Právě je čtvrtek 09. květen 24, 16:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 20:03 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
jeffjam píše:
Přesně v tomhle to vidím úplně naopak. Smysl keepování hráčů je podle mě najít co největší value. To znamená, že třeba loni sem nabral Carlose Santanu za 1$ a letos v aukci chodí za 15$. Tím, že já za něj letos zaplatím zase 1$ se mi zvedá hodnota týmu a přitom budget mám stále 260$. To samé Votto loni/letos a mohl bych takhle pokračovat dál. Tím získáváš ten náskok při budování týmu. To co popisuješ ty úplně odebírá jakoukoliv rozmanitost toho keepování, protože automaticky budou všichni keepovat hráče v celkovém součtu za 260$.



jeffjam píše:
Ne, ta hodnota by se aktualizovala na základě projected value z loňského roku, takže by to byl takový cyklus pořád dokola a ty by si na základě toho musel samozřejmě obměňovat tým. Vem si to takhle, tím způsobem jakým se to chystáme hrát na tebe nebude žádný tlak ten tým obměňovat.
Nic z toho pravděpodobně automaticky nejde a všechno nastavuje commish.



Čili jestli to chápu dobře, tak pokud jsi loni bral Santanu za 1$, tak letos by se ti za něj z 260$ odečetl 1$. Letos je jeho projected value třeba 15$, takže příští rok by se ti za něj odečetlo 15$. V čem je teda ten smysl dlouhodobě? To jen podporuje můj názor, že je to nesmyslná komplikace, jejíž účel mi není jasnej :nevim:

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 20:07 
Offline
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

Registrován: 8. 2. 2011
Příspěvky: 353
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Pittsburgh Pirates
orli píše:
http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/sports/media/images/base_invite_friends.jpg

mrknite na tento link pls...vidim tam aj polozku:

Keeper player status - set rules....

a vedla keeper cost kde su tie ceny, sa da zvolit variable a k tomu este je tam pisane, ze musia byt keeperi nastaveny pred draftom, co si myslim je tam preto aby ich vyhodilo z poolu...neverim proste ze si keepneme hracov a v drafte budu vsetci a budu v lige dvaja pujolsovia atd...


Nastavením keeper player status jen určuješ jestli se ti bude vedle hráče zobrazovat písmeno K nebo ne nebo kdy bude mizet - viz. link níž.
A Keeper cost jen podle mě nastavuješ jestli se ti u hráče bude zobrazovat cena za jakou si koupil konkretního hráče ale těžko říct, protože ta nabídka je zašeděná a nejde na ni kliknout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 20:08 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Abych trochu sesumíroval moje myšlenky... Kdyby se hráčovi nechávala jeho hodnota z prvního draftu navěky, tak se shodneme, že to je blbost. Kdyby se mu odečítala jakási projected value z předchozí sezóny, tak je to pro mě (kromě toho, že je to zbytečná komplikace) nepřijatelný z toho důvodu, že já se nechci nechat při tvorbě týmu omezovat jakousi projected value od kohosi (Yahoo), která mě vůbec nezajímá :nevim:

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 20:22 
Offline
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

Registrován: 8. 2. 2011
Příspěvky: 353
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Pittsburgh Pirates
Ranger píše:
jeffjam píše:
Přesně v tomhle to vidím úplně naopak. Smysl keepování hráčů je podle mě najít co největší value. To znamená, že třeba loni sem nabral Carlose Santanu za 1$ a letos v aukci chodí za 15$. Tím, že já za něj letos zaplatím zase 1$ se mi zvedá hodnota týmu a přitom budget mám stále 260$. To samé Votto loni/letos a mohl bych takhle pokračovat dál. Tím získáváš ten náskok při budování týmu. To co popisuješ ty úplně odebírá jakoukoliv rozmanitost toho keepování, protože automaticky budou všichni keepovat hráče v celkovém součtu za 260$.



jeffjam píše:
Ne, ta hodnota by se aktualizovala na základě projected value z loňského roku, takže by to byl takový cyklus pořád dokola a ty by si na základě toho musel samozřejmě obměňovat tým. Vem si to takhle, tím způsobem jakým se to chystáme hrát na tebe nebude žádný tlak ten tým obměňovat.
Nic z toho pravděpodobně automaticky nejde a všechno nastavuje commish.



Čili jestli to chápu dobře, tak pokud jsi loni bral Santanu za 1$, tak letos by se ti za něj z 260$ odečetl 1$. Letos je jeho projected value třeba 15$, takže příští rok by se ti za něj odečetlo 15$. V čem je teda ten smysl dlouhodobě? To jen podporuje můj názor, že je to nesmyslná komplikace, jejíž účel mi není jasnej :nevim:


Chápeš. V tom, že ty musíš přemýšlet jestli se ti ten hráč ještě vyplatí. Prostě si nucenej trošku měnit svůj tým, strategii a ne sedět na Pujolsovi 5 let. Já si nemyslím, že smyslem keepování je držet hráče deset sezón, i když překlad hovoří jinak.

Uvidíme co ten systém Yahoo udělá za rok, třeba to bude dělat automaticky, třeba něco zlepšej.


Naposledy upravil jeffjam dne středa 23. březen 11, 20:25, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 20:23 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
jeffjam píše:
Chápeš. V tom, že ty musíš přemýšlet jestli se ti ten hráč ještě vyplatí. Prostě si nucenej trošku měnit svůj tým, strategii a ne sedět na Pujolsovi 5 let. Já si nemyslím, že smyslem keepování je držet hráče deset sezón, i když překlad hovoří jinak.


Podle mě to tím smyslem je, takže to jsme se nepochopili :nevim:

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 20:28 
Offline
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

Registrován: 8. 2. 2011
Příspěvky: 353
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Pittsburgh Pirates
Ještě tam je nastavení
Acquisition Budgets - Manage each team's budget to claim waived players in a silent auction. Requires FAAB Waiver Priority league setting.

Tady je to vysvětlený - sice pro football ale princip bude stejný. Jak se budem zaobírat tím?
http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/sports ... /faab.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 20:32 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
jeffjam píše:
Ještě tam je nastavení
Acquisition Budgets - Manage each team's budget to claim waived players in a silent auction. Requires FAAB Waiver Priority league setting.

Tady je to vysvětlený - sice pro football ale princip bude stejný. Jak se budem zaobírat tím?
http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/sports ... /faab.html


Tím bych se já osobně nezabýval, nechal bych standardní Continual rolling list.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 20:35 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
ten dolarovi system na waiver je inak blbost osobne si myslim, mali sme to jeden rok v NFL a pochybujem ze to tak niekedy este budeme hrat...imho waiver a FA nechat tak ako to je si myslim.... a co sa tyka odratavanie cien to je fakt problem...pretoze yahoo ma vobec svoje ceny postavene tak ze u polovice hracov osobne nesuhlasim...a teraz dohodnut kazdy rok ktore ceny uzname ? uff..to teda by som nechcel vidiet ten flame...

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 21:11 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
"Dolary, šéfe,jak nemáte dolary ste namydlenej"

...a co keeper liga ale bez aukce..klasicky s hadem...nikdo nebude mit starost s dolarama :-)
I kdyz to neni takova zabava, jako aukce...tak strategie bude jiste odlisna, nez s jakou vybirat hrace jen na jednu sezonu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 21:13 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
no tak prvy rok chce asi kazdy aukciu takze neverim ze bude vacsina prvy rok za hada - proste je to keeper a ty si chces postavit vlastny tim podla hracov co chces...nie budes prvy na drafte no tak si odsudeny na pujolsa alebo miggyho s hanleym....alebo si 12. tak proste si mozes nechat o nich snivat...imho aukcia prvy rok mi prijde logicka, nech ma kazdy sancu na vsetkych...

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz