Právě je sobota 27. duben 24, 17:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2023 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. březen 23, 12:13 
Offline
Junior
Junior
Uživatelský avatar

Registrován: 3. 2. 2013
Příspěvky: 94
Bydliště: Bratislava
Oblíbený tým: Los Angeles Dodgers
Ranger píše:
My jsme kdysi před těmi 20 lety hlasovali o pravidlech a těch 28 IP vyšlo jako kompromis, mám pocit, že tehdy přesně 6 lidí chtělo 25 IP a 6 lidí 30 IP. :)

Ve standardních Yahoo ligách je minimum 20 IP.

Já nejsem proti tomu, abychom o nějakým zvýšení hlasovali, ale přijde mi, že těch 28 IP funguje dobře a obzvlášť při změnách v baseballu za posledních několik let není zvyšování minima IP směr, kterým bychom se měli vydat. Nechtěl bych to dostat to podobný situace jako NHL, kde máme minimum 4 startů brankářů týdně a pro řadu týmů je to často na hraně, jestli to splní nebo ne, protože brankářů je prostě málo. I když po aktuálních změnách pravidel budou pro nás dávat smysl i kvalitní middle relieveři, tak zvýšením minima IP efektivně jenom výrazně snížíme možnost o víkendu nějak taktizovat. Většina týmů bude muset prostě a jednoduše nasazovat všechno co má, aby se dostala třeba na těch 35 IP (cokoliv vyššího bych považoval už za nerozum).

Ode mě jako odpůrce L (zaplaťpámbu že jsou pryč) to možná zní paradoxně, ale je to tak, zamysleme se nad tím prosím.


No v podstate to aj tak trochu potvrdzuje to čo aj si aj Ty (Ranger) a Aj Nero napísal...

O niečo sme teraz tými novými pravidlami pre nadhod zvýšili možnosť zapojenia do hry aj tých Pitcherov, ktorí boli doposiaľ pre nás nezaujímaví ( Middle Reliever + Setup Man ) nie len RP ako Closer... Tak by sme následne „im“ (nám) mohli pridať aj nejaké tie IP navyše... :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2023 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. březen 23, 12:47 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Říkám, já s tím nemám nějakej zásadní problém, klidně o 35 IP hlasujme. Ale nemyslím si, že je to v daný situaci a při zohlednění toho, jak se dneska hraje baseball v reálu, ten správnej směr. Naopak to bude znamenat starat se o tým míň - člověk často bude muset nasazovat všechno, co má, a nebude mít ani prostor řešit, jestli někoho benchne.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2023 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. březen 23, 13:00 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Trošku mi ten Rastesův argument připomíná debaty o MVP, kde spousta lidí tvrdí, že to nikdy nemůže vyhrát SP, protože zasáhne jen do 30 zápasů, zatímco pálkař do 150.

Naši pálkaři, když vezmu 9 startovacích pozic a v průměru třeba těch 5 zápasů týdně a cca 4 PA na zápas, sbírají statistiky ve 180 AB.

Když vezmu nadhoz, 28 IP mi dá třeba 120 PA (počítal jsem s odhadem 4,3 PA na směnu), takže jsme na dvou třetinách pálky. A to se bavíme jen o minimu, často se samozřejmě dostáváme mnohem výš, i daleko nad úroveň pálky.

Klidně o tom hlasovat můžeme, ale za sebe asi taky úplně důvod pro žádnou změnu nevidím.

Nechám to ještě minimálně pár dní otevřený k diskuzi.

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2023 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. březen 23, 13:02 
Offline
Junior
Junior
Uživatelský avatar

Registrován: 3. 2. 2013
Příspěvky: 94
Bydliště: Bratislava
Oblíbený tým: Los Angeles Dodgers
Za mňa bude fajn aj keby sme dali trebárs zvýšený počet tých IP aj na 32 IP/týždeň.
(aby sa ostatní borci z ligy hneď nezľakli toho navýšeného počtu 35 IP alebo toho čo by som ja osobne chcel 38-45 IP...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2023 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pondělí 06. březen 23, 09:26 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 6. 2010
Příspěvky: 577
Ranger píše:
Říkám, já s tím nemám nějakej zásadní problém, klidně o 35 IP hlasujme. Ale nemyslím si, že je to v daný situaci a při zohlednění toho, jak se dneska hraje baseball v reálu, ten správnej směr. Naopak to bude znamenat starat se o tým míň - člověk často bude muset nasazovat všechno, co má, a nebude mít ani prostor řešit, jestli někoho benchne.


Schválně jsem proklikal několik desítek zápasů z minulé sezóny a jen jednou jsem našel, že by někdo neměl 35IP/týden, jinak průměr byl od oka tak 60IP za týden, takže nevidím důvod to nezvýšit, klidně na těch 42IP/týden, pořád to nechává prostor pro taktizování a zároveň to omezí situace, že někdo už od čtvrtka nenasazuje vůbec nikoho, protože má nahráno.

_________________
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2023 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pátek 17. březen 23, 23:00 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Bohužel Blackhawk končí, ještě než začal. Oznámil nám to půl hodiny před deadline na keepery, takže nezbývá než rychle najít náhradníka a dát mu dodatečný čas, aby si keepery zadal.

Já navrhuju PavelBa, který mi i potvrdil zájem. Hraje s námi Čs. FMLB od roku 2018, loni byl v B-League třetí a letos díky dodatečnému postupu si poprvé zahraje A-League. Znám ho i z jiných fantasy, je to mimořádně spolehlivej a zároveň zapálenej a sport milující člověk. Jsem si jistej, že by patřil k nejaktivnějším hráčům ligy a byl by přínosem.

Prosím všechny, aby se k tomu řekněme do sobotního odpoledne vyjádřili a případně navrhli někoho jinýho. Doufám, že do sobotního večera budeme schopní udělat rozhodnutí. Lhůtu na zadání keeperů i keepovaných prospectů bych pak navrhoval posunout na pondělí - čas, kdy začne draft prospectů.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2023 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pátek 17. březen 23, 23:14 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 6. 2010
Příspěvky: 577
Já jsem určitě pro, pokud má Pavel zájem není co řešit.

_________________
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2023 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pátek 17. březen 23, 23:36 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 712
Bydliště: Plzeň
Oblíbený tým: Texas Rangers
Souhlas s Pavlem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2023 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pátek 17. březen 23, 23:49 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 7. 2010
Příspěvky: 295
Oblíbený tým: Cincinnati Reds
Jasně, určitě. Myslím, že není důvod cokoliv namítat, spolehlivýho náhradníka potřebujem. Ať si v klidu přes víkend zadá keepery a prospecty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2023 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 18. březen 23, 00:53 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 23. 2. 2016
Příspěvky: 209
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Chicago Cubs
Mrzí mě, že si to Blackhawk na poslední chvíli rozmyslel, ale Pavla určitě beru

_________________
www.baseball-stat.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz