Právě je sobota 08. červen 24, 11:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: C-League 2011
PříspěvekNapsal: čtvrtek 12. květen 11, 14:51 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
BigOne: Tak co, je to zábavnější jak salary cap?:))

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-League 2011
PříspěvekNapsal: středa 18. květen 11, 22:18 
Offline
Farmář
Farmář

Registrován: 28. 2. 2011
Příspěvky: 172
Oblíbený tým: New York Yankees
Citace:
BigOne: Tak co, je to zábavnější jak salary cap?:))


Na mym hodnocení se dost projevuje i to, že nás je 14. Ve dvou to, a to by vám Morgosh moh potvrdit, to zkrátka neni to pravý vořechový... :lol: Řekl bych, že obojí má něco do sebe. Tady je super to, že člověk musí tu sestavu mnohdy každej den sestavovat (obměňovat) a dát si na tom záležet. Match-up systém má taky klad v tom, že se jede každej tejden de facto od nuly a nesčítaj se tak výkony za celou sezonu, což může bejt dost limitující a může to vést k velkým bodovým rozdílům mezi hráči a tím pádem třeba i vypuštění posledního třeba měsíce v sezóně. Tady díky systému, bodování, počtu hráčů atd. je stále adrenalin na vysoké úrovni... :) Celkově je tohle výrazně lepší... :ok: :thumbright:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-League 2011
PříspěvekNapsal: čtvrtek 29. září 11, 20:23 
Offline
Dorostenec
Dorostenec

Registrován: 28. 2. 2011
Příspěvky: 15
Oblíbený tým: Texas Rangers
Tak sezóna je za náma, moje první tady, a musím říct, že to bylo super. Myslím, že se tomu alespoň trochu věnovali všichni, nikdo se na to nevykašlal, já osobně jsem neměl playoff jistý do posledního zápasu, takže za mě vážně spokojenost. Už se těšim na další rok :thumbright: . Co ostatní, jak se vám líbil tenhle ročník? Kterej pick vám vyšel nejlíp a kdo z vašeho týmu zase nečekaně vyhořel? Nějáký věci, který byste udělali jinak (třeba Pompey a jeho Santanův no hitter na lavičce :) )?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-League 2011
PříspěvekNapsal: pondělí 03. říjen 11, 09:34 
Offline
Farmář
Farmář

Registrován: 28. 2. 2011
Příspěvky: 172
Oblíbený tým: New York Yankees
Taky moje první sezóna v místní komunitě. Hodnocení "kladné" nevystihuje plně mé pocity. Díky tomu, že jsem celou dobu bojoval o top umístění, tak jsem to hltal mocnými doušky a to furt a neustále. Tolik bezesných nocí, kdy jsem střídavě zíral na obrazovku (ESPN) a monitor se stat trackerem, jsem neočekával, ale stálo to za to. Hlavně teda o nedělních večerech jsem si prožil pár infarktů, kdy se body střídavě přelévaly z jedné strany na druhou.

K mýmu draftu: první 4 picky - to je bez diskuzí...to se berou top hráči u kterejech se výkony očekávaj...bral jsem CarGa, Cliffa Lee, Pedroiu (top 2B je málo) a Verlandera -k jejich výkonům (s přimhouřením oka u CarGa, ale ten taky jel po pomalejším rozjezdu velmi solidně) není, myslím, co dodávat. Pátej pick jsem bral s velkým otazníkem Michaela Younga, u kterýho se úplně nevědělo, jestli bude hrát pravidelně (na jeho místo přišel Beltre)...AVG .338 hovoří za vše. Jako největšího žolíka však považuju výběr Grandersona ve 13. kole (!!!!!!!) :shock: :salute: :king: Bral jsem ho taky celkem s jistým rizikem a pamatuju si, že jsem si řikal, jak je možný, že zůstal takhle dlouho nevybranej. Picky 21 a 22 jsem bral Chippera a Russella Martina - na to jak pozdě jsem je bral, tak maximální spokojenost. Russell především v první třetině sezóny, Chipper celou sezonu - oba dohromady nějakejch cca 140 RBI a 36 HR. Z volnejch agentů jsem si po draftu rychle vzal ještě Matsuzaku, kterej byl nadějnej, ale Tommy John surgery zhatil plány. Ale za druhej velkej žolík považuju Heltona, kterýho jsem bral asi po dvou tejdnech z volnejch agentů - za sezónu AVG .302, 59 R, 14 HR, 69 RBI, .851 OPS - prakticky jsem ho nesundal z lineupu.

Jinak nějakej vyloženej bust jsem asi neměl. Slabejch hráčů jsem se většinou včas zbavil a zranění se mi dlouho vyhýbala. Pak jich pár bylo, ale myslím, že DL jsem měl možná skoro nejmíň ze všech týmů.

A co se mi vyloženě nepovedlo...??? Jasně, pár procoachovanejch (nebo jak to česky napsat) momentů, kdy jsem nechal sedět někoho, koho jsem neměl a obráceně (v horším případě mi to zkurvilo v neděli třeba až tři body - výhry, prohry a era) bylo, ale to měl každej. Pamatuju si, jak jsem dropnul Pavana, kterej mě následně o asi dva tejdny později potopil v matchupu ve výhrách a tušim i K-čkách. Pak jsem v semifinále nechal jeden den sedět krátkodobě tužkujícího Pedroiu a on se mi odvděčil výkonem AB 4/5, 4R, 2 HR, 5 RBI...celej den se mnou nebyla řeč. Naštěstí to nemělo vliv na výsledek semefinálovýho Matchupu. No a pak moje slavné finále, kdy mi díky poslednímu tejdnu v zákl. části MLB a výsledkům jednotlivých týmů seděl skoro celej lineup. Tři hráči z yanks hráli obden, Pedroia měl hlubokou krizi díky situaci v Bostonu a dva elitní pálkaři, který mi pomáhali celej rok (CarGo a Helton) měli bebí, tak po pěti, či šesti prosezenejch zápasech ukončili sezonu v půlce final weeku... :cry: :lol: Ale to je sport.

Gratuluju oboum postupujícím a tedy i celkovému vítězi...!!! :thumbright: :poklona: Byla to dobrá sezóna...!!! O překvapení nebyla nouze a adrenalin pumpoval až do posledních chvil...!!! Jen tak dál a už se těším na březen, kdy se celej Fantasy kolotoč rozjede znova...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-League 2011
PříspěvekNapsal: úterý 04. říjen 11, 16:06 
Offline
Dorostenec
Dorostenec

Registrován: 28. 2. 2011
Příspěvky: 15
Oblíbený tým: Texas Rangers
Granderson byl neuvěřitelná výhra a Young super milý překvapení, vzhledem k tomu, co se kolem něj před sezónou dělo :ok:

Tak já byl po draftu celkem spokojenej, ale se začátkem sezóny mě to trochu přešlo :roll: Od Mannyho jsem nečekal moc, ale přeci jen víc než 5 zápasů. Moc mi nevyšla sázka na zkušenost, když jsem v druhý půlce draftu bral ještě Ordoneze a Lackeyho, to bych si nafackoval. Hodně zklamal Casey McGehee, kterýmu jsem dal bohužel víc než dost času, aby něco předvedl. Trochu víc jsem čekal i od Sota, ale ten mě alespoň pobavil tou reakcí, když mu Ozzie Guillen v rauši odkopnul masku :lol: :lol:

Povedla se akvizice Alexe Gordona snad hned v prvním týdnu, ten mi hodně pomohl, někdy v půlce Joyce a Peralta a v poslední třetině sezóny Desmond Jennings a Brett Lawrie, oba velkej hype, ale vyšlo to. Ostatní +- co jsem čekal a doufal.

Vyloženej prokauč jsem snad taky neměl, v posledním matchupu jsem vinou lenosti a blbosti špatně spočítal dny a blbě (pozdě) picknul SP. Za ne úplně zvládnutou považuju mojí práci s A. Sorianem, kterýho jsme měl od začátku. Jeho stats: AVG .244, 26 HR, 88 RBI, 50R, .759 OPS. Hrál mi cca v půlce zápasů, bohužel v té o něco slabší: AVG .225, 12HR, 43RBI, 25R, .686 OPS. Nějak jsem si s ním nevěděl rady :scratch:

Doufám, že přidají shrnutí sezóny taky další, nějak mi to teď chybí, tak si o tom můžeme alespoň povídat :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-League 2011
PříspěvekNapsal: úterý 13. březen 12, 15:48 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
je pořádí Draftu dle umístění v minulý sezoně? Doufám že jo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-League 2011
PříspěvekNapsal: úterý 13. březen 12, 16:38 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Samozřejmě by nebylo, na druhou stranu je to jedno, protože v aukci pořadí na draftu nehraje žádnou roli.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-League 2011
PříspěvekNapsal: úterý 13. březen 12, 20:17 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
i keby bol had, tak umiestnenie v minulej sezone neurcuje poradie v novej sezone, toto proste niesu keeper ani dynasty ligy takze to nema opodstatnenie :-)

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-League 2011
PříspěvekNapsal: úterý 13. březen 12, 21:14 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
aha ona je vlastně aukce :E


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-League 2011
PříspěvekNapsal: sobota 24. březen 12, 22:46 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
Nezapomeňte přenastavit čas Draftu, přechod na letní čas... (Teda pokud už to neni posunutý dávno a Draft je od 20:00)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz