Právě je úterý 30. duben 24, 12:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pondělí 10. říjen 22, 08:05 
Offline
Junior
Junior
Uživatelský avatar

Registrován: 3. 2. 2013
Příspěvky: 94
Bydliště: Bratislava
Oblíbený tým: Los Angeles Dodgers
Ďakujem Vám (všetkým súperom) za všetky gratulácie k môjmu prvému titulu v tejto Keepers lige.

Je to pre mňa fakt super pocit, keď si pomyslím, že som na začiatku sezóny - tie prvé mesiace (apríl-máj-jún) ešte neovládal ani všetky pravidlá a postupne som sa ich musel naučiť, pochopiť a aj osvojiť. (Dával som si stále pozor hlavne na to, aby som nechtiac nezobral niekomu jeho Prospekta... :-) )
Popri tom študovaní pravidiel som si začal celkom slušne meniť svoje mužstvo, aby som bol s ním spokojný a aby bolo také, že bude mať šancu na titul (teda určite aspoň z môjho pohľadu, pretože niektorí by to v ňom asi nevideli). Toto sa mi podarilo celkom do bodky naplniť, aj keď je jasné, že bez riadnej dávky šťastia to nikdy nejde... Ja sa po tých pár rokoch čo to tu s Vami v iných ligách hrám, presne držím toho, že radšej menej veľkých hviezd a viacej rovnocenných hráčov s pomerne „slušným“ výkonom, ktorí robia pravidelne viac-menej všetky štatistiky (R, HR, RBI, SB...) a to mi vždy vynieslo lepšie umiestnenie a to hlavne v základných častiach sezón. Navyše je to celkom fajn aj do play-off, pretože ako tu už Nerri spomínal, väčšinou tie hviezdy jednotlivé mužstvá pred ich skutočným play-off šetria a tí moji „slušne dobrí“ hráči viac-menej hrajú až do konca sezóny...

Mrzí ma, že som ten titul zobral práve Mikymu, pretože on je podľa mňa dlhodobo a aj celkovo tu na Fantasy jeden z mála hráčov „Par Excellence“ a navyše on bol aj jeden z tých čo ma najviac presadzovali ako náhradníka za Jeffjama...(a ja som sa mu zato takto nešťastne odvďačil, prepáč Miky...)

Už teraz sa teším na ďalšiu sezónu a tá bude pre mňa určite oveľa ťažšia, pretože vybojovať titul bolo do posledného dňa ťažké, ale obhájiť ho bude ešte oveľa ťažšie. :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pondělí 10. říjen 22, 10:57 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 7. 2010
Příspěvky: 295
Oblíbený tým: Cincinnati Reds
Taky gratuluju ještě jednou takhle oficiálně Rastesovi k titulu, na nováčka skvělej výkon, navíc byl i aktivní při trejdech, takže rozvířil naše trochu stojaté nebo až zamrzlé vody :mrgreen:

Celkově to byla jedna z těch zábavnějších sezon - nováček mistrem, konečně konkurenceschopnej Angee v playoff, po delší době i telka, Miky zase bez titulu...

Já jsem si po draftu nevěřil ani na play-off (první 3 picky Kiriloff, Josh Lowe, Franmil :roll:), navíc jsem během sezony dropnul celkem 5 keeperů, takže s medailí za třetí místo jsem nakonec spokojenej. Samozřejmě na tom má největší zásluhy Judge a jeho MVP sezona. Ale pár věcí se mi i povedlo (Harris z FA, trade Arenada, Salvyho...), jenom je potřeba se z některých chyb konečně poučit :E

Těším se na další ročník, sem zvědavej, jak nám to zamotají nový statistiky na nadhozu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pondělí 10. říjen 22, 13:57 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 6. 2010
Příspěvky: 577
Gratulace Rastesovi, jako nováček se s tím popasoval opravdu dobře.

Můj vlastní tým zažil historicky asi nejhorší sezónu. S nadhozem jsem byl ještě docela spokojen, ale pálka mi letos přišla dost tragická.
Sale a Mondesi strávili na IR většinu sezóny, takže keeperů jsem měl v podstatě jen 10.
Keepeři v OF měli 292, 380 a 467 AB, i tady to byl jeden trip na IR za druhým. Jediný dva keepeři v IF, kterým se zranění vyhýbala Devers a Guerrero to už nezachránili.

Při pohledu do Record booku jsem konečně pochopil, proč ten Ranger chce furt rušit ty L :D
Losses - Worst
Record Record Holder Losses
Single Week Ranger's 'Stros* (Week 1) 13
Single Week, All Time Ranger's 'Stros* (Week 1, Season 2022) 13
Season Ranger's 'Stros* 95
Season, All Time Ranger's 'Stros* (Season 2022) 95

_________________
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: úterý 11. říjen 22, 12:15 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
No vida, to jsem ani necheckoval. Určitě jsem si to zasloužil, když moji hlavní SP jsou z ATL, PHI, NYM, SEA nebo CWS... fakt to dává smysl a je to ocenění nějaký strategie. :evil4:

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: úterý 10. leden 23, 20:20 
Offline
Farmář
Farmář

Registrován: 28. 1. 2012
Příspěvky: 164
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Milwaukee Brewers
Ahoj, rozhodl jsem se nepokračovat v příštím ročníku keeper ligy. V posledních sezónách mi vždy v jejím průběhu opadl elán a s tím spojená aktivita. Vedle mé práce, koníčků a živého baseballu už mi na tento virtuální chyběla chuť. Nyní před startem nové necítím motivaci, že bych chtěl být plnohodnotným a aktivním členem ligy. I pro ligu bude myslím lepší když za mě nastoupí někdo nový a zapálený, než abych zde nějak paběrkoval a jen se účastnil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: středa 11. leden 23, 16:20 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
no já když vidím ten výsledek hlasování tak se mi taky moc hrát nechce... už tu není moc žádná taktizace na Nadhozu, čili zábava hodně odpadá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pátek 20. leden 23, 21:00 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Soukymu děkuju za všechny roky fajn hry, ať se daří a třeba se zas někdy ve fantasy světě potkáme. :salute:

Náhradník je v tomhle případě jasnej, takže v lize s radostí vítám Blackhawka a přeju mu, ať se daří (i když by nemuselo až tak, jako se okamžitě zadařilo Rastesovi ::'(: ). Nepochybuju, že pomůže lize zůstat i nadále kvalitní a aktivní.

A neri ty klidni hormon :neri:

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: neděle 05. únor 23, 14:05 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Soukupe, to mě mrzí. Díky za roky společného hraní, doufám, že sem i tak občas zavítáš a možná se i vrátíš, měli jsme i takový případy. ;)

Pokud jde o :neri: , ten samozřejmě musí naplnit svůj roční průměr 1,5 odstoupení z různých lig. Reagovat budeme, až opravdu odstoupí. :tudle:

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz