Právě je sobota 27. duben 24, 08:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Seznamy keeperů 2023
PříspěvekNapsal: pátek 17. březen 23, 00:30 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
1. Shohei Ohtani

2. Juan Soto
3. Freddie Freeman
4. Mike Trout
5. Fernando Tatis Jr.
6. Bobby Witt Jr.
7. Vinnie Pasquantino

8. Brandon Woodruff
9. Justin Verlander
10. Tyler Glasnow
11. Dustin May
12. Jhoan Duran

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seznamy keeperů 2023
PříspěvekNapsal: pátek 17. březen 23, 01:25 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Ranger's 'Stros

1. Adley Rutschman C
2. Ozzie Albies 2B
3. Manny Machado 3B
4. Dansby Swanson SS
5. Christian Yelich LF
6. Byron Buxton CF
7. Bryce Harper RF
8. Aaron Nola SP
9. Zack Wheeler SP
10. Robbie Ray SP
11. George Kirby SP
12. Josh Hader RP

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seznamy keeperů 2023
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 23, 22:55 
Offline
Hráč na draftu
Hráč na draftu

Registrován: 20. 10. 2016
Příspěvky: 31
Ahoj. Převzal jsem tým Blackhawk's Mafia, přejmenoval jsem ho na PavelBa from Prague a níže je seznam keeperů:

1. Trea Turner PHI - SS
2. Alex Bregman HOU - 3B
3. Will Smith LAD - C
4. Rhys Hoskins PHI - 1B
5. Wander Franco TB - SS

6. Max Scherzer NYM - SP
7. Framber Valdez HOU - SP
8. Yu Darvish SD - SP
9. Kevin Gausman TOR - SP
10. Logan Gilbert SEA - SP
11. Clay Holmes NYY - RP
12. A.J. Minter ATL - RP


Naposledy upravil PavelBa dne neděle 19. březen 23, 10:47, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seznamy keeperů 2023
PříspěvekNapsal: neděle 19. březen 23, 02:32 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
Pavle mám první pick na Draftu a měl bych říct díky za Wandera Franca.... ale vždy jsem měl smysl pro Fair Play a tohle mě vyloženě sere....

Takže prosím, promysli si to znova,.... Future Value je v baseballu mnohem víc než třeba v NFL a Franco je jakože top mladík. Možná budoucí hvězda Síně slávy. Můžeš ho mít na Utilu a rád za něj případně udělám fér nabídku na Trade...

Reynoldse by tu taky patrně keeplo 11 z 11 lidí, to samý Gilberta.... Warda taky většina...

Ale Joca by nekeepnul fakt nikdo, stejně tak Wainwrigta a ani Mintera.... to jsou FA hráči do posledních kol...

Stejně tak, můžeš zahodit prospecty, a nadraftovat si nový. Nemyslim si, že všichni cos převzal za to stojí...

Promysli to všechno, pořádně... máš na to celou neděli. Zeptej se klidně někoho kdo v Keeperu tady není, aby měl nestranný názor. Raději si nechat poradit aspoň teď, a během sezony už poznáš jak to chodí a po první sezoně budeš moudřejší. Tady top hráč hraje klidně 10 sezon top výkony a často získá i jinou pozici...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seznamy keeperů 2023
PříspěvekNapsal: neděle 19. březen 23, 09:41 
Offline
Hráč na draftu
Hráč na draftu

Registrován: 20. 10. 2016
Příspěvky: 31
Díky za názor. Tak já šel podle pozic a jako SS si nechal asi logicky Trea Turnera. Až tak daleko abych řešil util jsem se fakt nedostal. Pederson zdvojuje pozice, chápu že za 5 let ho mít už asi nebudu. Prospecty neznám, co tam bylo jsem ponechával, to pro mě bude loterie. Přemýšlet budu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seznamy keeperů 2023
PříspěvekNapsal: neděle 19. březen 23, 10:37 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
Util řešit nemusíš, to vlastně neřeší nikdo... ale když máš 2x stejný post, a oba jsou keeper, tak prostě jeden musí jít na Util, pokud neuděláš před sezonou trade. Ale pustit ho do draftu, je jako udělat někomu trade zadarmo... konkrétně tohle by byl pro mě dárek- Takový případ se tu mimochodem 2x už stal, že někdo pustil do FA top playera... vždy jsem ho chtěl dotyčnému vrátit. A teď tohle by se týkalo přímo mě, mě by to posílilo moc moc do budoucna a ta tvoje sebranka by byla naopak aspirant na velký průser na x let třeba...

Joc je jinak úplně k ničemu, myslíš že rank 600 je keeper? když každých 12 členů keepuje 12 lidí... čili 144 hráčů. Čili hráči v top 144 jsou reálně keeper a třeba taky pak mladíci s potenciálem... Keepuješ nějakou kombinaci co má value - tedy aktuálně a nebo future. Na FA najdeš 50 lepších OF reálně.. než je Joc :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seznamy keeperů 2023
PříspěvekNapsal: neděle 19. březen 23, 10:49 
Offline
Hráč na draftu
Hráč na draftu

Registrován: 20. 10. 2016
Příspěvky: 31
Ok. Nechal jsem si poradit, vyměnil jsem tam toho Joca za Franca a ještě tedy jednoho veterána SP... :-). Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seznamy keeperů 2023
PříspěvekNapsal: neděle 19. březen 23, 11:02 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
PavelBa píše:
Ok. Nechal jsem si poradit, vyměnil jsem tam toho Joca za Franca a ještě tedy jednoho veterána SP... :-). Díky.



no aspoň že tak, klidně jako se neboj ani Reynoldse místo Mintera... To je taky nesmysl, pustit ho do FA. Kor když má CF post. Kde zrovna není moc hráčů dobrých obecně...

Jinak jak řikám, pokud máš zájem, klidně mi napiš SZ... o Franca mám zájem. Akorát že po uzavření keepers to bude těžší a nemám takový možnosti pohybů a měnit keepery případně - už jsou ve FA. Ale uvidíme, jak nadraftuju nejdřív.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seznamy keeperů 2023
PříspěvekNapsal: neděle 19. březen 23, 11:19 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 7. 2010
Příspěvky: 295
Oblíbený tým: Cincinnati Reds
PavelBa píše:
Díky za názor. Tak já šel podle pozic a jako SS si nechal asi logicky Trea Turnera. Až tak daleko abych řešil util jsem se fakt nedostal. Pederson zdvojuje pozice, chápu že za 5 let ho mít už asi nebudu. Prospecty neznám, co tam bylo jsem ponechával, to pro mě bude loterie. Přemýšlet budu...


Bohužel si převzal tým skoro v nejblbější možnou dobu po offseason, naštěstí ještě před doplňovacím draftem, ale už si nemohl nic ovlivnit pomocí trejdů a tvořit si tým podle svých představ.

Ale pustit Wandera s tím, že bys ho měl jenom na util je fakt nesmysl, důležitá je value a za takovýho hráče ti pak každej zaplatí zlatem, kdybys ho chtěl trejdovat. Já tě od Gilberta taky klidně rád osvobodím :salute:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seznamy keeperů 2023
PříspěvekNapsal: neděle 19. březen 23, 11:25 
Offline
Hráč na draftu
Hráč na draftu

Registrován: 20. 10. 2016
Příspěvky: 31
Díky za rady... :-).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz