Právě je pondělí 29. duben 24, 01:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Československá Fantasy MLB 2023 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: neděle 08. říjen 23, 15:35 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
A-League
Mistr ligy 2023: Pražská kavárna (Jirkush)! Do A-League se dostal až jako druhý náhradní postupující, do playoff prošel jako nasazená pětka, ale v playoff všechny překvapil a ve finálovém dramatu udolal obhájce titulu The Toon Army* (Hrubas) 6:5. Rozhodujícím momentem bylo asi přidání De La Cruze z FA koncem května, díky čemuž překonal i další bzdochnutí Trouta. :)
Bronz do své sbírky přidal vítěz základní části Mariners***** (Mariner), který porazil Childish Bambinos (Miky) 8:4.
Sestup: Za poslední místo v základní části podruhé v historii sestupuje trojnásobný šampion Brno Red Sox*** (Base), jemuž nepomohlo ani vybojování 7. místa v playout. Druhým sestupujícím je loňský finalista Guru Mountain Sheeps (Pegasus).

B-League
Postup: Také B-League vyhrál hráč, který se do ní letos dostal až dodatečným postupem. Mám to v paži (Pazout) ve finále porazil klasika Mladý Sova zase pije (rmk) 7:4.
Druhé postupové místo patří Ostrava Mustangs (Evando), který vyhrál základní část a hned po roce se vrací do A-League, ačkoliv v souboji o třetí místo prohrál s dalším matadorem SWAT (jikra) 2:10.
Sestup: OK Team (09kada) za poslední místo v základní části a spolu s ním Skafkove polena (skafko) za poslední místo v playout.

C-League
Postup: Dotřetice i v Céčku slaví titul ten, který před sezónou postoupil až dodatečně kvůli odstoupením ostatních! :) Black Budy (lbobes68) vyhrál základní část i playoff, takže o jeho zaslouženém postupu není pochyb. Druhým postupujícím je jeho finálový soupeř jeff's Machines (Jeff73) i přes finálový debakl 2:10. Oba se podívají do B-League poprvé v kariéře.
Bronz z C-League si připsal Eddies (Moonchild) díky vítězství 7:4 nad WBK Dinos (pazyvonWBK).
Sestup: RoBy Team (rorobo) za poslední místo v základní části i v playout a Klub Pratel Palkovan (Karaya32) za předposlední místo v playout.

D-League
Postup: Navrátilec Fightin' Sparrows (hitman) ve finále remízou 6:6 "porazil" vítěze základní části Los Vacapótamos Brno (Kaiser) a společně postupují do C-League.
Bronz si připsal Green Fox Kolovraty (Klados27), který porazil Carolina Disco Turkeys (Hribero) 7:5.

Gratuluju Jirkushovi, který v Áčku vypálil rybník všem papírovým favoritům. Blahopřání patří i všem ostatním medailistům a postupujícím. Díky Flamerovi a Blackhawkovi za commishování B-League a C-League. Všem děkuju za skvělou sezónu a těším se na příští, která bude mít číslo 21!

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2023 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: neděle 08. říjen 23, 15:51 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Zhodnocení za Ranger's Lawyers***: Bohužel už potřetí v řadě a popáté za posledních 7 let pro mě sezóna skončila zklamáním ve čtvrtfinále. Ale upřímně, po weeku 9, kdy jsem prohrál s Basem 3:9, a byl jsem beznadějně poslední, bych i s tímhle výsledkem byl moc spokojený. První dva měsíce pro mě díky zraněním Verlandera, Harrise a slabým výkonům řady dalších lidí v čele s Josem Ramirezem byly opravdu hororové. Naštěstí se od weeku 10 většina týmu vrátila ke zdraví a ke své standardní výkonností, následovalo 11 výher v řadě a reálný boj o top 2, který mi zhatil až debakl v předposledním weeku s Mikym. Bohužel se nakonec ukázalo, že forma kulminovala příliš brzy, a na úspěch v playoff je klíčové právě to načasování formy. Celosezónní tahoun Yelich si v rozhodujících týdnech prakticky nepinknul, kudlu do zad mi vrazili i jinak spolehliví starteři, takže z toho byl ve čtvrtfinále proti šampionu Jirkovi zasloužený debakl.

Tohle je samozřejmě z velké části způsobené změnami v pravidlech, ale asi jsem takovou kombinaci HR+SB ve svých týmech ještě nikdy neměl:
- Realmuto 20 HR, 16 SB
- Ramirez 24 HR, 28 SB
- Lindor 31 HR, 31 SB
- Yelich 19 HR, 28 SB
- Harris 18 HR, 20 SB
- Kim 17 HR, 38 SB

Na nadhozu si určitě nemůžu stěžovat na 16 IP McKenzieho, nemám to draftovat. Reálně mě mrzí Nolova ERA 4,46, která je pro mě těžko vysvětlitelná a těším se na analýzy před novou sezónou.

Doufám, že co nejvíc účastníků sepíše s odstupem i svoje krátké zhodnocení! ;)

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2023 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: neděle 08. říjen 23, 16:29 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 23. 2. 2016
Příspěvky: 209
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Chicago Cubs
Díky moc všem za sezonu, konečně jsem poprvé po 7 letech hraní fantasy něco vyhrál :D Už s draftem jsem byl celkem spokojený a měl jsem pocit, že by to mohlo být dobré, hlavně na pálce. Jenže pak se zranili Trout a Carroll, Alcantara byl celý rok mimo, Elly po slibném začátku totálně vyhořel a chvíli jsem měl strach, že ani tu TOP 6 neudržím. Naštěstí se mi pak rozehrál Harper (draftovaný za $8) a skvěle mi vyšly picky Carpentera a Suzukiho. No a v playoff jsem měl hroznou kliku na matchupy nadhazovačů, hlavně Cole Ragans byl neuvěřitelný... Takže celkově prostě rozhodla dobrá forma v playoff a taky trochu štěstí ve finále, kde 1 HR Hrubase mohl výsledek úplně otočit :)

_________________
www.baseball-stat.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2023 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: úterý 10. říjen 23, 11:38 
Offline
Farmář
Farmář
Uživatelský avatar

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 101
Oblíbený tým: Chicago Cubs
Hodnotenie za Fightin' Sparrows: Návrat po trojročnej prestávke bol celkom náročný hlavne na zorientovanie sa (zmena pravidiel, noví hráči), ale som si povedal, že sa tomu budem venovať už len ako fanúšik. Vždy ma bavili viac nadhadzovači, a tak tomu zodpovedala aj príprava a výsledok draftu - nadhod som mal skvelý a pálku som musel lepiť celú sezónu. Skoro každý deň som si niečo prečítal, pozrel nejaké video na YT alebo pozrel zápas v ktorom štartoval zaujímavý SP. No a po polke sezóny som už mal prehľad hádam aj na dynasty. Musím povedať, že sezónu som si užil asi najviac zo všetkých čo som hral.
Počas sezóny som urobil pár rozhodnutí ktoré ma mrzeli (napríklad punt RP), ale to k tomu patrí. Ku koncu regular a v PO mi došla "para", hlavne mojej pálke, takže som vyhral ligu len s veľkou dávkou šťastia. Taktiež by som rád vyzdvihol kvalitu D ligy, ktorá podľa mňa išla výrazne hore. Samozrejme že sa našli nedostatky a nejaká tá hviezda raz za čas skončila v FA, ale celkovo na mňa nováčikovia urobili celkom dobrý dojem.

Čo ma najviac potešilo? "Krádež" Elly de la Cruza z FA
Čo ma najviac sklamalo? Elly de la Cruz (a asi aj Machado)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2023 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: pátek 13. říjen 23, 12:29 
Offline
Přípravka
Přípravka

Registrován: 6. 2. 2023
Příspěvky: 5
Oblíbený tým: New York Yankees
Tiskové prohlášení managera Sacramento Dragonflies:

Jako naprostý nováček ve světě baseballu jsem každodenně žil svým fantasy týmem. Do budoucna jsem dokonce uvažoval o tom, že vytvořím blog nebo Twitter pro svůj tým, který momentálně hraje D ligu :D. I když jsem nestihl draft (kvůli nemoci jsem byl v posteli s horečkou), s nadšením jsem sledoval vývoj svého týmu a náležitě prožíval výsledky během celé sezóny. Ke konci sezóny mi konečně došlo, jak na to, ale bohužel bylo už pozdě.

Myslím si, že mohu považovat za úspěch to, že jsem vyhrál malé/spodní play-off (dost si i myslim, že ostatní se v málém playOf ani nesnažili, ale stejně, úspěch). Těším se na nadcházející sezónu a nemohu se dočkat, až začne. Během celé doby jsem však postrádal někoho, s kým bych mohl diskutovat o svých strategických rozhodnutích a polemizovat o tom, který tah byl ten správný. Dík všem za účast a Sacramento Dragonflies se těší, až se zase potkáme na metách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2023 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: pátek 13. říjen 23, 17:34 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
mAnimal píše:
Tiskové prohlášení managera Sacramento Dragonflies:

Jako naprostý nováček ve světě baseballu jsem každodenně žil svým fantasy týmem. Do budoucna jsem dokonce uvažoval o tom, že vytvořím blog nebo Twitter pro svůj tým, který momentálně hraje D ligu :D. I když jsem nestihl draft (kvůli nemoci jsem byl v posteli s horečkou), s nadšením jsem sledoval vývoj svého týmu a náležitě prožíval výsledky během celé sezóny. Ke konci sezóny mi konečně došlo, jak na to, ale bohužel bylo už pozdě.

Myslím si, že mohu považovat za úspěch to, že jsem vyhrál malé/spodní play-off (dost si i myslim, že ostatní se v málém playOf ani nesnažili, ale stejně, úspěch). Těším se na nadcházející sezónu a nemohu se dočkat, až začne. Během celé doby jsem však postrádal někoho, s kým bych mohl diskutovat o svých strategických rozhodnutích a polemizovat o tom, který tah byl ten správný. Dík všem za účast a Sacramento Dragonflies se těší, až se zase potkáme na metách.

Rádi vidíme tvoje nadšení, víc takových, vítej u nejkrásnějšího sportu :salute:
Jinak pokud to nemáš s kým probrat, tady na fóru (a v chatu) to už sice nežije tak, jak to bylo dřív, ale když budeš chtít cokoliv prodiskutovat, určitě se vždycky někdo najde, sám to tu kontroluju pravidelně a vím minimálně o několika dalších takových, takže se neboj cokoliv nadhodit, když budeš chtít :) případně kdyby šlo vyloženě o fantasy rady o tvým týmu, tak se na mě klidně můžeš obrátit i v soukromý zprávě, když budu umět, rád pomůžu :)

Jinak gratulace všem vítězům/postupujícím, hlavně samozřejmě Jirkushovi :king:

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2023 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: sobota 14. říjen 23, 23:23 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
mAnimal: Můžu doporučit Discord: https://discord.com/channels/7118591057 ... 7337512096

Stojí to za registraci. Kdybys potřeboval nějakou reklamní řeč, tak poprosím Jirkushe. :D

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2023 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: úterý 17. říjen 23, 12:49 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
a ještě si zkoukni film Moneyball... ten je vzdělávací


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2023 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: středa 18. říjen 23, 11:35 
Offline
Dorostenec
Dorostenec

Registrován: 29. 3. 2019
Příspěvky: 14
Oblíbený tým: Philadelphia Phillies
Zhodnocení sezóny Black Budy.
Ano, svojí třetí sezónu musím hodnotit jen kladně. Okolnosti tomu chtěli že jsem byl přesunut z D skupiny do C skupiny a tak jsem na začátku tvrdil že když jsem vymetal poslední místa v D tak budu vymetat i spodní místa v Céčku a vrátím se zpátky.
"Ale ejhle" Už draft mi napověděl že by to mohlo být dobrý. Získal jsem hráče neboli část hráčů které jsem chtěl a k tomu ještě zraněného Harpera který se v brzké době uzdravil a dělal body jak na běžícím pásu.
Musím ale uznat že všichni hráči měli famózní formu celou sezónu a já si začal myslet že to přece půjde samo.
Po 12 kole jsem došel k vystřízlivění a nemohl jsem pochopit že prohrávám s týmy ze spodní části tabulky.
Vše ale dopadlo dobře a od 16 kola už jen vítězil a otevřel si okno do B skupiny výhrou základní skupiny a poté i vítězstvím v Play Offs

Nebudete mi věřit ale já jsem Fantasy žil. Jak mi v noci přišla zpráva na mobil, hned jsem otvíral zprávu a koukal jak homeruny přibývají. Prostě fantazie.

Nejsem žádný profík na MLB a nikdy nebudu. Názvy statistik mi stále dělají problémy (Asi to bude věkem)
Ale tento sport mě začal bavit.

Tímto by jsem chtěl poděkovat všem zúčastněným hráčům za to že Fantasy hrají a už se teším na nové kolegy v Béčku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2023 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: neděle 22. říjen 23, 18:29 
Offline
Dorostenec
Dorostenec

Registrován: 19. 3. 2016
Příspěvky: 29
Oblíbený tým: Boston Red Sox
Gratuluji vítězům. Zajímavě jsem proplul celou ligou a chvilku to vypadalo, že překvapím, ale pak přišla zranění a výpadek formy. Nicméně druhý flek je pro mě překvapením. Začalo to neúčastí na draftu, kdy jsem si popletl dny. Systém mi nalosoval a já koukal jako blázen, co vše se mi dostalo pod ruce čirou náhodou. Proved jsem pár výměn a víceméně nato moc nešahal, protože nebylo proč. Sem tam bylo třeba reagovat, ale to se poddalo a já jsem celkem spokojen.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz