Právě je úterý 07. květen 24, 17:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: pondělí 29. duben 19, 19:58 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
40 je ale moc... to by se musela zvětšit soupiska... ne každý week ti dá nějaký SP 2 starty.... chytneš týden kdy bude mít každý 1 start, dva bouchnou a budeš rád za 35 směn...

ale pak už to rovnou můžeme dát 5x5... na SP se dá hrát takticky, myslet u toho... takhle by to zas bylo jen o tom kdo jak draftoval... o hovně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: pondělí 29. duben 19, 20:04 
Offline
Junior
Junior
Uživatelský avatar

Registrován: 3. 2. 2013
Příspěvky: 94
Bydliště: Bratislava
Oblíbený tým: Los Angeles Dodgers
Keď máš zostavu založenú na nadhode tak to dáš vždycky aj s rezervou ( museli by mať všetci menej náhradníkov na pálke ) :-) Ja mám napr. túto sezónu 1W- 102,1 IP, 2W-79,2 IP, 3W- "iba" 56,1 IP ( tu mi hrali iba raz a niektorí vôbec ), 4W - 81,2 IP.... Takže 40 IP dám hocikedy...

Nebolo by to práve len o drafte, pretože keď sa Ti SP zrania musíš brať nejakých z FA..
( presne to čo väčšina robí práve s pálkou )

Ale OK, tak bol by som za hocijaké zvýšenie napr. aj za 4x 9 IP= 36 IP :cheers:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: pondělí 29. duben 19, 21:27 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Tak zrušte i 2B. Ta měla OPS v 2018 .712 a C měla kousek pod nima .678. V roce 2017 to bylo .738 vůči .720 a SS měli dokonce jen .722


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: pondělí 29. duben 19, 21:28 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
To přece neznamená že je ten baseball nezajímavej. Už vám ta fantasy asi leze na mozek po tolik letech (jako mně :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: pondělí 29. duben 19, 21:30 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Patří sem jen vyjádření lidi, co hrajou keeper. Až se to bude řešit v mlbcz ligach, dostanete prostor.

A nevím, proč bych měl bejt nucenej mít "sestavu založenou na nadhozu". Nesmysl

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: pondělí 29. duben 19, 21:47 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
jirko ale je třeba počítat například top 15 z těch postů.... protože je spoustu 2B co maj top čísla... narozdíl od catcherů... a stejně tak je spousta hráčů do fantasy neškodných... ale jde to hlavně o ten poměr Fantasy dobrých hráčů a fantasy odpadu... což na C je asi 15/85, na 2B 50/50 a na 1B či 3B třeba 75/25... protože i 1B který je průměrný a není třeba top 250 draftu, je na utilu sakra silný pro Fantasy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: pondělí 29. duben 19, 21:51 
Offline
Junior
Junior
Uživatelský avatar

Registrován: 3. 2. 2013
Příspěvky: 94
Bydliště: Bratislava
Oblíbený tým: Los Angeles Dodgers
Miky, tak sory že som sa vôbec vyjadril... keď nie som z keeper-u a v ligách sa všetko rieši vždy pozadu alebo ak vôbec.
A k tomu nadhodu, to nebolo žiadne nútenie niekoho do nadhodu, bol to iba môj názor, nič viac.
Všetci hráme so svojím nadraftovaným tímom každý deň, presne ako reálne manšafty a tie hrajú tých smien IP v každom týždni reálne viacej ako tých našich 28, preto by som ich osobne uvítal aj vo Fantasy viacej, aby sme boli v tom nadhode bližšie k realite. - k odohranému počtu smien v týždni...
PS: Už sa nebudem zapájať do žiadnych diskusií, pretože k tým čo sa môžem ( tie mimo keeper ) vlastne ani neexistujú resp. nie sú pre mňa takto zaujímavé. :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: pondělí 29. duben 19, 21:52 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
třeba do top 100 Fantasy se loni dostali 8x 2B, 9x SS, 10x 1B, 11x 3B, víc než 10x všechny OF (samozřejmě multiposty jsou)

ale catcher 0x... nejlepší byl v ranku 147, 2. pak 348 a 3. 433


takže proto chci ten post dělat fantasy relevantní, mít možnost splitovat si catchera

.............a vubec mi nevadí, že se zapojí lid co nehrají keeper


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: pondělí 29. duben 19, 23:33 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Však kdybys rozjel tuhle diskuzi ve vedlejší sekci, já se klidně zapojim a další lidi klidně taky. Tohle je prostě specifická liga, tak je relevantní názor jen 12 konkrétních lidi. Ale neber si to nijak osobně, já bych tě v keeperu klidně rád v budoucnu viděl místo určitých lidi, jen teď to není aktuální bych řekl.

Každopádně zareaguju. Vím, že to od tebe byl jen návrh a že mi nic nenutis, ale na to jsem taky reagoval. Kdyby ten tvůj návrh vešel v platnost, nutí mě to přestat taktizovat a hrát všechny SP bez ohledu na to, jestli jim v daným matchupu věřím nebo ne. A vidím to naprosto obráceně než ty, podle mě tenhle tvůj návrh naopak dá daleko větší váhu draftu, když všichni budou nuset stavět všechny, plus samozřejmě když všichni budou mít víc SP než mají teď, nezůstane v FA už vůbec nic. Nedává mi to smysl z zadnyho pohledu.

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: úterý 30. duben 19, 07:02 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 7. 2010
Příspěvky: 220
Oblíbený tým: Boston Red Sox
Miky píše:
Patří sem jen vyjádření lidi, co hrajou keeper. Až se to bude řešit v mlbcz ligach, dostanete prostor.

A nevím, proč bych měl bejt nucenej mít "sestavu založenou na nadhozu". Nesmysl


nemusíš mít založenou sestavu na nadhozu, já třeba udělám s přehledem 60IP za week když bude limit 40IP(nebo na číslo na kterém se většina shodne)mám dost prostoru klidně 3SP nestavět a špekulovat jak mi vychází stats. ale hrát 3SP a CP za week :scratch: :debil:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz