsem ale spěchal,to už když jsem se snažil vynechávat křestní jména,ale je mi opravdu záhadou jak jsem mohl opomenout Machada!..pak jsem šel už spát no,takže na nějakou korekci už bylo pozdě.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 16:25 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
Miky píše:
Harvey háže 91 a dostává na prdel při každym startu, zrovna on tu velocity dost potřebuje :(


je vysílenej, má Adrianu Limu teď... tam je to jasná situace :E


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 18:42 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
nerazzurro píše:
Miky píše:
Harvey háže 91 a dostává na prdel při každym startu, zrovna on tu velocity dost potřebuje :(


je vysílenej, má Adrianu Limu teď... tam je to jasná situace :E



Nevím no, Verlander umí i s Kate :nevim:

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 18:46 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Ok, tak nic měnit nebudeme. Já ty argumenty proti chápu, taky jsme to rozebírali už ve čtvrtek s Mikym na chatu.

Evando: Pokud jde o tu "trade minideadline", tak na tu ani nemusíš studovat pravidla. Každoročně je uvedená přímo v příspěvku s harmonogramem sezóny (viewtopic.php?f=44&t=991).

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 21:28 
Offline
Farmář
Farmář

Registrován: 28. 1. 2012
Příspěvky: 164
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Milwaukee Brewers
No už jste to tu v podstatě vyřešili, tak jen přidám, že se mi vůbec nelíbí, že takovou blbostí je narušenej pozvolnej řád ligy, kdy týmy posilují a oslabují nějakou svou vlastní prací a přirozeným vývojem. A pak kvůli blbosti jednoho hráče to jde celý do kopru :nevim:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: středa 30. srpen 17, 10:21 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
já dám teda rovnou návrh pro změnu pravidel...

5. Vybraním hráča v MiLB drafte bude hráč zapísaný na váš zoznam prospectov. Máte tzv. právo na prospecta = ako jediný si ho môžete pridať do tímu vo fantasy. Počas trvania tohto práva, pokiaľ si vášho prospecta pridá iný GM do svojho tímu, automaticky bude tento GM sankcionovaný. Prospect pôjde okamžite do FA, uplatní sa na tomto GM TREST č. 1. Trest se uplatní až za druhé a každé další porušení tohoto pravidla v sezóně.

Upravit...

pokud bude toto pravidlo porušeno v posledních 4 weekách základní části (období kdy už je víceméně jasno kdo má šanci na Play off a kdo ne), bude udělen TREST č. 1 – odobratie najcennejšieho picku v najbližšom MiLB drafte.
... okamžitě, přesto že to bude první prohřešek


protože když se nad tím člověk zamyslí, můžu to klidně udělat úmyslně.... přecijen co mi hrozí? - nic.... Svedu to na omyl a pohoda, a podruhý už to neudělám (protože si to lehce zkontroluji kdo koho vlastní)...
A když de o Play off v klíčový fázi sezony, proč to neudělat? Kor když nic lepšího na FA není a tady se nabízí celkem dobrý player který jedním startem dokáže vyhrát víc než jednu stats v matchupu... zejména pokud jde o SP

a podle mě to tak i udělal Chazy (že má Miky práva věděl možná líp než sám Miky)... a ono to picknout i 2 minuty před koncem času na picknutí... naprosto přesně vypočítané, s tím že už s tím nikdo nemohl nic dělat... Je to víc než nápadné

a proto i navrhuju Chazyho dodatečně potrestat.... můžeme klidně hlasovat. A tohel byla prostě prasárna a zamíchá Play off účastníkama...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: středa 30. srpen 17, 16:30 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
:neri: : Díky za tenhle příspěvek, už jsi dlouho nevymyslel žádnou ptákovinu. Pravidla jsou už teď dost složitý, tak tam dáme ještě to, že se to nesmí zneužít 4 weeky před koncem, protože 5 weeků před koncem je to v pohodě. Ty jsi byl jeden z těch, co nejvíc prosazovali, aby se za první porušení netrestalo. Já si umím představit dvě úpravy, které dávají smysl a jsou pochopitelné:
a) Trest se udělí hned za 1. porušení (jak to bývalo původně), každej má povinnost si to kontrolovat a je to jeho problém, sakra (mířím tím i na sebe).
b) Trest se udělí hned za 1. porušení, pokud se chybně picknutý hráč jakýmkoliv způsobem objeví v denní sestavě porušitele. To je podle mě jediná možná pochopitelná úprava, pokud to nechceme zrušit podle a).

Ještě k tomu musím dodat dvě věci: já, jirka ani nikdo jinej to tu nesledujeme 24/7. Tahle situace byla naprosto výjimečná, že si toho nikdo, kdo s tím mohl něco udělat, nevšiml za nějakých 10 hodin od 9 ráno do 7 večer. Bylo to i kvůli tomu, že ti, kdo si toho všimli, nás neupozornili (cest je spousta, úplně by bývalo stačilo mi napsat tady na fóru SZ a přišel by mi upozorňovací e-mail, na kterej bych skoro jistě reagoval). Opakuju ale, že to byla naprosto výjimečná situace a dělat kvůli ní z pravidel větší bramboračku, než jakou už jsou, je hovadina.

Druhá věc: já si neumím ani v nejdivočejším snu představit, že by to Chazy udělal naschvál. Je to absolutní nesmysl. Navíc ho na to mohl kdokoliv přes celej den upozornit, což se pokud vím taky nestalo.

Určitě se tady nebude trestat nad rámec pravidel ani dělat nějaký hlasování o trestu. Jestli na tom trváš, tak si uvědom, že všichni by museli být pro, protože nic takovýho nemáme v pravidlech. Já jsem proti, takže konec.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: středa 30. srpen 17, 16:41 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
S tou úmyslností nad tím přemýšlím, beru to horem dolem a fakt nechápu úvahu, že to Chazy udělal úmyslně. Asi jsme z jiný planety, :neri: .

Od Chazyho to byla trestuhodná nedbalost a bylo to jedno z nejpodstatnějších porušení pravidel, jaký jsme tu za ty léta v keeperu zažili. Měl by se jasně a bez vytáček omluvit i tady v tomhle threadu, ale to je naprosto všechno, co se s tím dá dělat.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: středa 30. srpen 17, 19:45 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Jednoduše se vrátit k trestu a.
Za 1 porušení odebrání picku. všechno ostatní navádí jen k dalším a dalším úpravám pravidel.
Pravidla by měla být co nejjasnější a nejjednodušší.
Osobně nerozumím proč se Chazy na Giolitiho nepodíval a to kamkoliv. V googlu je to otázka sekundy, pravidlo o minim počtu inningů snad ani není potřeba zmiňovat. A Chazy jako manager, který v drtivé většině případů vždy preferuje pitching (a ví o tom asi nejvíc) - nepochopitelný přešlap :ne: .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: středa 30. srpen 17, 20:02 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
Nepochopitelný...

Spíš geniální, úmyslné... No stress...Geniální a Ranger tonsezral evidentně i s navijákem.... Chazy tohle ví stejne dobře jako Miky...že Giolito patří Mikimu a nemá limit...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz