Právě je neděle 16. červen 24, 02:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: úterý 09. září 14, 00:26 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Už můžeme pogratulovat prvním postupujícím - vítězům základní části:
Z B-League do A-League postupuje tým ŠestSedmOsmDevět (Chazy).
Z C-League do B-League: Czech Cardinals (slicki).
Z D-League do C-League: Žilina Giants (Nocki).

Naopak sestupu se už nevyhnou následující týmy:
Z A-League do B-League: Budějice (JMG).
Z B-League do C-League: Neopol Blue jays (Neopol).
Z C-League do D-League: Frogies (crrazyfrog).

Teď hodně štěstí všem do playoff a ať ho co nejmíň ovlivní tradiční šetření hvězd v závěru.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: úterý 09. září 14, 00:38 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Docela krutá situace nastala v A-League, kde tři týmy do posledního weeku na ostří nože bojovaly o TOP2: já, Base a jirka. Mně se podařilo porazit gnusa nakonec dostatečným poměrem 8:4, takže jsem (nevím jestli bohužel) i přes vymření mojí rotace vyhrál základní část podruhé v řadě. Druzí dva jmenovaní hráli spolu vzájemnej zápas, byl to opravdu duel na úrovni hlavně na pálce (HR 10:11, AVG 327:342), a až díky pondělní stat correction se na 2. místo vyšvihl SWAT, i když se v Brně na konci nedělního hracího dne už radovali: http://www.mlbcz.com/fantasy.php?akce=a&sezona=2014

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: středa 10. září 14, 17:53 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Dík no, snad mě doplní Mariner, v základní části to bylo jen o nás dvou.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pondělí 29. září 14, 16:29 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Československá Fantasy MLB 2014 - Souhrn výsledků

A-League
Konečné pořadí: http://www.mlbcz.com/fantasy.php?akce=a&sezona=2014
SWAT (jirka) jako první tým v historii obhájil titul!
Spolu s Budějicemi (JMG) sestupuje po playout Wizardos, což je určitě zklamání.

B-League
Konečné pořadí: http://www.mlbcz.com/fantasy.php?akce=b&sezona=2014
Mariner o víkendu otočil finále s nerim, takže se hned na první pokus dokázal probít zpátky do A-League, kam postupuje spolu s Chazym.
Sestup potkal kromě Neopol Blue Jays taky BECKYMAN SHEEPS (Pegasus).

C-League
Konečné pořadí: http://www.mlbcz.com/fantasy.php?akce=c&sezona=2014
Ligu ovládlo mužstvo Czech Cardinals (slicki), které vyhrálo základní část i playoff. Spolu s ním postupuje finalista Mark i s generickým názvem Mar Pok's Team :)
Sestupují vedle Frogies (crrazyfrog) také Kavinsky Red Cars (valentyne)

D-League
Konečné pořadí: http://www.mlbcz.com/fantasy.php?akce=d&sezona=2014
V playoff předvedl velkou jízdu Havl Brod Rays (Sob) a postupuje do C-League spolu s vítězem základní části Žilina Giants (Nocki).

Gratulace patří mistrovi ligy, všem postupujícím ale i těm, kdo se třeba v dramatických soubojích zachránili :) Doufám, že nás všechny letošní sezóna bavila a těším se na příští, která bude už 13. v naší historii.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pondělí 29. září 14, 16:38 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Doufám, že aspoň pár z vás přidá i svůj osobní pohled a zhodnocení svého výsledku :)

Pro mě skončila A-League zase zklamáním. Sice jsem si po weeku 4 myslel, že budu bojovat o záchranu, ale když začali hrát Sale i Yu a rozjel se Edwin, najednou začalo všechno vypadat skvěle a vyhrál jsem základní část. Jenže v srpnu a hlavně v září se mi zranila prakticky celá rotace, v předposledním týdnu k tomu navíc brutálně zkolabovala pálka, takže to skončilo mým obvyklým vypadnutím v semifinále a třetím bronzem v řadě. Jako první v historii jirka obhájil titul, ten se teda už 5 let rozhodně nenudí... finále 2010, sestup 2011, postup 2012 a teď dva triumfy :) Překvapil mě určitě sestup Wizardose.

V D-League jsem si myslel, že mám takřka dokonalej tým, ale i tam mě v playoff zradila pálka, naopak se jím docela nečekaně ze 6. místa po základní části prohnal Sob s neuvěřitelnými výkony hlavně na nadhozu. Zmínku si zaslouží i Miky, který převzal rozvrácený tým Pirates v půlce sezóny a dotáhl ho na 4. místo po základní části a 5. celkem.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pondělí 29. září 14, 20:53 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Za můj tým v Ačku můžu říct, že jsem se na ročník těšil již po draftu, který mě vyšel velice dobře a byl jsem spokojen hlavně s power potenciálem na pálce a celý pitching byl také výborný.

V sezoně si pamatuji 4 momenty, které mne protlačily na vrchol.
1. picknutí C.Klubera s waiveru, kdy ho nějaký blázen pustil když měl cca 4.8 era
2.picknutí VMarta když šel Votto na IR
3.trejd L.Lynna za Brittona
4.picknutí D.Storena na posledních pár týdnů

Musím říci, že je to však tvrdá řehole, je to neustálých 200 dní aktivity, protože jak v Ačku zaváháte, nemáte šanci.
Gratulace všem medailistům i Base ovi, ten měl taky skvělý tým.

Velký respekt Rangerovi, kterého jsem po draftu odepsal a znovu dokázal jaký pan hráč to je.
Jeho konzistence je neuvěřitelná a pro mě osobně souboje s ním znamenají vždy takový test, jak si v sezoně povedu.
Ale se 2 tituly v kapse si už snad s ním můžu podat ruce :thumbright:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pondělí 29. září 14, 21:03 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 6. 2010
Příspěvky: 577
A mě ten postup do b-ligy ani nepřekvapuje. Takticky jsem nadraftoval povětšinou samý busty Harper, Bruce, Hosmer atd. Jo-Fer se zase poměrně záhy zrakvil. Braun už holt není ten Braun co bejval. V rohzhodující chvíli vypadli i Smyly a Castro, takže ta sestava byla poslepovaná jak prase. Když se Yahoo rozhodlo, že mě megapodfuckem vyšoupne z 8 místa po základní části, tak už bylo víceméně jasno.

Nechává mě to absolutně klidným, pokud mě něco fakt nas*alo, tak vypadnutí s nerou v keepru, kterej mě připravil o třetí titul, tým jsem na to jednoznačně měl a jeden ne uplně povedej tejden mě připravil o náladu na pěkně dlouho. :E :)

_________________
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pondělí 29. září 14, 21:52 
Offline
Hráč na draftu
Hráč na draftu
Uživatelský avatar

Registrován: 6. 9. 2012
Příspěvky: 57
no kdyz jsem se z dvanactyho mista dostal na sedmy, tak sem veril ze se zachranim, pak mi odpadla palka a sesup dolu uz se nezastavil :) snad se z toho pro priste poucim...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: pondělí 29. září 14, 22:35 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Ještě bych vlastně chtěl zmínit hitmana. Ten po bleskovém postupu z C-League do A-League za dva roky (2010+2011) letos na třetí pokus dosáhl výrazného úspěchu v nejvyšší soutěži postupem do finále :thumbright:

U něho mě jen trochu mrzí, že se v posledních letech prakticky nezapojuje do žádných diskusí, i když na začátku svojí "kariéry" tady byl docela aktivní.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: úterý 30. září 14, 10:11 
Offline
Junior
Junior

Registrován: 24. 2. 2011
Příspěvky: 77
Oblíbený tým: Boston Red Sox
Já mám vždycky cíl být do osmého, to jsem splnil, takže vlastně spokojenost.
Blbý bylo, že se mnou dvakrát pořádně "vyjebal" SWAT. Poprvé v posledním kole základní části, když Yahoo udělalo v pondělí ráno jakousi korekci, čímž se whip změnil o 0.02, tím pádem i výsledek (ze 7-4 na 6-5) a tím pádem i pořadí (o 0.5 W třetí) a tím pádem i nasazení do playoffs (takže chybějící bye). Tohle všechno na úkor právě SWATa. Druhý "výjeb" pak nastal v semifinále, když měl v neděli nadhozovou bilanci 23 IP, 4-0, 33 K, 1.17 ERA, 0.83 WHIP a díky tomuto to SF otočil. To byla ta nejhnusnější věc od prvního ročníku, kdy jsem jasně vyhrál základní část a nakonec finále prohrál homerunem v posledním "at-batu" ročníku, což člověka fakt nasere. Takovej první walkoff HR v dějinách fantasy:-))
No ale celkově zas můžu říct, že jsem byl poražen zcela výjimečným výkonem, takže je to v pořádku. A taky je v pořádku, že vítěz musel zahrát excelentně.
Během sezóny asi jedna taková "chyba". Na začátku sezóny jsem z FA vzal V.Martineze, ale neudržel ho (dílem i proto, že C i 1B jsem měl pokryté nejlepším a druhým nejlepším hráčem na pozici). No, protože se ale furt nechtěl chytit, tak jsem ho pustil, přitom stačilo fakt asi jen 5 dní počkat. Nakonec byl V.Martinez ten první nejlepší hráč na 1B a měl ho, kupodivu, SWAT. Být to opačně, tak to poslední kolo dopadlo taky opačně a kdo ví, jak by to pak dopadlo celé:-)
Celkově mi to playoffs přišlo takový nemastný neslaný ale, jak kdyby už všichni byli unavení. Nemyslím jen moje hráče, ale tak nějak celkově. Celá top4 poslední týden na pálce divná, Ranger v SF epic fail, týden předtím se mnou orli taky slabota. Celý září jakýsi divný.
Takže tak - poprvé po asi 26 letech jsem měl sílu týmu na pálce, ne nadhozu a je to taky dobrá možnost:-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz