Právě je čtvrtek 09. květen 24, 14:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 18:16 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
ano je to potreba prediskutovat, nicmene neviem o nikom kto s takouto variantou ratal....ok ked sa nepaci ze bude na 12 hracov 260 dolarov, tak commish strhne kazdemu 130 dolarov a bude mat kazdy logicky 130 dolarov na 12 hracov a ziadny manny ti nepojde za 50....

nepozdava sa mi ale varianta, ze si cital na fore, ze pool hracov ostane rovnaky...hrame keepera NFL na espn, a tam pekne si hrac automaticky nastavi keeperov sam, nemusi zasielat commishovi nic....ti keeperi mu ostanu v time pekne pri restarte na novu sezonu a zvysok ide do poolu ktory prejde draftom..tam je to cele automatizovane co je v poriadku....

a myslim si teda, ze ked ti ale na yahoo comish osobne keepne 12 hracov tak nechapem preco by sa mali tito hraci objavit v poole na drafte... jediny napad co ma napada ze yahoo to ma prvy rokom a nema to vychytane...inak som sa doteraz na espn s takymito vecami nestretol...

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 18:18 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Stejně jako orli... taky se mi nezdá, že po přiřazení hráčů komisionářem do týmů jako keepers by se objevovali na draftu, to by nedávalo smysl.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 18:21 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
inak dodavam ze zastavam rovnaky nazor ako ranger, odcitanie hodnot hracov je blbost...prave to je ta krasa na keeperovi , ze si mozes jeden rok drafnut hraca ako strasburg za 5 dolarov a sice nebude hrat..do buducnosti moze byt z neho hrac s hodnotou 40 dolarov...nechapem preco by tychto 40 dolarov malo byt vzate majtelovi ktory sa rozhodol vychovat si postupne stephena a prejst s nim aj utrapy v pociatocnych rokoch... ;-)

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 18:38 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/sports/media/images/base_invite_friends.jpg

mrknite na tento link pls...vidim tam aj polozku:

Keeper player status - set rules....

a vedla keeper cost kde su tie ceny, sa da zvolit variable a k tomu este je tam pisane, ze musia byt keeperi nastaveny pred draftom, co si myslim je tam preto aby ich vyhodilo z poolu...neverim proste ze si keepneme hracov a v drafte budu vsetci a budu v lige dvaja pujolsovia atd...

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 19:43 
Offline
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

Registrován: 8. 2. 2011
Příspěvky: 353
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Pittsburgh Pirates
Ranger píše:
Tak o tomhle jsem nevěděl, každopádně to na principu nic nemění. Byl bych taky pro to, aby se aukce v dalších letech začínala zhruba se 100$, může se teda všem keepers přiřadit hodnota třeba 14$.

Aby se odečítala hodnota podle minulýho draftu, to prostě osobně považuju za nesmysl. Vůbec nechápu tuhle myšlenku:
Citace:
Já si myslím, že nejlepší je to tam nechat nastavené, že se ti ty hodnoty odečítají než, aby každý začínal další rok se stejným budgetem, protože to popírá smysl toho získat těma keeperama před ostatníma náskok. Ta hodnota se totiž určuje na základě toho kolik si ten předchozí rok za konkretního hráče zaplatil nebo pokud se to neurčuje automaticky tak to jde opět manuálně nastavit.


Ten, kdo bude mít kvalitnější keepers, přece výhodu mít bude a obrovskou, o to jde. Proč by se tomu, kdo bude chtít keepovat hráče, kteří v loňském draftu stáli 240$, mělo nechat na příští draft 20$, a tomu, kdo bude chtít keepovat hráče, kteří v loňském draftu stáli 120$, mělo nechat na příští draft 140$? To jde přece kompletně proti smyslu všeho.

Kdo má lepší keepers, má lepší keepers a je jedno, kolik za ně loni dal v draftu, jestli si je vytrejdoval nebo nabral z FA.

Druhou polovinu týmu si pak vybere v draftu a principem není to, že ten draft musí být aukční. Může to být aukce stejně jako had. Pokud se rozhodneme pro had, tak bych souhlasil s orliho myšlenkou, aby pozice 1-6 si losovali hráči ze 7.-12. místa a pozice 7-12 hráči z 1.-6. místa.


Přesně v tomhle to vidím úplně naopak. Smysl keepování hráčů je podle mě najít co největší value. To znamená, že třeba loni sem nabral Carlose Santanu za 1$ a letos v aukci chodí za 15$. Tím, že já za něj letos zaplatím zase 1$ se mi zvedá hodnota týmu a přitom budget mám stále 260$. To samé Votto loni/letos a mohl bych takhle pokračovat dál. Tím získáváš ten náskok při budování týmu. To co popisuješ ty úplně odebírá jakoukoliv rozmanitost toho keepování, protože automaticky budou všichni keepovat hráče v celkovém součtu za 260$.

Jinak aukci bych držel dál i další roky.

EDIT: samozřejmě v součtu za 260 to nebude, protože jsme omezený 12ti.


Naposledy upravil jeffjam dne středa 23. březen 11, 19:49, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 19:46 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Pro mě je to nepochopitelná komplikace, lepší keepers znamenají výhodu a hotovo :nevim:

Ještě bych potřeboval tvoji reakci na tohle: viewtopic.php?p=1926#p1926

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 19:46 
Offline
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

Registrován: 8. 2. 2011
Příspěvky: 353
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Pittsburgh Pirates
Ranger píše:
Ranger píše:
Ten, kdo bude mít kvalitnější keepers, přece výhodu mít bude a obrovskou, o to jde. Proč by se tomu, kdo bude chtít keepovat hráče, kteří v loňském draftu stáli 240$, mělo nechat na příští draft 20$, a tomu, kdo bude chtít keepovat hráče, kteří v loňském draftu stáli 120$, mělo nechat na příští draft 140$? To jde přece kompletně proti smyslu všeho.


Ještě k tomuhle jedna důležitá věc... za dva roky (a na věky věkův) by se těm hráčům pořád odečítala hodnota z našeho úvodního draftu? Hodnotu z draftu, kterej bude za rok, by žádnou neměli, tam by měli taky jen přiřazenou tu letošní. To mi přijde opravdu postavený na hlavu, obzvlášť pokud chceme hrát ligu dlouhodobě...


Ne, ta hodnota by se aktualizovala na základě projected value z loňského roku, takže by to byl takový cyklus pořád dokola a ty by si na základě toho musel samozřejmě obměňovat tým. Vem si to takhle, tím způsobem jakým se to chystáme hrát na tebe nebude žádný tlak ten tým obměňovat.
Nic z toho pravděpodobně automaticky nejde a všechno nastavuje commish.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 19:57 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
jeffjam píše:
Ne, ta hodnota by se aktualizovala na základě projected value z loňského roku, takže by to byl takový cyklus pořád dokola a ty by si na základě toho musel samozřejmě obměňovat tým. Vem si to takhle, tím způsobem jakým se to chystáme hrát na tebe nebude žádný tlak ten tým obměňovat.
Nic z toho pravděpodobně automaticky nejde a všechno nastavuje commish.


Tak to se na mě nezlob, nesouhlasím s takovým modelem ze 100%. Jak říkám, nic takovýho v plánu nikdy nebylo a nikdo se o tom nikde nezmiňoval :nevim:

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 19:57 
Offline
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

Registrován: 8. 2. 2011
Příspěvky: 353
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Pittsburgh Pirates
Ranger píše:
Stejně jako orli... taky se mi nezdá, že po přiřazení hráčů komisionářem do týmů jako keepers by se objevovali na draftu, to by nedávalo smysl.



Pravděpodobně se objevovat budou ale bude u nich znak K jako na tomhle screenu, který je při vstupu do edit rankings po přiřazení keeperů. Jestli na ně půjde biddovat nebo co se bude dít se dozvíme asi až za rok :)
http://www.stooorage.com/show/29/2068901_bez-nzvu_2.jpg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZ/SK Keeper liga
PříspěvekNapsal: středa 23. březen 11, 20:02 
Offline
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

Registrován: 8. 2. 2011
Příspěvky: 353
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Pittsburgh Pirates
Ranger píše:
jeffjam píše:
Ne, ta hodnota by se aktualizovala na základě projected value z loňského roku, takže by to byl takový cyklus pořád dokola a ty by si na základě toho musel samozřejmě obměňovat tým. Vem si to takhle, tím způsobem jakým se to chystáme hrát na tebe nebude žádný tlak ten tým obměňovat.
Nic z toho pravděpodobně automaticky nejde a všechno nastavuje commish.


Tak to se na mě nezlob, nesouhlasím s takovým modelem ze 100%. Jak říkám, nic takovýho v plánu nikdy nebylo a nikdo se o tom nikde nezmiňoval :nevim:


Nj, aspoň, že jsme si to vyjasnili. Přijde mi to jako větší zábava. Myslím, že v tom je pravá podstata keeperů. Během sezóny se pak asi ještě domluvíme kolik $ bude v příštím draftu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz