Právě je úterý 30. duben 24, 13:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: středa 14. září 22, 11:13 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 712
Bydliště: Plzeň
Oblíbený tým: Texas Rangers
1) líbí se mi varianta Net SV+HLD, zbytek bych zachoval, W+L obojí


2) navýšení prospektů bych byl taky pro (10?) 7 není moc kulatý číslo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: středa 14. září 22, 15:23 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
a ohledně prospectů klidně 10... s tím že v půlce sezony můžeme draftovat vždy znovu. Aspoň bude zábava... S tím, že v sezoně může člověk draftem získat celkově pouze tolik, kolik mu jich chybí do čísla 10 od počátečního čísla keepers ze začátku sezony. Tedy pokud se mu někdo dostane do MLB, ztratí status prospect, nemůže ho nahradit pickem na draftu v půlce ...

Takže například na začátku sezony Keepuju 8.... 2 dodraftuju. Můžu v půlce sezony draftovat taky pouze jen 2,tedy 2 jakékoliv nahradit... Nelze si nadraftovat kus navíc, za hráče co ztratil status prospect, bez ohledu na to zda v týmu zůstal nebo ne. Pouze tedy možnost nahradit hráče, který má status prospect za dalšího co má status prospect.

:mrgreen: :E


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 15. září 22, 08:23 
Offline
Junior
Junior
Uživatelský avatar

Registrován: 3. 2. 2013
Příspěvky: 94
Bydliště: Bratislava
Oblíbený tým: Los Angeles Dodgers
Tiež som osobne za nejakú zmenu (lebo celý život človeka je v podstate stále nejaká zmena), ale po pravde - tým že hrám s Vami Keepers-ligu iba prvú sezónu, tak to ani neviem ešte 100%-ne posúdiť, že čo by bolo spravodlivejšie (lepšie)... :-)

Myslím si, že tiež by bolo zaujímavé zapojiť nejakú tú štatistiku s HLD a môže byť napríklad aj v tej kombinácií s SV+HLD.

Moja poznámka k zmenám:
Ja som odjakživa zástanca vyššieho počtu týždenného limitu pre: Minimum Innings Pitched a
preto by som ten dal minimálne na 35 IP / na týždeň ( optimálne podľa mňa 42 IP / týždeň – ale s tým určite nikto nebude súhlasiť :-) )

Čo sa týka toho počtu prospektov, tak to platí taktiež to čo som napísal vyššie, že moje slabé skúsenosti v Keepers-lige mi to ešte nedovolia 100-%-ne vyhodnotiť... ( ale inak aj v bežnom živote poväčšine platí, že čím je dobrých vecí viacej, tým je to lepšie a je aspoň potom minimálne z čoho vyberať ) :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 15. září 22, 13:05 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
A ještě bych pro to, aby bylo pořadí draftu prospectů ve všech kolech stejně! Tedy týmy 7-12 se budou vzhledem k pravidlům ligy střídat v pořadí. Ale v každém kole budou prostě 1.-6.... Stejně tak 5 a 6...střídat, ale vždy draft 7.-8...
Ale šampion aby byl každé kolo 12., druhý každé kolo 11.atd...

Protože prospecti jsou prostě Random, a slabší týmy by měli prostě mít vyšší šanci na talent....

A klidně za rok až, abyste neřekli, že to píšu z pozice kdy nehraju Play off...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 15. září 22, 16:11 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 23. 2. 2016
Příspěvky: 209
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Chicago Cubs
Mně osobně SV jako takový v ničem nevadí, ale pokud je většina chce nahradit Net SV + Hld, tak prosím, nemám s tím problém :)

Myslím že daleko větší problém jsou nesmyslný L, kdy kvalitní nadhazovač hrající ve špatným týmu může mít na konci sezony třeba 3.00 ERA a bilanci 5-10... Navíc W a L jsou v podstatě jedna kategorie, která ve výsledku udělá 2 body. Takže bych byl pro nahradit L třeba Average against, nebo OPS against, nebo i K/BB.

5 prospectů mi taky nevadí, klidně bych to tak nechal

_________________
www.baseball-stat.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 15. září 22, 16:41 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 6. 2010
Příspěvky: 577
Tak já bych hlavně nic neměnil, SV mi nevadí a víc než 5 prospektů bych mít taky nemusel.

_________________
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 17. září 22, 11:47 
Offline
Farmář
Farmář

Registrován: 28. 2. 2017
Příspěvky: 116
Oblíbený tým: San Francisco Giants
1) jsem pro net SV+HLD
2) QS by mi prislo lepsi, klidne i s K/BB, K/9 uz mi prijde jako double s K do jisty miry. Prospekty bych rad nechal nizko, je potom zabavnejsi FA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pátek 23. září 22, 01:38 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Já se omlouvám, že tak špatně reaguju, nicméně můžu ocitovat svůj starší příspěvek, takže když to shrnu:

1.) SV => NSV+HLD
L => K/BB
W => IP
Absolutní priorita je pro mě zrušit L. Vždyť to je opravdu tragická a nesmyslná statistika, která to tu s postupujícími změnami v baseballu jenom víc a víc devastuje (viz co psal Jirkush). Žádná normální, natož "profi" fantasy liga na L nehraje.
W popřípadě můžeme i nechat, i když bych i to preferoval nahradit.

2.) Zůstat u 5 prospektů. Nechápu hlavně logiku :neri:, kterej jedním dechem napíše, že to jede setrvačností a nemá na to čas, ale zároveň chce sledovat 10 prospektů? :) Pokud se to zvýší na 7, tak s tím nemám zásadní problém, ale hlasovat pro to nebudu.

Ranger píše:
1.) Já nakonec zůstávám u varianty 5 prospektů. Z mého hlediska převažuje negativum ve zkomplikování už tak komplexního prostředí. Seznamy prospektů o 40 % delší jsou prostě horší a myslím si, že 5 prospektů stačí víc než bohatě. Nevím, jestli to stojí za zmínku, možná je to jedno, ale draft prospektů se efektivně protáhne řádově na dvojnásobek.

2.) Net Saves and Holds - jsem určitě pro. Zároveň ale něco udělejme přinejmenším s L, protože to je suverénně ta nejhorší statistika. Strikeouts per Walk Ratio je i podle mě ta nejlepší volba, která bude nutit k taktice a zobrazí (ne)kvalitu nadhozu mnohem věrněji než L. Zároveň bych W nahradil Innings Pitched. Možná banální statistika, která je ale mnohem spravedlivější než W a zamezí extrémnímu taktizování. Nasazování slabých nadhazovačů bude pořád ničit ERA, WHIP, ale v mnohem větší a logičtější míře než L taky K/BB.
Takže SV => NSV+HLD
L => K/BB
W => IP

3.) Vlastně je to tak, jak píše Miky. Ani se o tom nemusí hlasovat, je to jen výklad existujícího pravidla.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pátek 23. září 22, 13:51 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Hlasujte!

Teď je potřeba vyřešit co nejdřív tohle, aby změny mohly platit rovnou od příští sezony.

Co se týče návrhu Rastese na zvýšení minimálního počtu IP v týdnu, tak jsem na to nezapomněl, za sebe to sice jako potřebný nevidím, ale zajímaly by mě argumenty i reakce ostatních. Tohle nespěchá, případně se může hlasovat kdykoliv do začátku sezony a změna může být platná hned.

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2022 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 08. říjen 22, 17:43 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Gratuluju Rastesovi k titulu v roli nováčka!

Hrozná smůla pro Mikyho, že mu to zase nevyšlo remízou kvůli vzájemným zápasům, na druhou stranu Rastes vyhrál i základní část, takže jeho titul je rozhodně zaslouženej.

Při pohledu na Mikyho sestavu je to ale těžko uvěřitelný. Skoro mám pocit, že ho trochu stahuje ke dnu fakt, že tam má až moc superhvězd, které ani při dlouhodobém zranění nejde dropnout.

Moje 6. místo je skoro ostuda. V lize vznikla obrovská propast mezi TOP 6 a zbytkem, takže i když jsem třeba ve weeku 19 vyhrál 9:2, mohl jsem jen sledovat, jak se mi vytoužená 2. pozice vzdaluje. :) Stojí za zápis, že mezi prvním a posledním bylo 68,5 GB a mezi 6. a 7. 16 GB.

Na pálce mě o naděje připravila zranění Albiese, Harpera a Buxtona. Buxton je samozřejmě můj problém. Albies po třech měsících ve smrti se vrátil, aby si připsal 5 AB a ve druhém zápase zase bzdochnul. :( Rotaci jsem měl myslím dobrou, i když ústup ze slávy u Raye nebo Mortona se dal čekat. Zase tak špatný to ani u nich ale nebylo. Nevím, kdo ještě měl 3 SP s více než 200 SO... Bohužel se ale projevila unikátní hrůzostrašnost, kterou předváděl Hader. U něho jenom doufám, že se před příští sezónou dá dohromady.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz