Právě je sobota 27. duben 24, 09:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PRAVIDLA A ÚČASTNÍCI LIGY 2024
PříspěvekNapsal: středa 27. březen 24, 05:57 
Offline
Dorostenec
Dorostenec

Registrován: 11. 10. 2022
Příspěvky: 17
Co tohle je kunda za nemocná logika? To je někde v pravidlech napsáno, že když hraju úplně jiný druh fantasy s úplně jinou kupou lidí, tak mi hrozí vyhazov z MLB? Já minulý týden nedošel na oslavu kamaradových narozek, a dvakrát jsem byl na homeofficu, tak mi taky hrozí vyhazov?

To, že každý rok dáváte hlasovat o nějaké píčovině, jako teď o tom NSVH, je podle mě daleko větší důvod k vyhazovu než tenhle blitek. Rangere, Rangere, přemýšlej před tím, než tu začneš něco psát...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2024 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: středa 27. březen 24, 10:21 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
jnmrkw píše:
Co tohle je kunda za nemocná logika? To je někde v pravidlech napsáno, že když hraju úplně jiný druh fantasy s úplně jinou kupou lidí, tak mi hrozí vyhazov z MLB? Já minulý týden nedošel na oslavu kamaradových narozek, a dvakrát jsem byl na homeofficu, tak mi taky hrozí vyhazov?

To, že každý rok dáváte hlasovat o nějaké píčovině, jako teď o tom NSVH, je podle mě daleko větší důvod k vyhazovu než tenhle blitek. Rangere, Rangere, přemýšlej před tím, než tu začneš něco psát...


Příspěvek jnmrkw určitě nechci mazat, i když mi trochu vadí ta sprostota, tak ho jen přesunuju sem. Je to reakce na můj příspěvek:

Citace:
Dělám poznámku k následující dvojici:
KingIsBack (Pal.To.Tam)
Mejzla1 (Botostroj Zlín)

Oba měli zásadní problémy s aktivitou ve fantasy NBA a NHL. Při prvním náznaku neaktivity tady bude následovat vyloučení.


Komentovat to nijak nebudu, každej si udělá obrázek sám. :)

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2024 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: středa 27. březen 24, 11:27 
Offline
Dorostenec
Dorostenec

Registrován: 11. 10. 2022
Příspěvky: 17
Omlouvám se za slovo "pí...", To na "k" už je oficiální slovo používané místními politiky, čili volenými zástupci. Tohle mě fakt dožralo. Stalo se mi taky, že jsem hrál NBA, ale je to úplně jiná soutěž, v porovnání s baseballem úplně nuda. Nebavilo mě to. Nějak jsem dokopal sezónu a vzdal to. V MLB se mi za víc než desetiletí nestalo, že bych se jí někdy nevěnoval. Proto mít vykřičník za toto je úplná blbost. Rangere to je strašně moc bodů dolů, upřímně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2024 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 28. březen 24, 11:38 
Offline
Přípravka
Přípravka

Registrován: 22. 2. 2023
Příspěvky: 4
Oblíbený tým: San Diego Padres
Zdravím. Vyjádřím se tu jen krátce k mému vykřičníku. V NBA jsem přecenil své schopnosti, kombinaci NFL, NHL a NBA jsem prostě nezvládl. Aktivita byla nižší, nechytlo mě to tolik jak jsem čekal, omluvil jsem se i v lize a vyřazení naprosto přijímám. Tohle beru na sebe.
Co se týče NHL tak tam je to trošku jiná záležitost. Ležím v tom celkem často, v appce jsem takřka denně, baví mě to, ale nejsem robot a občas se mi stalo, že jsem zazdil sestavu. Hlavně z důvodu večerních zápasů, kterých jsem si prostě nevšimnul a nečekal je. Nicméně já za sebe bych to nenazval zásadní problém s neaktivitou.
Jsem tu relativně nový, MLB se věnovat budu, ale upřímně se mi může stát, že mi něco ulítne. Udělám maximum pro to, aby se tak nestalo, ale jsem jen člověk. Pokud usoudíte, že jsem málo aktivní a vyhodíte mě, budu to respektovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2024 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtvrtek 28. březen 24, 12:38 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
mejzla1 píše:
Zdravím. Vyjádřím se tu jen krátce k mému vykřičníku. V NBA jsem přecenil své schopnosti, kombinaci NFL, NHL a NBA jsem prostě nezvládl. Aktivita byla nižší, nechytlo mě to tolik jak jsem čekal, omluvil jsem se i v lize a vyřazení naprosto přijímám. Tohle beru na sebe.
Co se týče NHL tak tam je to trošku jiná záležitost. Ležím v tom celkem často, v appce jsem takřka denně, baví mě to, ale nejsem robot a občas se mi stalo, že jsem zazdil sestavu. Hlavně z důvodu večerních zápasů, kterých jsem si prostě nevšimnul a nečekal je. Nicméně já za sebe bych to nenazval zásadní problém s neaktivitou.
Jsem tu relativně nový, MLB se věnovat budu, ale upřímně se mi může stát, že mi něco ulítne. Udělám maximum pro to, aby se tak nestalo, ale jsem jen člověk. Pokud usoudíte, že jsem málo aktivní a vyhodíte mě, budu to respektovat.


Díky za vysvětlení, věřím, že to bude v pohodě. Určitě nedostaneš vyhazov za jeden ne úplně perfektně nastavenej den, to se čas od času stane skoro každýmu. Jen v případě, že bys měl třeba celej týden nenastaveno, tak by to mohlo hrozit, ale věřím, že se to nestane.

Osobně se mi už před časem omlouval i KingIsBack, takže věřím, že i tam to bude v pořádku. Jen budete pod trochu větším drobnohledem.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz