Právě je čtvrtek 23. květen 24, 12:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 271 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2012
PříspěvekNapsal: neděle 17. červen 12, 20:37 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Ranger píše:
Pokud bude draft stylem "bordel", tak to těžko můžu podpořit :nevim:


Nevim o jakym bordelu to tady mluvis, ten si delate sami kdyz kazdou vec zpochybnujete (ktera mimochodem vsude jinde funguje spolehlive). A nechapu zrovna tvou poznamku o tom, ze se nahodou neprobudis na nejaky termin. Zrovna ty, ktery se stara o tyto a jine stranky, ty ktery prispivas na forum ve 3 v noci. Myslim ze system hada je znamy zcela vsem, a nehrozi ze bys musel byt ve strehu co 12 hodin. Urcite se prospis do ruzova.

At se udela termin treba na 5 dni nebo na 30 dni, s casovym limitem nebo ne, mne je to jedno.
Ja jen rikam, ze 12 hodin na 1 pick je dostatecny, a vsechny obavy, ze by to snad nekoho znevyhodnilo jsou liche.

V nicem bordel nedelam a stejne probehne hlasovani, kde rozhodne vetsina o tom co a jak. Co si preji ja, je stejne nepodstatne jako to, co si prejes ty.
Jde jen o to, aby jsme se tu vsichni slusne domluvili na necem docela jednoduchem a provedli hlasovani.
Zatim tu jsou jen dve nazorove linie. Jedné jde o to, aby se neco zavedlo . Druha zase vsechno zpochybnuje anebo se ji nechce nic noveho resit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2012
PříspěvekNapsal: neděle 17. červen 12, 21:30 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Mně se těžko stane, že bych to propásl, o to vůbec nejde. Taky bych určitě patřil k těm, pro který by bylo výhodou, aby při zmeškání termínu volba propadla úplně nebo na konec draftu, ale zdá se mi lepší přidělit nejlepšího hráče podle žebříčku. Blokovat to kvůli tomu asi nebudu, ale z toho systému draftu prostě trochu obavy mám. Když už, tak ať je teda 24 hodin na volbu, co tady v jednom příspěvku navrhoval orli, nebo aspoň kompromis: možnost jednou vyčerpat 24 hodin a u ostatních voleb 12 hodin (neboli jakmile se jednou překročí 12 hodin, má na to ten člověk dalších 12 hodin navíc, ale tím si to vyčerpá a u svých dalších voleb už musí draftovat do 12 hodin).

Ještě bych k tomu ale řekl, že když ten draft potrvá 30 dní, bude to podle mě mít i určitej půvab, protože se pak spíš nad každým pickem pozastavíme a zamyslíme a bude u toho i určitý napětí. Offseason trvá 5 měsíců, takže nevidím důvod, proč si ji nezpestřit.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2012
PříspěvekNapsal: neděle 17. červen 12, 21:34 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
A nezapomínejme na to, že v dalších sezónách ten draft pravděpodobně bude trvat výrazně kratší dobu, protože část z přidělených pěti pozic budou okupovat prospekti draftovaní v předchozích letech.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2012
PříspěvekNapsal: neděle 17. červen 12, 21:39 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
ranger ma urcite pravdu v tom, ze sa nebudeme musiet nikde ponahlat, osobne by som si vedel predstavit ze by sme si dali tento draft na mesiac unor a pekne si to rozlozili....

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2012
PříspěvekNapsal: neděle 08. červenec 12, 14:23 
Offline
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

Registrován: 8. 2. 2011
Příspěvky: 353
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Pittsburgh Pirates
Nevím jestli to přijde jenom mně, ale zdá se mi, že tým Blue Jays je čím dál tím víc neaktivní. Posledních 14dní tam je jasný výpadek a týdny před tím jsou také pofidérní a navíc 3 transakce za celou sezónu taky o nějaké velké aktivitě nesvědčí. Asi by bylo dobré, aby Ranger ze své pozice lokálního diktátora daného managera upozornil nebo se případně začala shánět náhrada.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2012
PříspěvekNapsal: neděle 08. červenec 12, 18:35 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
jeffjam píše:
Nevím jestli to přijde jenom mně, ale zdá se mi, že tým Blue Jays je čím dál tím víc neaktivní. Posledních 14dní tam je jasný výpadek a týdny před tím jsou také pofidérní a navíc 3 transakce za celou sezónu taky o nějaké velké aktivitě nesvědčí. Asi by bylo dobré, aby Ranger ze své pozice lokálního diktátora daného managera upozornil nebo se případně začala shánět náhrada.


Napsal jsem mu, je to opakovaná záležitost. Nicméně tuším, že je momentálně pryč. Platí to jako poslední varování, pokud se asistent v nejbližší době nevzpamatuje, nastoupí místo něho náhradník.

Případní náhradníci se můžou hlásit.

PS: Odpusť si "lokálního diktátora", nebo mám já tebe titulovat "král hovad"?

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2012
PříspěvekNapsal: neděle 08. červenec 12, 19:30 
Offline
Dorostenec
Dorostenec

Registrován: 24. 6. 2010
Příspěvky: 12
Oblíbený tým: Toronto Blue Jays
Caute

nemal som zrovna moc casu poslednu dobu a ked som aj nejaky mal tak priznavam, ze fantasy isla bokom, ale od dnesneho dna by sa to malo o dost zlepsit a preto vas chcem ujistit, ze urcite mam zaujem pokracovat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2012
PříspěvekNapsal: pondělí 09. červenec 12, 21:12 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
Dotaz:

Pick na draftu v kole 1-12 znamená Keepers? Takže když třeba svůj pick 12 vytradeju za pick 13 a 20, budu mít další sezonu jen 11 Keeperů a na draftu o volbu víc?

Pokud je to tak, tak smí se to v naší lize praktikovat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2012
PříspěvekNapsal: úterý 10. červenec 12, 00:28 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
nerazzurro píše:
Dotaz:

Pick na draftu v kole 1-12 znamená Keepers? Takže když třeba svůj pick 12 vytradeju za pick 13 a 20, budu mít další sezonu jen 11 Keeperů a na draftu o volbu víc?

Pokud je to tak, tak smí se to v naší lize praktikovat?


Přímo jsme tohle neřešili, pravidlo o předsezónních trejdech je tady: viewtopic.php?p=4091#p4091

A nedávno jsme tady tak nějak dospěli k tomu, že jde trejdovat i v průběhu sezóny picky na další rok, pokud bude na obou stranách stejný počet. Ovšem trejdují se picky v kolech 13-24.

To, co píšeš ty, určitě nemůže jít, protože 1.-12. kolo draftu jsou technicky určeny pro zadání keepers a nemyslím si, že by tam šlo něco trejdovat. V kolech 1-12 nikdo nedraftuje a nepřipadá mi možný někomu "předsunout" jeho volbu vlastně před začátek draftu prostě tím, že si to od někoho trejdne (začátek draftu je ve 13. kole). Logicky mi přijde, že pokud chceš něco takového udělat, měl bys prostě druhé straně nabídnout potenciálního keepera.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB Keepers Power League 2012
PříspěvekNapsal: úterý 10. červenec 12, 20:01 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
inak sme sa prakticky dohodli ze chceme keepovat 12 hracov, kazdy tim a trejdovanie keeper spotov by teda automaticky nemalo byt povolene...nechceme totiz aby niektore timy keepovali 10 a niektore 14 hracov podla mna...

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 271 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz