Právě je neděle 12. květen 24, 18:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pro League s offline draftem 2023
PříspěvekNapsal: úterý 07. únor 23, 14:11 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Ahoj,

po letech pandemie, MLB výluk a dalších srand je tu snaha konečně zrealizovat nápad založit Pro League s offline draftem. Momentálně je nás přihlášených 10, s čímž se dá hrát, ale ideální počet by byl 12, takže otevírám výběrový řízení na dvě další místa.

V krátkosti zkusím shrnout, o co vlastně jde, další informace případně můžu poskytnout.

- klasická jednosezónní MLB fantasy liga
- offline draft hadem, který se bude na 99 % konat v sobotu 18. března v Brně (počítejte celý odpoledne, s termínem ani místem moc hýbat nejde vzhledem k časovým možnostem i geografickýmu rozložení účastníků), budeme na to mít rezervovaný prostory, aby to bylo reprezentativní se vším všudy, po skončení draftu dobrovolnej přesun na pivo
- startovné 1000 Kč, odměny 1000 Kč pro vítěze základní části, 7000 Kč pro vítěze playoff, 3000 Kč pro poraženého finalistu, 1000 Kč pro 3. místo
- další drobné náklady na organizaci, nic, co by někoho mělo zruinovat

Účastníci:
1. Miky
2. Hrubas
3. Telka
4. Ranger
5. Angeell
6. Wizardos
7. Pakosh
8. Mariner
9. Rastes
10. Jirka11
11.
12.

Dopředu říkám, že pokud by se přihlásilo víc lidí, nebudu se automaticky řídit tím, kdo se přihlásil jako první. Je to moje liga, jsou/budou s tím starosti a vyhrazuju si právo rozhodnout o tom, koho v tý lize chci a nechci, takže důležitější je pro mě osobní zkušenost s daným člověkem a jeho historie v týhle komunitě/fantasy světě.

Kdyby bylo cokoliv nejasnýho, ptejte se.

Kdo ví, že by měl zájem, prosím o info, ať už sem, do zprávy, kamkoliv.

Díky

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pro League s offline draftem 2023
PříspěvekNapsal: sobota 25. únor 23, 18:55 
Offline
Dorostenec
Dorostenec

Registrován: 11. 10. 2022
Příspěvky: 17
Ahoj kluci,

Miky naspsal krásnej a výstižnej úvodní příspěvek, ale od té doby to úplně stojí a myslím, že nebudu jediný, koho by pár věcí zajímalo.

1, počítají všichni z přihlášených s datem 18. března?
2, podařilo se doplnit počet týmů do 12?
3, budeme hrát, i když nás bude méně?

Já jsem Mikymu už při tom prvním nástřelu před lety nabízel pomocnou ruku s organizací, ale Miky to odmítl. Vůbec mi to nevadí, mám své práce dost :) Jen se mi zdá, že se dlouho nic neděje a hrozí, že ani letos se tento koncept ligy s offline draftem nepovede.

18. březen je za dveřmi, vím, že posledně jsme posílali peníze s předstihem a tak... tak bych se přimlouval za to, abychom to iniciovali co nejdříve.

Všechny moc zdravím a věřím, že jste na novou MLB sezónu naladěni a natěšeni stejně jako já :)
Honza


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pro League s offline draftem 2023
PříspěvekNapsal: sobota 25. únor 23, 21:52 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 7. 2010
Příspěvky: 295
Oblíbený tým: Cincinnati Reds
Já s tím termínem určitě počítám, přizpůsobil jsem si program, ale taky jsem měl minule pocit, že to nadšení bylo větší, než nám to zrušil covid. Podle toho, co mi Miky naposled říkal, tak je nás snad jenom 9, chtělo by to těch 12 účastníků, aby to mělo pořádnej náboj.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pro League s offline draftem 2023
PříspěvekNapsal: neděle 26. únor 23, 13:59 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Bohužel, jak píše Hrubas, je nás aktuálně 9, tak se těžko někam posouvá. Když se nikdo nepřihlásí, pro 9 lidí něco organizovat nemá smysl.

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pro League s offline draftem 2023
PříspěvekNapsal: neděle 26. únor 23, 19:39 
Offline
Dorostenec
Dorostenec

Registrován: 11. 10. 2022
Příspěvky: 17
A kteří dva odpadli? Naopak přibyl Patrik (KingIsBack), se kterým jsi už komunikoval, takže je nás teď 11-2, jo?

Je dost možné, že zájemci by se třeba v A,B,C ligách našli, ale zatím moc nečtou fórum a tím pádem se aktivně nepřidávají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pro League s offline draftem 2023
PříspěvekNapsal: neděle 26. únor 23, 19:49 
Offline
Dorostenec
Dorostenec

Registrován: 11. 10. 2022
Příspěvky: 17
Ještě technická - narovinu si řekněme, že potenciální zájemce mohly odradit některé části Mikyho úvodního příspěvku... určitě bych byl pro to, aby to byl náš společný projekt, který bude řízen adminem/comishem. A určitě to nebude soukromý projekt, kde jeden člověk bude rozhodovat o účastnících a pravidlech... a pak od nás možná vybere peníze a už se nikdy neukáže :) :) Melo by to být na podobné bázi, jako je Československá liga, kde fungujeme a rozhodujeme se jako komunita, demokraticky a s aktivní účastí všech...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pro League s offline draftem 2023
PříspěvekNapsal: neděle 26. únor 23, 20:12 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Odpadl Angee kvůli termínu a nepřibyl nikdo, takže opakuju, že je nás 9.

Na ten druhej příspěvek můžu jen zopakovat to, co už sem ti říkal - jestli máš problém s tím, jak to dělám, nikdo ti nebrání udělat si to jinak. Pokud mi někdo nevěří, že nemám v plánu vybrat peníze a už se neukázat, hrát to nemusí a asi mě to nemrzí. Funguju tady v tý komunitě dlouhý roky, několik lidí tu znám i osobně, víc pro to asi udělat nemůžu. Jinak rozhodování o všem podstatným bylo už při tom prvním pokusu výsledkem hlasování všech účastníků, jediný, o čem chci rozhodovat sám, jsou účastníci. Hádám že bys sám nechtěl přijet do Brna a zjistit, že dva lidi nepřijeli a ani se neozvali, protože je nikdo nezná a není na ně spoleh.

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pro League s offline draftem 2023
PříspěvekNapsal: pondělí 27. únor 23, 02:11 
Offline
Dorostenec
Dorostenec

Registrován: 11. 10. 2022
Příspěvky: 17
Miky... při vší úctě, a teď to opravdu necílím nijak osobně:

Nemám problém s tím, jak to děláš, ale spíš s tím, jak to neděláš. Napíšeš příspěvek, který rozhodně nikoho nemůže navnadit ("je to moje liga") - a pak odmítáš hráče, kteří Ti i přesto napíší. Aspoň od Pati mám zprávy, že jsi mu dlouho neodpovídal, a Tvoje reakce pak byla taková zvláštní, jako že jsi ho vlastně jen odkázal, ať si přečte úvodní příspěvek na fóru. Pokud jsi takto odpověděl více hráčům, tak je pochopitelné, že nás nemůže být nikdy 12.

Já to organizovat nemůžu... hraju to jenom... kolik... 12 let? Ne 20 jako všichni ostatní... Navíc jsem obecně neoblíbenej a pracovně časově vytíženej. Nedokážu hledat a přemlouvat 12 lidí, aby s námi ligu hráli. Pokud bychom je už měli, pak dokážu nastoupit a produkčně pomoct... plánovat, hledat, logisticky řešit, bookovat, rozpočtovat, objednat, koupit, připravit, účtovat... produkce je můj obor. Tam jsem věřil, že pomůžu a stále ta nabídka platí. Jen se bojím, že začíná být celkem pozdě, abychom to do sezóny stihli.

Nechtěl by se organizace ujmout někdo jiný? Třeba Ranger :mrgreen: ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pro League s offline draftem 2023
PříspěvekNapsal: pondělí 27. únor 23, 12:18 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Tohle mě opravdu nebaví.

Citace:
Ahoj,

promiň za pozdní reakci, nebyl jsem tu. Místo určitě je. Ale momentálně nás je jen 9 už, takže není jistý, že se to vůbec bude konat.

Plán jinak je zabookovat si prostor s projektorem, na plátně promítat klasickou online draft room, kam bych postupně zadával picky, aby bylo přehledně vidět, kdo má jakej tým. Zároveň bychom ale měli draft board s cedulkama jmen hráčů, takže by to bylo i pěkně "postaru". Draftovalo by se hadem, čas na pick jsme myslím domlouvali na minutu a půl, ale to by se vidělo i podle situace.

Nevím, co víc by tě mohlo zajímat, ty úplně hlavní informace jsou myslím v tom příspěvku, kdyžtak se ptej, pokud sem něco důležitýho nezmínil


Na to jsem dostal odpověď, že děkuje a že kdyby měl zájem se zúčastnit, ozve se...

Necítím žádný pochybení, nikoho jsem neodmítnul a je opravdu nedůstojný, že se tu musím před někym obhajovat, mimo jiné to i snižuje jakejkoliv můj elán se vůbec o něco snažit.

Celý to bylo vymyšlený jako napůl fantasy liga a napůl společenská událost, kde by byla šance poznat a zažít nějakou zábavu s lidma, který mají společnej zájem a který se třeba ve fantasy světě potkávaj už dlouhý roky, ale osobně se neznaj. Proto chci v tý lize lidi, na který zaprvý vím, že je spoleh a zadruhý vím/mám důvod věřit, že jsou fajn a chtěl bych je poznat. Proto to radši odpískám, než to hrát za každou cenu s lidma, se kterýma to hrát nechci, a do tý kategorie se mimochodem nebezpečně blížíš. Takže ano, je to moje liga, což ale neznamená, že o všem rozhoduju sám, jen sem tím chtěl říct, že kdyby se přihlásilo 20 lidí, vyberu/vybereme účastníky ne podle toho, kdo se přihlásil o minutu dřív než ostatní, ale kdo nejvíc splňuje tyhle základní podmínky.

Dělám to já, protože jsem s tou myšlenkou zkrátka jako jedinej přišel a sám dobře víš, že nebýt covidu, všechno bylo domluvený a zajištěný a konalo by se už před 3 lety. Pokud se toho chce letos ujmout někdo jinej, nemám s tím sebemenší problém, mám spoustu jinejch starostí.

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pro League s offline draftem 2023
PříspěvekNapsal: pondělí 27. únor 23, 17:58 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Ahoj Miky, jestli potřebuješ pomoci jako minule z proplacením nákladů na tu prezentační místnost :-) klidně mi napiš na email, není problém to z mé strany uhradit.
Škoda že není větší zájem , myslím si že to může být zase další posun ve fantasy lize směrem kupředu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz