Právě je sobota 04. květen 24, 18:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: A-League Draft 2019
PříspěvekNapsal: pondělí 18. únor 19, 22:08 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Super, takže draft bude v pondělí 25. března. :shake:

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: A-League Draft 2019
PříspěvekNapsal: úterý 26. březen 19, 01:02 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Výsledky draftu připojeny k úvodnímu příspěvku.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: A-League Draft 2019
PříspěvekNapsal: úterý 26. březen 19, 01:11 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
ale doslovně si zapomněl dodat, a lehkej neni :E


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: A-League Draft 2019
PříspěvekNapsal: úterý 26. březen 19, 01:19 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Doslovně i přeneseně.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: A-League Draft 2019
PříspěvekNapsal: úterý 26. březen 19, 11:30 
Offline
Junior
Junior

Registrován: 24. 2. 2011
Příspěvky: 77
Oblíbený tým: Boston Red Sox
Komentář: Nevím...

Tendence všech okolo je nejlepších 50 hráčů nakupovat o 50 procent dráž než "by měli" a zbytek si rozebrat po dolaru. Takže jsem se v jeden okamžik nějak přistihl v situaci, že jsem si musel říct, že když mi po draftu zbyde 120 dolarů, tak si sice budu moct říct, že jsem nakupoval výhodně, ale nikoho nebudu mít...

Několikrát jsem narazil na střet s obvyklými soupeři (Mariner, Ranger), kteří mají v lecčem zjevně podobný vzorec. Zatímco na nadhozu mám víceméně přesně to, co jsem chtěl, resp. měl poznačeno (kromě Verlandera, který spadl do té části draftu popsané v prvním odstavci) a všech mých 12 SP je na osobním seznamu v top36, tak na pálce to bylo lehce jinak.

Primární volbou na 1B měl být Murphy, tam jsem možná měl ještě jednou zkusit přihodit (vs Mariner), vybraný Encarnacion byl střední volba. Na 2B jsem chtěl Gennetta a velmi výhodná cena mne velmi potěšila. Blbý je, že jsem o tom zranění nevěděl:). Poloutil Cabrera byla dolarová strategie, Baez strategie nebyla vůbec, to byl nákup pod dojmem "je nutné koupit někoho elitního". 3B Chapman byl na nějakém seznamu, ale tak trochu to bylo taky zamotání se do pozic. SS Simmons byla dolarová strategie. Na C jsem chtěl Realmuta, ale ne za 29 (Yahoo průměr 21). Nejlepší poměr cena/výkon byl asi Contreras, ale ten šel bohužel první a to jsem ještě chtěl Realmuta. Pak jsem chtěl Alfara za dolar, ale zrovna se na 10 sekund někdo (Acid?) odpojil a autopilot mu tam přihodil, to sem myslel, že se poseru... CF Blackmon byla primární volba. RF jsem chtěl Stantona, ale šel dráž, takže "místo něj" Gallo, který byl volbou pro střední cenu. LF Upton na seznamu byl, nijak zvlášť chtěný nebyl, ale cenově překvapil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: A-League Draft 2019
PříspěvekNapsal: úterý 26. březen 19, 12:16 
Offline
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

Registrován: 8. 2. 2011
Příspěvky: 353
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Pittsburgh Pirates
Holt nejsi v lize s čučkařema.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: A-League Draft 2019
PříspěvekNapsal: úterý 26. březen 19, 18:36 
Offline
Junior
Junior
Uživatelský avatar

Registrován: 3. 2. 2013
Příspěvky: 94
Bydliště: Bratislava
Oblíbený tým: Los Angeles Dodgers
Môj dojem:
Včera počas DRAFTU som mal tiež také zmiešané pocity, niektorí hráči išli pekne za veľa a iní zase celkom pekne za lacno ( napr. ja osobne som tak získal Albies-a za 12 ). Ale zase na druhej strane aj o tomto je ten deň „D“ - samotný Draft. Najlepšie je na tom to, že každý draft je vždy iný a nikdy sa teda nedá na neho 100% pripraviť, vždy treba podľa danej situácie začať improvizovať... A to je presne to, čo ma na tých draftoch baví najviac :-)
Ja osobne som so svojou pálkou v podstate na 95% spokojný ( 5% = vždy to mohlo byť aj lepšie ) – mám tam 6 hráčov z 9-tich čo som aj chcel mať ( Freeman, Canó, Springer, E. Rosario, Haniger, Posey )....chcel som aj Acuňu no ten mi nevyšiel, ale zase namiesto neho som získal pomerne lacno Albiesa (za 12) a aj Mayersa (za 6) – i keď pre niekoho možno nemajú vyššiu cenu :-)
S mojím nadhodom to už dopadlo trochu horšie ako som chcel, i keď to je vždy relatívne a možno ma niektorí SP aj prekvapia... ( spokojnosť na cca 75% ) Mám podľa mňa elitných dvoch SP ( Verlander a deGrom ) a dúfam, že aspoň ako tak slušných RP ( Kimbrel, Davis, Doolittle... ) ostatní sú šedý priemer, ale ako som sa za tie roky čo to tu s Vami hrávam poučil niekedy vedia aj tí milo prekvapiť a zabojovať do štatistík ( bodovania ).

Záver:
Draft bol určite úplne iný ako bol môj predošlý - prvý draft v A-čku minulú sezónu, ale mal aj svoje čaro a určite mi dal zase nejakú tú novú skúsenosť. Vďaka všetkým za tento DRAFT a hlavne za to, že sme boli v podstate všetci prítomní, to som po pravde ešte nikdy nezažil ( okrem jedného – PRO-liga ale tá bola iný level, keďže bola za peniaze ), lebo vždy niekto v každom mojom drafte doteraz chýbal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: A-League Draft 2019
PříspěvekNapsal: úterý 26. březen 19, 23:23 
Offline
Junior
Junior

Registrován: 24. 2. 2011
Příspěvky: 77
Oblíbený tým: Boston Red Sox
Albies za 12 dobrý, ale já právě čekal na toho Gennetta :-D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz