Právě je středa 08. květen 24, 11:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2011
PříspěvekNapsal: pátek 25. březen 11, 20:34 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 6. 2010
Příspěvky: 577
Nemám nic proti variantě B, jen mi není jasné, jakým způsobem by se provádělo to losování.
Trejdování picků zní dobře, jen by se to tuhle sezónu muselo vést někde bokem nebo by se s tím začalo až příští sezónu?

Jinak pokud bych měl za sebe hodnotit včerejší draft tak moc spokojenej být nemůžu. Zbytečně jsem přepálil začátek a pak mi nezbyly prachy na kvalitní nadhoz.

_________________
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2011
PříspěvekNapsal: pátek 25. březen 11, 20:35 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
inak s tym hodnocenim, ja som aj uvazoval ze by som sa pustil ale tlaci ma nedostatok casu po cely vikend a ani potom to nevidim realne...nevylucujem to ale uplne...

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2011
PříspěvekNapsal: pátek 25. březen 11, 20:36 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
osobne som zase ja to posral na zaciatku a potom preplatil par hracov, uvidime co nam ale prinesie sezona...zas tak zle to neni ale cakal som ze si poradim lepsie

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2011
PříspěvekNapsal: pátek 25. březen 11, 23:37 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Zkusím se vyjádřit k zajímavým bodům :)

- Hodnocení draftu já dělat nebudu, ale kdyby se do toho někdo pustil, tak to ocením a moc rád si počtu :ok:

- orli: Myslel jsem to opravdu tak, jak říká jeffjam, tzn. naprosto normální had (kdo v 1. kole bude brát první, bude ve 2. brát poslední atd.). Tvoje varianta mi nepřijde moc vhodná, protože kdyby si 1. volbu losnul 7. tým (a toho rizika se při tom našem modelu prostě zbavit nemůžeme, naopak na něm ten systém stojí), tak by měl tu výhodu už moc velkou a určitě neopodstatněnou. Uznávám, že z toho, jak jsem to napsal, se mohlo zdát, že chci, aby měl 1. volbu v každým kole jeden hráč, ale to bych prostě nechtěl.

- jeffjam: Určitě to nejde udělat tak, že poslední tým z předchozí sezóny bude automaticky brát jako 1. Bez nejmenších pochyb by to vedlo k vypouštění zápasů v závěru týmy bez šance na úspěch, což by mohlo výrazně ovlivnit třeba týmy bojující o playoff a totálně znehodnotit celou ligu. Tohle fakt jen přes moji mrtvolu :) Jedinou možností je právě ten kompromis, kterej navrhnul orli, protože tam nic takovýho nehrozí (neumím si představit, že tým bojující o playoff bude chtít radši skončit 7., aby mohl losovat o 1. pořadí).

- opět jeffjam :) Ano, jde nastavit, aby jeden člověk draftoval 2x v jenom kole (už jsem to psal). Odpoledne jsem se na to díval a u každýho jednoho konkrétního pořadí v konkrétním kole draftu je v nástrojích komisionáře rolba se všemi týmy.

- Wizardos: Losování by proběhlo pomocí nějaký veřejný loterie, případně někdo může navrhnout i alternativní způsoby, je to technickej detail.
V MVP2005 jsme třeba na losování divizí používali Šťastných 10, takže bych to klidně použil i tady (pokud Sazka neskončí :E , ale těch her je spousta třeba i od Fortuny, Chance apod.). Jednotlivým týmům se předem přiřadí určitej rozsah čísel, a podle toho, jak jsou pak čísla losovaný, se jim přiřadí příslušný pořadí draftu.
Příklad:
Ve Šťastných 10 se losuje 20 čísel z 80. Týmu A se přiřadí čísla 1-13, týmu B 14-26, týmu C 27-39, týmu D 40-52, týmu E 53-65, týmu F 66-78. Při losování v předem stanovenej den budou padat čísla třeba v pořadí 62 - 41 - 9 - ... atd. a výsledkem bude, že 1. volbu v draftu dostane tým E, 2. volbu dostane tým D, 3. volbu dostane tým A atd. atd. Doufám, že je to srozumitelný.

Trejdování picků by se vedlo někde bokem, třeba by se na to tady na fóru založil speciální thread.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2011
PříspěvekNapsal: sobota 26. březen 11, 09:41 
Offline
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

Registrován: 8. 2. 2011
Příspěvky: 353
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Pittsburgh Pirates
Ranger: To máš pravdu, že by to svádělo k tomu vypouštět souboje. I když zas na druhou stranu si nemyslím, že být v pořadí první nebo druhý je nějaký rozdíl. Každopádně to teda uděláme losem tím způsobem 1-6, 7-12. Bude to tak lepší

Tak to je fajn, že jde nastavit i 2x v jednom kole, trejdování picku tomu dodá nový rozměr. Tady bude tolik threadu ke keepru, že už by to skoro chtělo založit nějakou closed sekci, kde bude jen to, abychom to tady nezahltili :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2011
PříspěvekNapsal: sobota 26. březen 11, 12:17 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 7. 2010
Příspěvky: 220
Oblíbený tým: Boston Red Sox
Je par veci, za u kterych zustava rozum stat, kdyz se podivam na poradi mych picku, ale pripisuju to na vrub me mladicke nerozvaznosti :E Henley je bezesporu jednou z nich. zhruba vim, kde me bude tlacit bota a tak tady mame trady abych si s tim poradil.

co se tyce draftu na dalsi sezonu, nebude prekvapenim ze jsem pro variantu B, losem tím způsobem 1-6, 7-12.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2011
PříspěvekNapsal: sobota 26. březen 11, 13:07 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Tak Hanley ti bude dobře a dlouho sloužit, máš vyřešený SS, zas tak špatný to není. Mě to jen rozesmívá ve srovnání s Pujolsem. Každopádně já jsem naprosto spokojenej, neumím si moc představit, že bych to poskládal líp. Pálka na jedničku, nadhoz slabší, prospecti žádní, ale aspoň budu keepovat hvězdy a ne hráče, kteří se vyplatí až za 3 roky. Jen mám trošku moc OF, ale to se vyřeší.

Kdyby někdo napsal hodnocení draftu celkově, bylo by to fakt dobrý. Spoléhám na orliho v týdnu.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2011
PříspěvekNapsal: sobota 26. březen 11, 16:24 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 7. 2010
Příspěvky: 220
Oblíbený tým: Boston Red Sox
tak je to prekvapeni :)

ale kdyz si vezmes, ze byl az 5 nejdrazsi a pred nim jsou krome Hanley i Troy, Evan, Prince, tak minimalne Evan a Prince jsou pro me prekvapko :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2011
PříspěvekNapsal: sobota 26. březen 11, 18:01 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Jj, Prince dražší jak Votto a Miggy, dokonce i Teixeira dražší jak Miggy. Kdyby mi to někdo před draftem řek, tak nevěřím, osobně bych Cabreru měl radši jak Pujolse, přece jen je Tiger, to přidává na hodnotě :)))..

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2011
PříspěvekNapsal: neděle 27. březen 11, 11:53 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
draft na pristi rok preferuji hada. Na poradi muzeme pouzit http://www.fftoolbox.com/draft_order_generator.cfm

Jestli budu mit cas tak pristi tyden zkusim udelat hodnoceni letosniho draftu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz