Právě je úterý 07. květen 24, 17:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: úterý 30. duben 19, 07:23 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 7. 2010
Příspěvky: 220
Oblíbený tým: Boston Red Sox
Miky píše:

Každopádně zareaguju. Vím, že to od tebe byl jen návrh a že mi nic nenutis, ale na to jsem taky reagoval. Kdyby ten tvůj návrh vešel v platnost, nutí mě to přestat taktizovat a hrát všechny SP bez ohledu na to, jestli jim v daným matchupu věřím nebo ne. A vidím to naprosto obráceně než ty, podle mě tenhle tvůj návrh naopak dá daleko větší váhu draftu, když všichni budou nuset stavět všechny, plus samozřejmě když všichni budou mít víc SP než mají teď, nezůstane v FA už vůbec nic. Nedává mi to smysl z zadnyho pohledu.


tady s tebou nesouhlasím

jen orientačne jsem se k tobě mrknul a máš 9 aktivních SP, když bude házet každý 1 zápas za week(a to někteří i 2x) pruměrně 6IP tak to dělá 54 IP a to nepočítám tvoje RP, tak mi z toho vychází kdyby byl limit 40IP(nemusí být klidně 35,38, jak se domluvíme) tak můžes nechat 2-3 SP sedět celý týden.

jen pro orientaci tvoje odházené IP od začátku sezony

1 week 94.1 IP (tady byl dlouhý zahajovací týden, není směrodatné)
2 week 65.1 IP
3 week 57.2 IP
4 week 37.0 IP


takže i přes tvoji nynější taktiku nasazovat jen vybrané SP ve výhodných matchupech to víceméně limit plníš i teď, takže moc nechápu tvoje rozčílení... :scratch:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: úterý 30. duben 19, 10:31 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
No, moje rozčílení plyne z toho, že neřeším pravidla z pohledu toho, jak se mi to aktuálně hodí nebo jak mi to sedí na můj tým, ale podle toho, jak si myslím, že by měly být nastavený správně. A pak holt nevidím k týhle změně důvod, protože omezuje taktickej element, což je v podstatě vždycky krok špatným směrem.

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: středa 01. květen 19, 00:06 
Offline
Farmář
Farmář

Registrován: 28. 1. 2012
Příspěvky: 164
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Milwaukee Brewers
víc směn na SP by mi asi nevadilo i když 40 mi přijde hodně. Před čím bych ale hodně varoval je QS. Trend v MLB jde jasně proti tomu, aby SP házeli i třetí průchod lineupem, máme openery, výhledově se asi dočkáme piggy back startů. Loni si 123 starterů připsalo aspoň 20GS, z nich JEN 19 SP mělo průměr 6.1 IP na start a víc. QS jako stats je velká loterie a víc než kvalitní start od nadhazovače ji teď často ovlivňují věci jako odpočatost bulpenu a blízkost day off nebo stav zápasu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: středa 01. květen 19, 20:11 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 7. 2010
Příspěvky: 295
Oblíbený tým: Cincinnati Reds
Přesně tak, QS by teď nebyl rozumnej krok a za rok za dva bychom to zase měnili.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz