Právě je sobota 27. duben 24, 23:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2021 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pondělí 31. květen 21, 07:21 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 7. 2010
Příspěvky: 220
Oblíbený tým: Boston Red Sox
Ranger píše:
Za prvé je to skandál a za druhé trest samozřejmě je na místě, Miky to rozhodl přesně správně - z toho pravidla se to dá jasně vyvodit, v podstatě je to tam dokonce napsáno. V tuhle chvíli je to trest v podobě napomenutí, takže si pupek jenom bude muset hlídat, aby se neprovinil znovu.


add 1) irelevantní...

add 2)
Ranger píše:
Miky to rozhodl přesně správně
subjektivně hodnoceno

Ranger píše:
z toho pravidla se to dá jasně vyvodit, v podstatě je to tam dokonce napsáno.
prosím hoď mi odkaz kde to je napsáno(porušení Ohtani rule = trest), nenašel jsem to.

pravidlo o prospektech zde dle mého nemůže být uplatněno jelikož hráč v době přidání měl více jak 1000 AB.

Souhlasím, že bylo porušeno pravidlo (Ohtani rule) zasloužím trest? Diskutabilní, ale budiš.

Ať ale Miky jako League Commissioner trest udělí z této pozice a neodkazuje se na pravidlo prospektech které dle mého zde neplatí.

Pupekson / Jirka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2021 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pondělí 31. květen 21, 17:15 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Stojí to přesně tady:

Citace:
Majitel získává jedním pickem v prospect draftu oba hráče a má povinnost mít po splnění limitů pouze jednoho Ohtaniho na rosteru, může si je střídat dle libosti, stačí jeden keeper slot.


Jinými slovy, nikdo nemůže ani po splnění limitů Ohtaniho majiteli sebrat jeho polovinu. Bez aplikace prospect pravidla číslo 5 by toho prostě a jednoduše nešlo dosáhnout. Už samotné nucené dropnutí Ohtaniho vychází z tohoto pravidla:

Citace:
5. Vybraním hráča v MiLB drafte bude hráč zapísaný na váš zoznam prospectov. Máte tzv. právo na prospecta = ako jediný si ho môžete pridať do tímu vo fantasy. Počas trvania tohto práva, pokiaľ si vášho prospecta pridá iný GM do svojho tímu, automaticky bude tento GM sankcionovaný. Prospect pôjde okamžite do FA, uplatní sa na tomto GM TREST č. 1. Trest se uplatní až za druhé a každé další porušení tohoto pravidla v sezóně.


Samozřejmě to není ideální formulace a je nešťastný, že se to takhle musí kombinovat (holt tahle varianta tehdy nikoho nenapadla), ale jinak to vážně nejde.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2021 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pondělí 31. květen 21, 17:53 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 7. 2010
Příspěvky: 220
Oblíbený tým: Boston Red Sox
Ranger píše:
Stojí to přesně tady:

Citace:
Majitel získává jedním pickem v prospect draftu oba hráče a má povinnost mít po splnění limitů pouze jednoho Ohtaniho na rosteru, může si je střídat dle libosti, stačí jeden keeper slot.


Jinými slovy, nikdo nemůže ani po splnění limitů Ohtaniho majiteli sebrat jeho polovinu. Bez aplikace prospect pravidla číslo 5 by toho prostě a jednoduše nešlo dosáhnout. Už samotné nucené dropnutí Ohtaniho vychází z tohoto pravidla:

Citace:
5. Vybraním hráča v MiLB drafte bude hráč zapísaný na váš zoznam prospectov. Máte tzv. právo na prospecta = ako jediný si ho môžete pridať do tímu vo fantasy. Počas trvania tohto práva, pokiaľ si vášho prospecta pridá iný GM do svojho tímu, automaticky bude tento GM sankcionovaný. Prospect pôjde okamžite do FA, uplatní sa na tomto GM TREST č. 1. Trest se uplatní až za druhé a každé další porušení tohoto pravidla v sezóně.


Samozřejmě to není ideální formulace a je nešťastný, že se to takhle musí kombinovat (holt tahle varianta tehdy nikoho nenapadla), ale jinak to vážně nejde.


Já chápu, že dost nešťastně ho musí protáčet a souhlasím s tím že jsem na něj neměl právo, tudíž byl správně dropnut, nesouhlasím ovšem s aplikací pravidla č. 5 o prospektech protože ze nejedná o prospekta!

Ranger píše:
Bez aplikace prospect pravidla číslo 5 by toho prostě a jednoduše nešlo dosáhnout. Už samotné nucené dropnutí Ohtaniho vychází z tohoto pravidla:
samotné dropnutí dle mého názoru lze dosahnout už jen na základě Ohtani rule mě z toho vychází DROP Ok, trest neudělen. :) a nebo udělen trest Commissionerem za porušení Ohtani rule nikoli za porušení pravidla o prospektech...

včem je rozdíl? bez obalu... rozdíl je v tom, že kdybych se opět v průběhu sezony přehlédl už ne v ohledně Ohtaniho :) ale třeba prospekta, nepřišel bych o pick.


Tímto žádám o revokování trestu uděleno na základě pravidla č. 5 o prospektech!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2021 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 03. červen 21, 14:10 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Miky rozhodl a já to prostě vidím stejně jako Miky, další commish tu holt není. :nevim: Ještě se o tom s Mikym pobavíme, určitě budeme muset upravit formulaci pravidel od příští sezóny, ale teď to prostě vidím takhle. Nemohl by sis prostě dát pozor a přidávat jen lidi, na který nemá práva někdo jinej? :E

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2021 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: úterý 08. červen 21, 08:33 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Cizího prospekta Gilberta si bohužel přidal telka, takže jsem mu ho dropnul. Pokud je to první porušení, tak je za to varování.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2021 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 10. červen 21, 00:03 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Udělám si tady takovou poznámku - případně se k tomu samozřejmě můžete vyjádřit. Sám jsem sice byl pro navýšení IL pro letošní sezónu, ale začínám mít dojem, že navyšování IL přináší víc negativního než pozitivního, obzvlášť v "deep" lize, jako je v porovnání s našimi ostatními ligami tahle (máme tu extra hráče a hlavně chráněné prospekty). Ve chvíli, kdy člověku přibývají zranění hráči je sice hezký, že si je může celkem bezstarostně dávat na IL, jenže v FA prostě není, čím je aspoň trochu solidně nebo s jakýmkoliv dlouhodobějším potenciálem nahradit.

Proto jsem rád, že se v příští sezóně zase s počtem IL vrátíme na 4 a možná bych byl i pro snížení na 3. Kromě toho draftování a stashování bzdoch se má podle mě trestat. Sám to často dělám a potřebuju přes prsty.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2021 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 26. červen 21, 10:54 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 6. 2010
Příspěvky: 577
Když to takhle čtu, tak mi to přijde spíš jako špatnej vtip. Celou sezonu mám 5+ IL a nevypadá to na zlepšení.

_________________
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2021 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 26. červen 21, 11:50 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
hele dropovat můžeš vždy... já bych dal zpět na 3... aspon bude FA zajímavější.

jinak hodně by vyřešil i zákaz přidání Hráče z FA rovnou na IL.... když si kvůli tomu musel dropovat jiného, a až pak si ho mohl dát na IL... to bylo úplně o nečem jiném...
Takhle samozřejmě když mám v týdnu ještě pick z FA možný a volno na IL a je tam někdo zajímavý, tak se na IL může vyplatit přidat, už jen tak z povinnosti... když nemusíš nic zahodit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2021 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 26. červen 21, 14:32 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 6. 2010
Příspěvky: 577
Ty fakt chceš, abych ti dropnul toho Hayse nebo co? :D

Jo a ještě player availability nastavit na "Wait until called up to the Majors", aby Waiver Budget získal větší rozměr, když už ho máme.
"Max Acquisitions for Entire Season" tak na 40, protože někteří ty hráče točej jak na kolotoči.
a zvednout "Min innings pitched per team per week", ale to už tu myslím někdo psal

_________________
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2021 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pondělí 02. srpen 21, 13:18 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Bohužel, telka nabral Spencera Howarda, kterej limit pro prospekty překročil teprve v týdnu, což znamená, že do dnešního večera byl chráněnej prospekt Rangera.

Bohužel jde o druhý telkovo porušení pravidel, takže se nedá nic dělat, musí následovat odebrání picku :(

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz