Právě je středa 08. květen 24, 11:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: úterý 15. březen 11, 21:55 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
Takze bol by tu napad zalozit keeper ligu. Osobne o tejto lige snivam uz dva roky a ked som sa dopocul, ze aj ranger ma podobne predstavy, myslim ze by sa nieco mohlo dat dokopy...bol by som rad keby sa liga zlozila predovsetkym z aktivnych clenov tohto fora a webu. Takze ak mate zaujem o tento druh ligy, dajte prosim vediet do tohto topicu, nech vidim ci by sa nazbieralo 12 ludi....

druha vec je doladit si pravidla s akymi chceme hrat keeper ligu...

a) aky pocet keeperov pripadne preferujete?
b) prvy rok som osobne cisto len za aukciu, druhy rok navrhujem napr pevne poradie, ktore je opacne postaveniu po skonceni rocnika - toto obratene poradie by bolo napr len prvych 5/10/XYZ kôl a zvysok draftu by sa dorazil aukciou/hadom (obratenym poradim chceme dat sancu timom zo spodu tabulky dobehnut stratu kvality)
c)chcem aby sa dohodol presny pocet rokov po ktorom sa rozhdone ci sa liga predlzi...cize napr 2/3 roky, aby ste si rozmysleli ci viete zarucit ze vydrzite pri tejto lige a baseballe cele dane predpokladane obdobie ligy...
d)chceme aj prospecty? mozme nastavit myslim aj NA sloty, takze kazdy tim by si drzal v zalohe par dobrych prospectov - opet dobra sanca pre timy zdola - balite to na PO, trejdnite skusenych hracov pre par prospectov ci talentov...takze vas pocet navrhovanych NA slotov? (0-XYZ)

takze ak mate skutocne zaujem, apelujem dajte vediet do topicu, a pridajte aj vase nazory k bodom a)b)c)d) ako si predstavujete fungovanie keeperu ...vitany je kazdy postreh

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: úterý 15. březen 11, 22:19 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
a) Já bych byl určitě pro 12.
b) V tom s tebou souhlasím.
c) Tak tři roky předběžně.
d) Tady bych nedával víc jak 2, stejně nevěřím tomu, že by se ti vyplatilo ty hráče keepnout.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: úterý 15. březen 11, 22:53 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
a) Neumím se přesně rozhodnout, asi by to mělo být o něco míň než polovina rosteru týmu, takže třeba 8-10.
b) Teď určitě aukci, v dalších letech nevidím důvod dělat cokoliv jinýho než zase aukci (s tím, že v ní samozřejmě nebudou figurovat keepovaní hráči, takže to bude výrazně kratší). Nějakej obrácenej had a pořadí podle předchozího ročníku osobně odmítám, povede to jen a pouze k úmyslnýmu vypouštění zápasů a negativnímu ovlivnění závěrů sezóny.
c) Já bych čas nestanovoval, mělo by to být prostě napořád. Takže třeba Harperovi bych chtěl dávat takovou hodnotu, že si ho člověk užije po celou jeho kariéru :)
d) O tý možnosti jsem nevěděl, dal bych to tam v hodně limitovaným počtu, takže 1, maximálně 2 sloty. Jinak bych se obával toho, co už jsem napsal u bodu b).

Pak se ještě musíme domluvit na termínu draftu, tolik volnýho prostoru už na to taky není...

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: úterý 15. březen 11, 23:36 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
takze...
a) prliblizne polka timu si myslim je stale fajn...10/12 stale v pohode...
b) trocha som sa snazil priblizit to realu kde slabe timy dostavaju kompenzaciu v podobe vysokych miest na drafte...a napr vypustaniu sezony sa da zabranit tak, ze sa v nhl losuje poradie...mozme aj my vyuzit nejaky generator poradia...napr tymy co skoncia na 7-12 mieste si losnu o pozicie 1-6 na drafte a opacne... samozrejme je to len jedna z myslienok..mne nevadi nech to vzdy len na aukciu...
c)nekonecne sa tazko stanovuje...radsej som za to stanovit si 5 rokov..alebo pre mna za mna symbolicky 10 rokov alebo ja neviem ked uz fakt to nekonecno tak radsej 99 rokov :D
d)chazy nekeepol by si po minulom roku bustera poseyho ? alebo po prvom roku strasburga? alebo po prvom roku harpera? alebo po prvom roku heywarda? alebo stantona? alebo pedra alvareza? alebo justina smoaka ? ...okej ten posledny je isty chytak ale ja by som vacsinu kludne keepol :-)

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 16. březen 11, 00:01 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Jj, orli, 99 let by šlo, autopicky to za nás dojedou těch posledních 30,40 let.

Tak kdybys keepoval Strasburga, asi by sis po tý operaci nejradši dal pár facek :lol: Ale ok, chápu. Každopádně mi přijde jako vhodný tam mít pro tyhle hráče max dvě místa.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 16. březen 11, 00:06 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
b) Jo, tak kdyby se losovalo mezi 7-12, tak to by pro mě bylo přijatelný. O postup do playoff se musí snažit vždycky každej (v playoff pak totiž vždycky každej klidně může vyhrát, aspoň ve fantasy určitě :)), takže by to odstranilo možnost vypouštění. Přesto bych byl pro aukci z důvodu jednoduchosti a přehlednosti.
c) Já fakt nevím, nepřemýšlel jsem nad tím, že by se tohle mělo stanovovat. Určitě to blokovat nebudu, ale prostě bych to nestanovoval.

Co draft? Nejspíš ho budeme muset dát někdy doprostřed týdne. Já bych zkusil dát první návrh na příští čtvrtek 24. ve 20:00, co vy na to?

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 16. březen 11, 00:07 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
jj staci to proste...ja by som tam ako prve bral poseyho a santanu a nemusim kazdy den cekovat ci su povolany do MLB aby ma nikto nepredbehol, kedze ich budem mat s pravami na NA slote :-) a poseyho si mozem na dalsiu dekadu keepnut ;-)

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 16. březen 11, 00:09 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
hm....neboli by sme skor za ten tyzden po draftoch do A/B/C lig ? lebo do 28.3. mam dost pilno ale nevadi mi to :D

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 16. březen 11, 00:11 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Proti čtvrtku nic nemám. Takže nejdůležitější draft bude jako první, no proč ne :) ...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 16. březen 11, 00:12 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
orli píše:
hm....neboli by sme skor za ten tyzden po draftoch do A/B/C lig ? lebo do 28.3. mam dost pilno ale nevadi mi to :D


Tak dělej projekty do školy teď, já ti ty projekce do draftu dodělám, viz můj odhad 50 R a 60 RBI u Bucka :lol: .. .

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz