Právě je pátek 29. březen 24, 09:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Československá Fantasy MLB 2022 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: sobota 08. říjen 22, 16:50 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2945
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
A-League
Mistr ligy 2022: The Toon Army (Hrubas) po dvou neúspěšných finále z let 2013 a 2015 na třetí pokus konečně uspěl a připsal si první hvězdičku! V dramatickém zápase nakonec přetlačil suverénního vítěze základní části Guru Mountain Sheeps (Pegasus) 6:5. Před posledním hracím dnem to bylo 5:5 a v konečném součtu dopadlo 5 z 8 počítacích kategorií o jediný bod a jedna další byla remíza.
Pegasus je jedním z pěti hráčů, kteří ligu hrají nepřetržitě od první sezóny v roce 2003. V roce 2009 sestoupil z A-League, kam se vrátil díky dodatečnému postupu před sezónou 2021. Letos složil (samozřejmě) kolem Judge dlouhodobě nejlepší tým, který všem utekl o parníkových 24 GB, ale v playoff holt rozhodují maličkosti.
Bronz si po výhře 10:2 nad Brno Red Sox*** (Base) odnesl Slovakia Dodgers (Rastes), pro něhož je to ve čtvrté sezóně od postupu do A-League už třetí medaile. Zdá se být jen otázkou času, kdy cinkne i to zlato...
Sestup: Za poslední místo v základní části sestupuje Buffalo Bisons (Rev), k němuž se přidá poslední z playout Pupekson (Sox).

B-League
Postup: Angeell's Team (Angeell) ve finále porazil matadora gnus freaks (gnu) 8:4. Byl to souboj týmů postavených kolem Judge a Goldyho. Angik měl dokonce i Alonsa, takže 262 RBI od dvou lidí, to se vyplatí. :) Oba týmy zaslouženě postupují do A-League. Pokud profil na Yahoo nelže, pro angika je to vůbec první titul v lize ve fantasy baseballu a ve 12. sezóně v Československé FMLB taky první postup do A-League!
Po loňském překvapivém prvním sestupu v kariéře letos gnu nenechal nic náhodě a vyhrál už základní část o 13,5 GB.
Mimochodem angik letos zažil i svoji možná nejlepší sezónu v našem keeperu a totéž platí i o bronzovém medailistovi A-League Rastesovi, který keeper dokonce vyhrál. Takže to asi nebyly náhody...
V souboji o béčkový bronz uspěl PavelBa from Prague (PavelBa) poměrem 8:4 nad Pražskou Kavárnou (Jirkush).
Sestup: I want to LinceCum (telka11) za poslední místo v základní části i v playout a spolu s ním Springfield Isotopes (Big One) za předposlední místo v základní části i v playout. Tady to bylo jednoznačné.

C-League
Postup: V Céčku do dopadlo podobně jako v Béčku. Ve finále se utkaly první dva týmy základní části a nasazená dvojka Neopol blue jays (Neopol) porazila nasazenou jedničku Pal.To.Tam (KingIsBack) poměrem 9:2. Oba se tak zaslouženě podívají o úroveň výš.
Neopol má za sebou už 10 sezón a v B-League si zahrál v roce 2014, kdy hned sestoupil. Snad tentokrát vydrží déle.
KingIsBack nastupoval před sezónou 2021 jako nováček do D-League a za dva roky je o dva levely nahoře!
Bronz z C-League si připsal Mám to v paži (Pazout) díky vítězství 10:2 nad Primářem Sovou (rmk).
Sestup: WBK Dinos (pazyvonWBK) za poslední místo v playout. Bohužel se musíme rozloučit s Twins Boozers (Narttu), který skončil poslední v základní části, ale za nijak nevysvětlenou a neomluvenou neaktivitu v průběhu sezóny je vyloučen.

D-League
Postup: Proti hordě b-týmů jako jediný z a-týmů do playoff postoupil RoBy Team (rorobo), který byl po základní části 2. a nakonec ukořistil bronz. Příjemně překvapený určitě bude Milujeme Baseball (slina), kterému i přes šokující nepostup do vyřazovacích bojů stačí konečné 8. místo na návrat do C-League! :)
Ligu vyhrál se svým b-týmem Valachian Arrows (KingIsBack), který suverénně ovládl základní část a ve finále porazil Winnipeg Jets (Ranger) 7:5.

Gratuluju Hrubasovi, který se konečně dočkal! Blahopřání patří i všem ostatním medailistům a postupujícím. Všem děkuju za skvělou sezónu a těším se na příští. Oslavíme v ní 20 let od založení ligy!

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2022 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: sobota 08. říjen 22, 17:03 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2945
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Samozřejmě díky taky komisionářům B-League a C-League, kterými byli Angeell a Blackhawk! V béčku to asi příští rok padne na Jirkushe. :)

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2022 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: sobota 08. říjen 22, 17:32 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2945
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Shrnutí Ranger's Lawyers***: 6. místo je samozřejmě zklamáním, ale mohlo to dopadnout dokonce ještě hůř, protože o postup do playoff jsem proti Pakoshovi, Mikymu a nerimu bojoval až do Sunday Night Baseballu ve weeku 21. Celou sezónu to bylo nahoru-dolů a podle toho to taky dopadlo.

Infield jsem měl myslím top, Will Smith byl asi nejlepší C, potom naprosto spolehlivej Turner, v rozích Riley, Hoskins a Bregman (ok, ten zklamal) a k tomu se mi povedlo picknout Swansona. Asi mě zaslouženě zaříznul outfield, kterej jsem v draftu podcenil. Happ byl přitom slušnej, ale jinak jsem tam neměl prostě nic a nezachránil to ani trejd s :neri: , kterýmu jsem za Acunu dal Montase (po jeho přestupu do :nyy: ).

Mimochodem to byl jedinej trejd v letošní A-League a to je trochu smutný.

Na nadhozu jsem měl Cy Younga Alcantaru, i přes šílenou bzdochavost Presslyho a trejd Iglesiase jsem měl i kvalitní bullpen. Ale asi chyběla hloubka rotace, kterou strašně zařezával hňup Berrios.

Do příští sezóny budu muset určitě přehodnotit strategii.

V Déčku to nebylo špatný, nakonec byla reálná šance i na výhru ve finále, ale KingIsBack dobře takticky zvládnul nadhoz a mě potopil Soto, na kterým to mělo celý stát.

Každopádně sezóna byla zábavná a už se těším na další. Věřím, že změny pravidel výrazně pomůžou atraktivnosti hry a bude výzva se jim přizpůsobit i ve fantasy.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2022 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: sobota 08. říjen 22, 19:44 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2945
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Mimochodem v A, B i C porazil ve finále druhý po základní části prvního.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2022 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: neděle 09. říjen 22, 08:54 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 712
Bydliště: Plzeň
Oblíbený tým: Texas Rangers
Shrnutí Angeell´s Team 1 místo v B-League, 2 místo po základní části.
Letošní sezóna byla výborná a naprosto se povedla. Paradoxně v polovině sezóny jsem věřil že mám spíš v keeperu lepší tým, ale druhá půlka sezóny v keeperu šla výkonost dolu, naopak v B byla celkem stabilní. Bohužel Gnu monstrózní první půlkou sezony si prakticky už na začátku července zajistil jasné první místo v základní části, ke konci mu začal trošku docházet dech, ale jeho náskok už dohnat nešlo. Závěr sezóny byl náš. Po první kole play off ale přišel prakticky nejdůležitější matchup sezóny, ve kterém se rozhodlo o tom, zda sezóna bude úspěšná nebo ne. Gnu v druhém semifinále zabral a poradil si s Pavlem, takže na nás bylo vyhrát, a postu do Áčka byl jistej. Matchup o všechno s Jirkushem, kdy jsem v neděli kousal nehty u startu Ceaseho proti Detroitu aby mi nepropálil už tak blbou ERA s WHIP a když Ortiz z Pittu sázel jedno K za druhým, tak jsem měl půlky dost stažený. Naštěstý jak Ortiz tak Cabrera inkasovali a šli dolu a když Castillo vyhořel proti Seattlu a Cease udržel čistý konto, tak už bylo hotovo. MVP Play off za nás Pete, kterej značně v semifinále přispěl a připsal 4 HR a 13 RBI. Finále proti Gnusovi už byla třešnička pečetící postup, které se neslo v poměrně klidném duchu.

Při draftu sem letos chtěl Judgeho za každou cenu, a tahle sázka se vyplatila. a za 40 bůčků to bylo easy. Pete za 25 bylo taky jasná volba, k tomu dvojice z Bostonu Bogy a Devers, kteří přidali neskutečnou AVG. v SV oblasti to bylo celou sezonu nahoru a dolu, Hendriks byl stabilita, ale k němu se to střídalo a nakonec se ustálil až Doval, se kterým to dotáhli až do finiše. Výbuch draftu naopak byl Blake Treinen za 10 a Muncy za 9, oba Dodgři, kteří zklamali. Za Dollar vynikající Rizzo a kopec se skládal tak nějak v průběhu sezóny neustále. Hvězda byla akorát McClanahan a Cease.

Jinak letos komunikace v B bez problémů, stejně tak aktivita manažerů. proběhl jeden trejd a Jirkush s Televizorem si taky vysloužili čestný odznáček.

a ještě statistické okénko:
Runs - gnus freaks - 798
HR - Angeell's Team - 252
RBI - Flamer's Team - 791
SB - gnus freaks - 123
AVG - gnus freaks - .264
OPS - Angeell's Team - .812

W - gnus freaks - 124
L Best - I want to LinceCum - 55
L Worst - Skafkove polena - 108
SV - Chuck Schuldiner's Big Cojones - 142
K - Skafkove polena - 1750
AVG Best - Angeell's Team, gnus freaks - 3.42
AVG Worst - Skafkove polena - 4.13
WHIP Best - OK Team - 1.14
WHIP Worst - Skafkove polena - 1.24

Most Matchup Victories - Angeell's Team - 16
Most Wins (Season) - gnus freaks - 153
Most Matchup Defeats - I want to LinceCum - 19
Most Losses (Season) - I want to LinceCum - 161


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2022 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: neděle 09. říjen 22, 12:39 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 618
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Já zareaguju jen na jednu věc, která mohla lidem uniknout. V Áčku sem nepostoupil do playoff, přestože jsem s Pakoshem měl vyrovnanou bilanci i vyrovnaný vzájemný zápasy. Rozhodl výsměch v podobě tiebreakeru Yahoo, který při takový situaci odměňuje tým, jehož "novější" vzájemnej zápas je lepší. Já Pakoshe na začátku sezony porazil, on mi to oplatil v druhý půlce a díky tomu postoupil. Asi se s tím nedá nic dělat, je to nějaký defaultní nastavení Yahoo, ale nic horšího sem asi ve fantasy světě neviděl :)

Jinak gratulace Hrubasovi a všem postupujícím.

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2022 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: neděle 09. říjen 22, 13:27 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2945
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Miky píše:
Já zareaguju jen na jednu věc, která mohla lidem uniknout. V Áčku sem nepostoupil do playoff, přestože jsem s Pakoshem měl vyrovnanou bilanci i vyrovnaný vzájemný zápasy. Rozhodl výsměch v podobě tiebreakeru Yahoo, který při takový situaci odměňuje tým, jehož "novější" vzájemnej zápas je lepší. Já Pakoshe na začátku sezony porazil, on mi to oplatil v druhý půlce a díky tomu postoupil. Asi se s tím nedá nic dělat, je to nějaký defaultní nastavení Yahoo, ale nic horšího sem asi ve fantasy světě neviděl :)

Jinak gratulace Hrubasovi a všem postupujícím.


Nemyslím si, že by to bylo tak, jak píšeš. Odjakživa je v případě shodného skóre po základní části tie-breaker podle toho, kdo měl nejlepší výsledek v posledním weeku, při remíze v předposledním weeku atd. Vzájemné zápasy tam vůbec nehrajou. Nastavení na to v commish tools opravdu není.

Vzájemné zápasy máme (bohužel) nastavené jako tie-breaker v playoff.

Jinak čekal bych od tebe trochu lepší shrnutí sezóny než jeden brek, Miky. :tudle:

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2022 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: neděle 09. říjen 22, 13:35 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2945
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Oprava v C-League: Za poslední místo v playout nesestupuje Karaya32, ale WBK Dinos (pazyvonWBK). Díky pazymu, že to sám na sebe prásknul na Discordu.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2022 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: neděle 09. říjen 22, 23:33 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 618
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Ranger píše:
Miky píše:
Já zareaguju jen na jednu věc, která mohla lidem uniknout. V Áčku sem nepostoupil do playoff, přestože jsem s Pakoshem měl vyrovnanou bilanci i vyrovnaný vzájemný zápasy. Rozhodl výsměch v podobě tiebreakeru Yahoo, který při takový situaci odměňuje tým, jehož "novější" vzájemnej zápas je lepší. Já Pakoshe na začátku sezony porazil, on mi to oplatil v druhý půlce a díky tomu postoupil. Asi se s tím nedá nic dělat, je to nějaký defaultní nastavení Yahoo, ale nic horšího sem asi ve fantasy světě neviděl :)

Jinak gratulace Hrubasovi a všem postupujícím.


Nemyslím si, že by to bylo tak, jak píšeš. Odjakživa je v případě shodného skóre po základní části tie-breaker podle toho, kdo měl nejlepší výsledek v posledním weeku, při remíze v předposledním weeku atd. Vzájemné zápasy tam vůbec nehrajou. Nastavení na to v commish tools opravdu není.

Vzájemné zápasy máme (bohužel) nastavené jako tie-breaker v playoff.

Jinak čekal bych od tebe trochu lepší shrnutí sezóny než jeden brek, Miky. :tudle:


Víc toho ve mně z týhle sezony nezůstalo, sem hořkej :lol:

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2022 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: pondělí 10. říjen 22, 10:18 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 7. 2010
Příspěvky: 295
Oblíbený tým: Cincinnati Reds
Shrnutí mistrovské sezony The Toon Army :king:

Díky moc za gratulace, musím říct, že letos jsem to vážně nečekal. Začínal jsem v ČSFMLB v roce 2011 v C-League a po 2 přímejch postupech v řadě jsem si hned v premiérové sezoně v A-League zahrál finále. Říkal jsem si, jaká je to pohoda, že vás určitě každej rok rozsekám, a nakonec jsem na titul čekal dalších 9 let :nevim:

Ale tohle rozhodně neměla být vítězná sezona, protože během roku jsem byl spokojenej jenom 2x, po prvním weeku (kdy jsem shodou okolností naložil Pegasusovi 11:1) a potom až teď na konci sezony. Mezitím se ukázalo, že můj primární cíl nadraftovat kvalitní pálku se v realitě ukázal jako posbíraná hromada sraček a bustů - jenom namátkou: Buxton, Grandal, Muncy, O'Neill, Polanco, Wander, Renfroe... Navíc jsem neměl closery a špičkových startera jenom jednoho. Výsledkem toho bylo, že jsem byl po polovině ročníku jedenáctej a přemýšlel jsem, co musím udělat pro to, abych poprvý v kariéře nesestoupil.

A nakonec to dopadlo takhle :mrgreen: Mým finálovým zachráncem byl Matt Olson (ve finále 9-6-11, .375), včetně homerunu při poslední AB v sezoně, kterým mi otočil na mou stranu R a HR.

Ale finále to bylo krásný a dramatický do poslední minuty, jak se na nejvyšší ligu sluší a patří. Pegasus ho zahrál takticky výborně, měl spíš jenom smůlu, než že bych ho já něčím přechytračil.

Gratuluju i všem postupujícím a doufám, že nikdo neplánuje se na to vykašlat a zároveň že se podaří získat pár nováčků, přece jenom je to dost malá komunita a je potřeba ji udržovat pohromadě.

Těším se na další ročník, a moc doufám, že Mikyho rychle opustí zahořklost a že se nám povede zrealizovat ten projekt Pro League s buy-inem a live draftem!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz