Právě je pondělí 06. květen 24, 09:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 10:03 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 9. 2. 2013
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Příjmu jakýkoliv rozhodnutí,samozřejmě že mne to bude srát kdybych měl přijít o Machada,ale nechci narušovat férovost soutěže..Samozřejmě to byla jen moje vina,ale tohle se může stát komukoliv,to nemůžete nikdy vědět..

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 10:06 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 7. 2010
Příspěvky: 295
Oblíbený tým: Cincinnati Reds
Asi souhlasím s tím, že bych udělal udělal výjimku a povolil dodatečnou úpravu, ideálně s nějakým dodatečným trestem, jak navrhoval jirka, ale zavést to do pravidel bude asi hodně obtížný :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 10:33 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Já jsem naprosto proti tomu, aby dodatečně upravoval keepery. U Thundera bylo kdysi evidentní, že prostě to nestih vlivem nějakejch okolností udělat, protože nezadal keepera žádnýho a přitom existovala konverzace, kde řešil, jaký keepery si zadá. Navíc jsme tehdy měli špatný pravidla, pokud jde o to, podle jakýho ranku se budou keepeři automaticky nastavovat, což by vedlo k dost zásadnímu zničení jeho týmu, což jsme nikdo nechtěli.

Tady je naprosto reálně možný, že to byla od Evanda zas nějaká geniální myšlenka, jako když loni psal, že Trout je overrated a zkoušel ho s Freemanem tradnout za Abreua s Martem.

Budu hlasovat proti a nevidím důvod, proč převracet pravidla. Prostě je deadline na stanovení keeperů, jsou na to dva měsíce, každej člověk má v každým měsíci 15 minut volnýho času, aby něco udělal, pokud mu na tom záleží - Evanda nevyjímaje. On se na to vysral, nevěnoval tomu důležitost ani pozornost, nějak to naklikal, tak ať za to platí.

Keeper prostě má bejt kvalitní liga, hráči by měli bejt svéprávní a hlavně by tý lize měli dávat nějakou váhu. Kdo to nedělá a v důsledku toho tu ligu poškodí, zaprvý by ji neměl hrát a už vůbec by neměl mít možnost to zachraňovat ohnutím pravidel.

Za mě to není kiks, ale odfláknutí. Navíc bych ještě víc pochopil, kdyby nedopatřením neoznačil hráče na yahoo a prostě nějakej ten checkbox nechal volnej. Ale že si vypisuje jména a nezadá svýho druhýho nejlepšího hráče, nevšimne si toho a ani ho to nenapadne při tom procesu? :) Nasrat fakt, jen ať má Machada podle našich praviel Ranger.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 10:36 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
A nesouhlasím s výrokem, že se to může stát každýmu, tohle je myslím naše šestý keepování a je to poprvý, co si někdo vypsal keepery a zapomněl tam dát top hráče. Mám svůj NFL keeper a ani tam se nestalo, že by někdo zapomněl zadat jednoho top keepera (za to zapomenout na všechny, to zas jó).

Mám silný pochyby, že se to někdy někomu v nějakým keeperu stalo - když prostě je zadávám, tak snad vím, co za hráče mám.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 10:56 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Taky sem jednoznacne proti opravě, bohužel.

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 11:10 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 9. 2. 2013
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Jasně,ještě že máme Guru Chazyho,ten ví všechno nejlíp a nejpřesněji..zhřešil jsem,ukřižovat,odstřelit,to byl prostě Řepkův blikanec a největší prohřešek roku..ty voe já mám dost,takhle to řešit a propírat..Takže zaprvé : Budto toho neschopného Evanda vylučte.Nebo zadruhé : Když ne,tak rozhodně neřešte jestli dát korekci či ne,je to prostě jasné,přišel jsem o Machada,páč jsem jistě největším hlupákem pod sluncem.LOL. :lol: :cheers:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 11:15 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
:lol: chazy ví hovno, ale jinaks to rek hezky

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 11:17 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Evando píše:
Jasně,ještě že máme Guru Chazyho,ten ví všechno nejlíp a nejpřesněji..zhřešil jsem,ukřižovat,odstřelit,to byl prostě Řepkův blikanec a největší prohřešek roku..ty voe já mám dost,takhle to řešit a propírat..Takže zaprvé : Budto toho neschopného Evanda vylučte.Nebo zadruhé : Když ne,tak rozhodně neřešte jestli dát korekci či ne,je to prostě jasné,přišel jsem o Machada,páč jsem jistě největším hlupákem pod sluncem.LOL. :lol: :cheers:


Tobě bych fakt doporučil koňskou dávku sebevědomí, abys začal trochu unášet kritiku a nepoužíval v diskuzích jako svoji jedinou přednost při obhajobě to, že si na tom světě dýl jak ostatní a jsi proto povznesenej nad naše starosti.

Tady jde o to, že tohle je soutěž, kterou hraje 12 lidí. Ta soutěž má pravidla. Pravidla nějak hovoří. Diskutuje se, jestli udělat hlasování, který je proti pravidlům. Lidi říkají, proč jsou pro hlasování, který je proti pravidlům. A jiní lidi říkají, proč jsou proti hlasování, který je proti pravidlům. Není to "propírání", ale je to určitej legislativní proces v rámci téhle ligy. Chápeš?

Ale tvoje reakce na můj příspěvek mě vůbec nepřekvapuje, vzhledem k tomu, že loni si po vetování toho tradu psal, že jsme všichni kokoti a z ligy odcházíš. Kdykoliv si někdo dovolí tě kritizovat, tak se rozbrečíš jak mimino.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 12:03 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 9. 2. 2013
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Chazy píše:
Evando píše:
Jasně,ještě že máme Guru Chazyho,ten ví všechno nejlíp a nejpřesněji..zhřešil jsem,ukřižovat,odstřelit,to byl prostě Řepkův blikanec a největší prohřešek roku..ty voe já mám dost,takhle to řešit a propírat..Takže zaprvé : Budto toho neschopného Evanda vylučte.Nebo zadruhé : Když ne,tak rozhodně neřešte jestli dát korekci či ne,je to prostě jasné,přišel jsem o Machada,páč jsem jistě největším hlupákem pod sluncem.LOL. :lol: :cheers:


Tobě bych fakt doporučil koňskou dávku sebevědomí, abys začal trochu unášet kritiku a nepoužíval v diskuzích jako svoji jedinou přednost při obhajobě to, že si na tom světě dýl jak ostatní a jsi proto povznesenej nad naše starosti.

Tady jde o to, že tohle je soutěž, kterou hraje 12 lidí. Ta soutěž má pravidla. Pravidla nějak hovoří. Diskutuje se, jestli udělat hlasování, který je proti pravidlům. Lidi říkají, proč jsou pro hlasování, který je proti pravidlům. A jiní lidi říkají, proč jsou proti hlasování, který je proti pravidlům. Není to "propírání", ale je to určitej legislativní proces v rámci téhle ligy. Chápeš?

Ale tvoje reakce na můj příspěvek mě vůbec nepřekvapuje, vzhledem k tomu, že loni si po vetování toho tradu psal, že jsme všichni kokoti a z ligy odcházíš. Kdykoliv si někdo dovolí tě kritizovat, tak se rozbrečíš jak mimino.

Haha,tak ted jsi mne teda pobavil.No tvoje reakce mne taky vůbec nepřekvapuje,ale nevím kde si přišel na to že jsem psal po tom vetu to co ty tady píšeš?!Ano byl jsem vytočenej a jednal jsem možná přehnaně podrážděně,ale takový já prostě jsem,temperamentní někdy a jestli jde o to "propírání" tím jsem myslel právě tu kritiku na mou identitu,nikoliv na pravidla,která respektuji.Kritiku unáším do jisté míry,pokud má ale své opodstatnění..Chazy možná mne tak vidíš podle toho co tu vybleju,ale myslím že kdybychom se někdy potkali osobně a pokecali tak na pivku,třeba bys změnil názor..Měj se a at se ti ve všem krásně daří

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 17, 12:36 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Tak jako byl jsem u toho na tom chatu, no.

A já tohle chápu, ale mně nešlo o to říct, že jsi kokot a nic nechápeš, ničemu nerozumíš. Já se pouze snažil vysvětlit, proč si myslím, že by se ti nemělo vycházet vstříc a upravovat kvůli tobě pravidla. Ono to, že si na něco neuděláš čas a není to pro tebe důležitý tak, jak by v mejch očích mělo, to není nařčení z hlouposti.

Já prostě vidím dvě možnosti, jak to mohlo bejt:

1) Udělal jsi to schválně a tadyta diskuze tě navedla k tomu, že je to chyba
2) Nevěnoval jsi tomu dostatečně času a pozornosti, proto se to stalo

I když možnosti 1) sám moc nevěřím, tak by bylo naprd, abys měl možnost napravit svoji chybu tím, že ji označíš za omyl.

A pokud jde o možnost 2), tak si myslím, že bys neměl bejt zvýhodněnej vůči pravidlům kvůli tomu, že sis na to neudělal čas, nezkontroloval si to a odflák to. Tys nenapsal 11 keeperů, napsal si jich 12 a dokonce sis je očísloval, takže si tam nic nezapomněl, akorát si Machada vynechal. To není za mě zkrat nebo chyba, to je lajdáctví.

A důvod, proč jsem to napsal, je ten, že chci nabídnout ostatním svůj pohled a ocenil bych, kdyby k hlasování ani nedošlo. Že tě při tom trochu zkritizuju, to je holt daný tím, jak vnímám tu situaci. Ale ok, uznávám, to s tím Troutem jsem napsal zbytečně urážlivě. Jen jsem chtěl říct, že zvláštní rozhodnutí jsi zkoušel udělat i loni, tak nelze vyloučit, že si ho zkusil udělat zas.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz