Právě je středa 05. červen 24, 01:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je pro váš největší favotir na letošní titul v Keeper League?
Anketa končí za pátek 10. duben 15, 12:56
jeffjam (Hovadas Fuduckers) 0%  0%  [ 0 ]
nerazzurro (Tábor Bay Devil Rays) 11%  11%  [ 1 ]
Wizardos (Wizardos Cazadores) 11%  11%  [ 1 ]
orli (University of Texas) 0%  0%  [ 0 ]
Ranger (Ranger's 'Stros) 0%  0%  [ 0 ]
Soukup (Soukupova eska) 33%  33%  [ 3 ]
někdo jiný, kdo loni nehrál Play off 44%  44%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dojmy z draftů?
PříspěvekNapsal: pátek 03. duben 15, 12:56 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
Tak jaké jsou dojmy z draftu?

Mě to celkem klaplo, ale mohlo být lépe, zejména na RP, ale radši jsem vzal ve druhém kole V-Marta, abych měl někoho z kvalitním avg na Util... RP pak prořídli, pořád tam sice něco bylo, ale nikomu se ty klauny jako Latroy či Nathan draftovat nechtělo... jediná naděje Parnell, kterou jsem chtěl vzít v předposledním kole, vzal zmikund Ranger 2 picky předemnou... ale tak věřim v Mujicu a snad McGee po zranění bude closer... Jinak jsem na všech postech spokojenej i v minoru, a čekám co předvede Yasmani, Guerrero, Warren, Nola, Pompey a Eaton, kterej by konečně mohl naplnit potenciál...

Jinak orli jak na to letos prdí, byl na tom draftu moc, jak kdyby to v životě nehrál :D...

Líbí se mi tým Soukupa a bude favoritem, i když on je favoritem už 3.sezony, ale vždy zklame sám Souky na postu manažera a nebo mu to zabustuje... každopádně jediný co chybí jeho pálce je rychlost... Na nadhozu má tři SP a jen 2 RP... zbytku těch SP nevěřím vůbec nic, jediný Peralta může překvapit

Tradičně silný bude Wizardos a jeff,
naopak Ranger dle mě nedodraftoval moc dobře a pokud se zraní tradiční DL mans jako Harper a Wright, nebude se divit když nedá Play off... protože ani nadhoz nemá moc kvalitu...

černej kůň pro mě pupekson... na draftu získal celkem kvalitu a navíc čeká na Bryanta, otázkou však je, co si slibuje od těch starců na pitchingu.... Greinke a Felix to však jistí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dojmy z draftů?
PříspěvekNapsal: pátek 03. duben 15, 14:19 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Za sebe špatný, protože jsem usnul a nestihnul jsem první pick :scratch: . Ani jsem se nepřipravoval, jelikož už to bylo takové doplnění loserů. Favorité vypadají JeffJam a jeho monstr pálka, s těma pár closerama by měl většinu matchupů vyhrát 7-5, jinak SP bída. Playoffs zřejmě doplní Orli, Nera, Miky, Wizardos a možná Soukup


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dojmy z draftů?
PříspěvekNapsal: pátek 03. duben 15, 14:22 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 7. 2010
Příspěvky: 295
Oblíbený tým: Cincinnati Reds
Tak já sem taky něco napíšu, i když to pravděpodobně nikoho nezajímá. Ale ať je teda aspoň vidět kolem naší ligy nějaká aktivita :D

Já sem se svým draftem taky docela hodně spokojenej, v draftování hadem si totiž nikdy moc nevěřím. Při aukcích si připadám, že to mám víc pod kontrolou, takovej pocit člověk při hadovi snad nikdy získat nemůže. Věděl jsem, že při absenci volby v prvním kole nemůžu pomýšlet na ty nejlepší hráče, co šli do draftu, ale stejně jsem potřeboval dodraftovat hlavně nadhoz, naopak pálkaře jsem potřeboval nutně jenom dva (2B a C).

Vzhledem k tomu, že jsem nakonec kvůli closerům bral první SP až ve 4. kole, si asi nemůžu stěžovat. Nakonec se mi nepovedlo získat něco kvalitního jen na 2B, kde za něco stáli jen Kinsler, Dozier a Kipnis, a ti zmizeli dost rychle.

Můj osobní cíl pro tuhle sezonu byl udělat z nejslabšího týmu ligy aspoň kandidáta na PO a myslím, že potenciál k tomu už mám a s trochou štěstí to teď považuju za reálnej cíl.

Netroufám si odhadnout, kdo letos vyhraje, minulej rok taky nikdo nečekal, že základní část ovládne Neri. Loni se mi asi nejvíc líbil soukupův tým, letos už to pro mě tak jednoznačný není. Kdybych si měl tipnout vítěze ligy, tak řeknu Wizardose, jeho tým na mě působí hodně silným dojmem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dojmy z draftů?
PříspěvekNapsal: pátek 03. duben 15, 19:19 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
nerazzurro píše:
DL mans


:lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dojmy z draftů?
PříspěvekNapsal: pátek 03. duben 15, 22:34 
Offline
Farmář
Farmář

Registrován: 28. 1. 2012
Příspěvky: 164
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Milwaukee Brewers
draft jakž takž, s tím, kolik mám zhruba času na tyhle sranda aktivity sem spokojenej už s tím, že sem měl čas na draftu být :D
Rychlost sem vypustil tak nějak záměrně, až bude víkend, kdy to bude těsný, tak mě snad zachrání Dyson nebo jinej speedster z FA. RP sem nevypustil, ale tak nějak šli všichni v jednu chvíli a já tu chvíli promeškal a pak už na mě zbyly jen trosky. Radši sem tak bral jiný hráče a zkusím mít štěstí při nabírání hráčů v průběhu sezóny.
Kdo je favorit netuším a je mi to jedno :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dojmy z draftů?
PříspěvekNapsal: pondělí 14. září 15, 15:06 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Velká gratulace Hrubasovi, hezky otočil a je vidět, že i za rok se dá s týmem vyletět hodně vysoko.
Všem playoff týmům - ať se daří a co nejmíň zranění.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz