Právě je úterý 04. červen 24, 18:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Případ Buxton
PříspěvekNapsal: sobota 03. říjen 15, 15:49 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Už jsme se o tom s pár lidmi bavili na chatu: nastala "zajímavá" situace ohledně mého prospecta Byrona Buxtona.

Já jsem sice říkal, že si ho prostě do konce tohohle weeku neboli do konce fantasy sezóny musím přidat na roster, jinak - v případě, že dosáhne 131 AB - mám smůlu a přijdu o něj, protože si ho nebudu moct keepnout jako normálního keepera (protože ho nebudu mít na rosteru) ani jako prospecta (protože bude mít více než 130 AB a tudíž prostě nebude prospect).

Jenže situace došla tak daleko, že Buxton má dva zápasy před koncem 125 AB. Tím pádem je prakticky jisté, že dnes (v sobotu) se na 131 AB nedostane, ale překročit by to mohl zítra. A na to už nebudu mít jak reagovat, protože v neděli už - pokud se nemýlím - bude možnost přirávat si hráče na Yahoo vypnutá.

Vzhledem k tomu, že už hraju jen o 7. místo s Chazym a ještě mám moves, to teď asi vyřeším tak, že si ho stejně přidám už dneska, a potom se rozhodnu, jestli si ho keepnu normálně nebo jako prospecta. Navíc si tak na 80% myslím, že to nepřesáhne - Minnesota mu bude chtít dát šanci na AL ROY 2016 a nenechá ho to přesáhnout.

Jenže tuhle otázku by to chtělo vyřešit jednak do budoucna a jednak z toho pohledu, jestli budu mít právo si Buxtona keepnout jako prospecta, pokud se stane, že dosáhne 131 AB až v neděli (případně jestli bych tohle právo měl, i kdyby to překročil kdykoliv dřív v rámci posledního weeku, a tudíž v normálním průběhu sezóny bych na něj měl právo až do následujícího pondělí).

Vaše názory?

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Případ Buxton
PříspěvekNapsal: sobota 03. říjen 15, 17:47 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Pokud přesáhne 130 AB ( 131 AB) tak podle pravidel už není prospekt - může být sice přidán na roster až další hrací týden, ale to na jeho statusu non prospekta nic nemění.
Tím pádem mu budeš muset uvolnit místo na draft prospectů.
Jelikož ve vzduchopráznu existovat nemůže, tak ti asi zbyde volba keepovat nebo ne.
Jinak by se asi museli změnit pravidla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Případ Buxton
PříspěvekNapsal: sobota 03. říjen 15, 18:05 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Asi jo, jak jsem říkal, já si ho přidám, a když bude mít 131 AB, tak ho keepnu normálně. Pokud neupravíme pravidla, tak to asi fakt bude na zodpovědnosti majitele a bude jeho problém, když mu to hráč překročí v poslední den sezóny a už na to nebude moct zareagovat :nevim:

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Případ Buxton
PříspěvekNapsal: sobota 03. říjen 15, 19:18 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 6. 2010
Příspěvky: 577
Jsem asi nepochopil, proč to tu řešíš. Prostě si ho zobni a máš jistotu, že bude tvůj ať už jako prospect nebo neprospect.

_________________
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Případ Buxton
PříspěvekNapsal: sobota 03. říjen 15, 21:45 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Jak jsem psal, je to dobrý vyřešit do budoucna.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Případ Buxton
PříspěvekNapsal: sobota 03. říjen 15, 22:54 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 712
Bydliště: Plzeň
Oblíbený tým: Texas Rangers
Admin ale muže ručně zadat keepery nebo ne? tím pádem pokud by překročil v poslední den, a už by nešel přidat na yahoo, tak jelikož máš jakoby ten exkluzivní týden na přidaní, tak by se to prostě nahlásilo a teoreticky by si na začátku sezony naťukal 11 keeperů a admin by mu tam tohohle jednoho jakoby dohodil, pokud je to takhle technicky možný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Případ Buxton
PříspěvekNapsal: neděle 04. říjen 15, 12:54 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 622
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Souhlas s Angeem, v takle výjimečnym případě bych klidně takovouhle možnost povolil, aby majitel normálně moh do posledního dne taktizovat v případnym finále, nebo prostě v boji o celkový umístění, a nemusel si jeden Add vyplejtvat zbytečně. Takže za mě asi povolit Buxtona přidat do seznamu keeperů i v případě, že v neděli překročí 130 AB a je v FA.

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Případ Buxton
PříspěvekNapsal: neděle 04. říjen 15, 14:56 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
"Pokiaľ hráč v týždni prekročí jednu zo spomínaných hraníc, vaše právo na prospecta je platné už len do pondelka nasledujúceho týždňa do 22-00 SEČ."

Tady podle mě jde jen o výklad toho, co je pondělí následujícího týdne. Jestli kalendářně, tak ho Ranger musí vzít. Jestli jde o následující pondělí fantasy baseballu, kdy lze pickovat hráče, což je koneckonců logičtější, měl by bejt chráněným prospectem až do pondělí 22:00 SEČ prvního weeku fantasy sezony 2016. Což by případně jaksi znamenalo, že ho může keepovat jako prospecta i jako neprospecta a případně si ho draftovat v doplňovacím draftu, nebo ho pak picknout z FA, pokud to stihne do prvního ponděli 22:00, až vypadne z waiverů po draftu.

Sice je pravda, že by byl chráněnej jako prospect hráč, kterej už prospect není, ale tak je to pokaždý, když hráč zůstává chráněnej do toho pondělí 22:00. Jenom tady mezitím uběhne půl roku.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Případ Buxton
PříspěvekNapsal: neděle 04. říjen 15, 22:07 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
už sem to psal na chatu hned jak s tím Ranger vylez... podle mě následující pondělí je to ve weeku 1 v nový sezoně... čili si ho může klidně keepovat jako prospecta v tom případě...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Případ Buxton
PříspěvekNapsal: pondělí 05. říjen 15, 19:23 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
no ja riesim podobny problem s finneganom a rad by som vedel ako sa toto rozluskne, pretoze mam pocit ze cez vikend dal limit :(

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz