Právě je čtvrtek 23. květen 24, 08:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: středa 30. srpen 17, 20:18 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 712
Bydliště: Plzeň
Oblíbený tým: Texas Rangers
jirka11 píše:
Jednoduše se vrátit k trestu a.
Za 1 porušení odebrání picku. všechno ostatní navádí jen k dalším a dalším úpravám pravidel.
Pravidla by měla být co nejjasnější a nejjednodušší.
Osobně nerozumím proč se Chazy na Giolitiho nepodíval a to kamkoliv. V googlu je to otázka sekundy, pravidlo o minim počtu inningů snad ani není potřeba zmiňovat. A Chazy jako manager, který v drtivé většině případů vždy preferuje pitching (a ví o tom asi nejvíc) - nepochopitelný přešlap :ne: .


souhlasím s Jirkou, vrátit trest A, a hotovo, nemá smysl vymýšlet další a další vyjímky, prostě každý je za to zodpovědný


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 31. srpen 17, 00:07 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Ok, před příští sezónou si o tom můžeme popovídat a případně zahlasovat. Já nejspíš budu pro, ale všichni by si to měli dobře rozmyslet.

Ten možnej úmysl u Chazyho je tak absurdní, že se mi to nechce ani rozebírat, ale přece jenom: jaká asi byla pravděpodobnost, že se stane to, co se stalo, tzn. nikdo ho (ani adminy) na to neupozornil a nezačal řvát, ať si ho okamžitě vyřadí ze sestavy? Nikdo včetně jeho soupeře. Byla na to celá neděle. Pokud by to někdo udělal, určitě by se - třeba prostřednictvím někoho jinýho (např. Miky) - povedlo Chazyho dohnat aspoň na mobilu. Pokud by si Chazy potom Giolita úmyslně nevyřadil, byl by to opravdu skandál na vyloučení. Nic takovýho se ale nestalo a podle mě s tím nemohl ani náznakem počítat a takhle to naplánovat. Ať se propadnu do Západního Německa, jestli kecám.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 31. srpen 17, 00:49 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Já bych byl pro variantu, aby jeden nepovolenej add byl beztrestnej za předpokladu, že se danej hráč neobjeví v sestavě, a druhej add už trestnej stejně jako je teď.

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 31. srpen 17, 06:28 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
Možná měl jen štěstí že to nikdo neviděl já třeba často nastavují sestavu přes telefon a v PC mám rovnou link na my team, takže ligu a tudíž addy ani nevidím....Respektive addy mě zajímají jen v pondělí... To se kouknu kdo co nabírá...ale v neděli fakt ne...

Navic teď máš prázdniny, jeden z posledních víkendu a když se na to vyloženě nepodívas v lize (teoreticky nemáš ani v neděli důvod sledovat stav ligy, protože je stejný jako v pondělí) tak si prostě nevsimnes... A tenhle víkend si myslím ani moc lidí doma nebylo...

Já prostě rozhodně ligu každý den nesleduju (není důvod), sleduju jen matchup a svůj tým... A předpokladam že to tak dělají všichni...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 31. srpen 17, 16:35 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 7. 2010
Příspěvky: 295
Oblíbený tým: Cincinnati Reds
Já jsem to měl stejně, nastavoval jsem si sestavu přes aplikaci a nedíval sem se, kdo si koho přidával. Jinak bych hned řval, protože moc dobře vím, komu zrovna Giolito patří :mrgreen: Je to mizerná situace z toho důvodu, že to docela zásadně ovlivnilo matchup a mě to může buď úplně vyřadit z PO, a nebo to minimálně bude mít s velkou pravděpodobností tak jako tak vliv na seeding pro celý play-off. Chazy si tím asi moc nepomohl, ale já tím můžu být dost poškozenej a vlastně se ani nemám jak bránit.

Na jednu stranu je to velkej prohřešek, kterej vlastně zůstane beztrestnej (tím nechci říct, že to Chazy udělal schválně), na druhou stranu je otázka, jestli kvůli tomu vůbec měnit pravidla, protože asi není moc pravděpodobný, že by se ještě někdy stalo, že si toho za celej den 12 manažerů nevšimne a zároveň to ovlivní konečnej výsledek matchupu. Pokud bychom se opravdu rozhodli měnit pravidla, tak bych asi byl pro tu Rangerovu variantu B, i mě samotnýho už tohle řešení napadlo.

Doufám, že mi teda Nera aspoň vysoudí nějakej pick jako kompenzaci :neri: :tudle:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 31. srpen 17, 16:57 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
no pokud nedáš Play off díky tomu žes prohrál těch pár stats s Chazym díky Giolitovi, tak bych ti dal Chazyho First pick.... protože jako nehrát Play off kvůli tomutu by bylo hodně k nasrání


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 31. srpen 17, 17:14 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Já bych mu dal k tomu prvnímu picku i Kershawa :banghead:

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pátek 01. září 17, 12:00 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
nerazzurro píše:
no pokud nedáš Play off díky tomu žes prohrál těch pár stats s Chazym díky Giolitovi, tak bych ti dal Chazyho First pick.... protože jako nehrát Play off kvůli tomutu by bylo hodně k nasrání


:neri: , že ty volíš Babiše? Ten matrix jménem právní stát je fakt na houby, co?

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pátek 01. září 17, 14:14 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
to spíš ty ty vole... úplně tady Chazyho obhajuješ jak Babiš sám sebe :E

přitom že Chazy to udělal úmyslně je jasný jak kauza Čapí hnízdo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2017 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pondělí 02. říjen 17, 10:06 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
S týdenním zpožděním chci pogratulovat Hrubasovi k prvnímu titulu z našeho keeperu! :shake: Ve finále porazil 9:3 pupeksona, který sahal po neskutečném hattricku.

Suverénní vítěz základní části :neri: předvedl další fail v playoff a může si jít uvařit bramboračku.

Ranger's 'Stros jsou samozřejmě zklamaní, že už potřetí v řadě nepostoupili do playoff. Ale ona by to v něm asi stejně žádná sláva nebyla a budoucnost se už jeví docela optimisticky. Navíc přijde další draft, možná jeden z nejdůležitějších, a máme 16,7% naději na první volbu. :)

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz