Právě je sobota 15. červen 24, 19:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Výsledky Československé FMLB 2013
PříspěvekNapsal: pondělí 09. září 13, 15:04 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Souhrn výsledků letošní základní části. Soupiskami se nezabývám, je to jen pro přehled a přidávám pár postřehů, co mi utkvělo v hlavě ;)

A-League
Jistota semifinále:
1. Ranger's Lawyers** (Ranger) vítězí s náskokem 17,5 GB a 2. The Toon Army (Hrubas). Překvapoval celou sezónu a výhrou 9:2 v posledním kole nad trojnásobným šampionem Marinerem si zajistil 2. místo.
Čtvrtfinále:
V derby tradičních účastníků se utkají 3. gnus freaks (gnu) proti 6. Brno Red Sox** (Base), který se dlouho trápil, ale silným finišem (až na ten poslední week) si zajistil celkem klidný postup, a 4. Prague Ruperts* (Rupert) proti 5. SWAT (jirka).
Jistota udržení v lize:
7. Budějice (JMG) a 8. Rebellion (hitman).
O záchranu budou hrát:
Loňský suverén 9. Wizardos* (Wizardos), 10. Mariners*** (Mariner) a 11. Jonejos (jonejo).
Sestup:
12. TNT Orioles (Thunderman) na to letos prostě neměl dost času a projevilo se to.

B-League
Postup:
1. Acid-Washed Manholes (jeffjam).
Jistota semifinále:
2. Texas Cardinals (orli) se ztrátou pouhé 1 GB. Tohle byl určitě nejnapínavější souboj letošní základní části, oba týmy se vcelku podle předpokladů odpoutaly od zbytku účastníků a přetahovaly se o vedení. Před posledním weekem vedl jeffjam o 1 GB a tento náskok i udržel, protože orli proti papírově slabšímu soupeři (předposlední Carlyle) uhrál totožný výsledek jako jeffjam proti pátému Flamerovi (7:5). Drama trvalo až do neděle, orlimu stačilo opravdu minimum, ale nepřišlo to.
Čtvrtfinále:
3. Budejovice Stiri (LordJura) proti 6. Angeell's Team (Angeell), který byl dlouho příjemným překvapením tabulky a i přes mizerný závěr se udržel na postupové pozici, a 4. BECKYMAN SHEEPS (Pegasus) proti 5. Karvina Brewers (Flamer).
Jistota udržení v lize:
7. Nekronauts (Morgosh), od kterého se ale čekalo víc, a 8. Social Disease (metallica).
O záchranu budou hrát:
9. Stratford TwinsToons (Egal), 10. Springfield Isotopes (BigOne), 11. Zlin Yankees (Carlyle).
Sestup:
12. Katchka's Crew (kackamilotova) s odstupem 19,5 GB za předposledním místem. Loňská postupující z C-League se v prvních 10 týdnech držela dobře, ale poté její tým odpadl a připsal si v řadě 11 proher a 1 remízu.

C-League
Postup:
1. JednaDvaTřiČtyřiPět (Chazy) s náskokem 9 GB. Chazy šel od začátku za svým cílem. Pár týdnů před koncem měl už hodně velký náskok, pak ho trochu překvapivě ještě flanky dost prohnal (před víkendem předposledního weeku se rýsovalo drama), ale nakonec postupuje s přehledem.
Jistota semifinále:
2. Zelinsky Fresno (honzarichtar) zakončil sezónu devíti výhrami v řadě.
Čtvrtfinále:
3. Long Island Steelers (flanky), který je sice fodbalista a do C-League se dostal díky uvolněnému místu navíc, ale jasně prokázal svoje fantasy kvality a dokonce bojoval o přímý postup, proti 6. Neopol blue jays (Neopol) a 4. Siginátor (Tsigi), jemuž v průběhu ligy dokonce hrozilo vyloučení pro neaktivitu, proti univerzálnímu géniovi :neri: 5. Devil Rays (nerazzurri1908).
Jistota udržení v lize:
7. Anibalos (Anibal) a 8. Khajiits (hokre).
O záchranu budou hrát:
9. Sox (Pupekson), 10. Havl. Brod Rebels (Sob) a 11. Eska v Céčku (Soukup), s nímž to vypadalo dlouho beznadějně, ale ve druhé polovině zabojoval a ještě bude mít šanci udržet příslušnost k Céčku.
Sestup:
12. Higher Society (ludek), jemuž nestačí ani úspěšnost .451. C-League byla letos mimořádně vyrovnaná, mezi 2. a 12. místem je pouhých 23,5 GB a ještě před předposledním weekem měli reálnou šanci na postup do playoff prakticky všichni hráči ze druhé poloviny tabulky.

D-League
Jistota semifinále:
1. Winnipeg Jets (Ranger). Jediný B-tým prošel základní částí víceméně v klidu způsobem start-cíl.
Postup:
2. Bay Area Sharks (Evando) bojoval se třetím Markem. Před posledním weekem na něj sice měl ztrátu, ale čekal ho souboj s vyloučeným soupeřem a tedy výhra 12:0. Mark zvítězil "jen" 8:4 a nejtěsnějším rozdílem 0,5 GB přišel o přímý postup.
Čtvrtfinále:
3. Star town (Mark) proti 6. Brno Yankees (crrazyfrog) a 4. MoneybA's (Miky) proti 5. This Is Birdland (Raven).
Malé playoff o 6.-12. místo:
7. Suicidal Tendencies (kamikadze), který mohl klidně projít do playoff, stačilo neprohrát se slickim vysoko 3:8, 8. Dodgers Club (Rastes), 9. Tennessee Willows (valentyne), 10. Czech Cardinals (slicki), 11. Žilina Giants (Nocki), 12. Madrid Yankees (Marty).
Další pořadí:
13. Břevnov Bombers (Karaya32), 14. Siths Imperials (simon84).
Vyloučení z ligy pro neaktivitu:
Dynamo Austin (vzkg), HB hippo (Musa56). Bohužel i několik dalších týmů z dolní poloviny tabulky mělo s aktivitou problémy.

Gratulace patří všem, kteří si už teď zajistili přímý postup do vyšší ligy. Ostatním hodně štěstí v playoff nebo playout.

Bude fajn, když přidáte svoje postřehy, určitě bylo zajímavých momentů mnohem víc.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výsledky Československé FMLB 2013
PříspěvekNapsal: pondělí 09. září 13, 16:38 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
gratulujem jejjamovi, napinava sezona az do konce, strhujuci zaver, bohuzial nakoniec pre moj neprospech...drzim palce v Acku

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výsledky Československé FMLB 2013
PříspěvekNapsal: pondělí 09. září 13, 17:51 
Offline
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

Registrován: 8. 2. 2011
Příspěvky: 353
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Pittsburgh Pirates
Díky, těsnějším rozdílem jsem skončit ligu ještě neviděl. Myslím, že postoupíme oba a A liga konečně dostane nějakou kvalitu 8)
Jinak pěkné shrnutí, Rangere.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výsledky Československé FMLB 2013
PříspěvekNapsal: pondělí 09. září 13, 20:37 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 9. 2. 2013
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava
Oblíbený tým: Oakland Athletics
pěkný souhrn Rangi,s Markem to bylo o fous,já trnul,páč sem mu tak trochu i pomohl během sezony,když jsem mu vyměnil Iwakumu který měl nakonec hodně dobrý stats letos a vzal si od něj M.Younga,které ho jsem potom stejně dropoval,no byl to odemne hloupý trejd,posléze jsem ale získal pár dobrých playerů z jiných dropů,kteří mě nějaké body uhráli,ale podstatou mého lineupu samozřejmě famozni Chris Davis a Max Scherzer..naopak velké zklamání jinak u mých SP od kterých jsem čekal rozhodně úplně jiná čísla..všem GL do playoff a gratulace postupujícím

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výsledky Československé FMLB 2013
PříspěvekNapsal: pondělí 09. září 13, 20:49 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 9. 2. 2013
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava
Oblíbený tým: Oakland Athletics
jo a jak je to teda s tím postupem?..to jako když jsem napsaný zeleně tak už postupuji do Céčka?..vždyt je ještě playoff,až tam se rozhoduje o postupujících,nebo ne?..nebo jak je to :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výsledky Československé FMLB 2013
PříspěvekNapsal: pondělí 09. září 13, 22:50 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Ne, postupuje jednak vítěz základní části (já se s b-týmem nepočítám, takže jsi to ty), a potom nejlepší tým v konečném pořadí po playoff (pokud by to byl tentýž, tak postupuje ten, kdo bude 2. v konečném pořadí po playoff).

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výsledky Československé FMLB 2013
PříspěvekNapsal: středa 11. září 13, 17:28 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Aby měl Ranger radost, tak sepíšu něco k céčku. I když ono není moc o čem, vyhrával jsem snad od 4. nebo 5. weeku a až do konce sezony ani na chvíli to první místo neztratil. Nějakej čas mě pronásledoval pupek, jindy nera, pak flanx, což vlastně o lize celkově dost vypovídá - byla šíleně vyrovnaná a já tam měl jedinej tým s konzistentní výkonností. Asi nejklíčovější week byl hned 12., kde jsem hrál proti nerovi (ten byl tehdy druhej a tak 8 GB) a porážel mě 10-2 před víkendem, s naprostým klidem mě moh porazit tolik, nebo i víc, ale nějak se mu podařilo to srovnat na 6-6. Kdyby ten week dopad jinak, moh sem pod tlakem potom udělat nějaký chyby, ale s pořádným náskokem prostě člověk uvažuje a hraje jinak, je to daleko snažší.

Co je však zajímavý a rád bych vyzdvih, tak je výkon Honzy Richtara, kterej se umístil jako druhej v základní části. Naprosto tradičně šel na draft s kdovíjakým podivným plánem a dopadlo to docela strašně. Pamatuju si, že jsem s ním hrál snad 7. nebo 8 week a byl jasně poslední. Když jsme spolu hráli podruhý, tak už bojoval o PO a neuvěřitelně mě sundal, nakonec sezonu zakončil jako druhej až absurdním finišem. On je jako hráč hodně neznámej, protože je v C už třetí sezonu snad, nehraje keeper a nehraje ani jiný ligy, kde by se moh ukázat a prostě mu nevychází PO, ale pro mě je to jeden z největších taktiků a stratégů, co jsem v týhle hře poznal. Opravdu ať nadraftuje jakkoliv, má jakkoliv slabou pálku nebo nadhoz, má to nevyvážený, nerozmylšený, nakonec to s pomocí FA nějak poskládá na PO tým. Dost opačnej případ je bohužel pupek, kterej někdy v polovině bojoval o první dvě místa a nakonec řeší existenční problémy. Smolař sezony je asi Anibalos, kterej dobře začal, ale měl tam období, kdy měl snad 8 DL hráčů, byl rád, že dával směny a prostě pomalu neměl s kým hrát.

V PO bych si přál finále s Honzou, přeju mu postup do béčka, protože je podle mě nejkvalitnějšíš hráč po mně, co tu ligu hraje. Jinak další volba určitě nera, u sestupu by bylo naprosto úžasný, kdyby spadli Sob a ludek, kteří tu hru prostě degradujou a zachránili se soukup s pupkem. V ostatních ligách musím kamarádíčkovat, takže ideálně postup mikyho a orliho, výhra áčka pro hrubase (ranger už toho navyrával dost) :poklona:

Byla to letos docela sranda, i když pořádnej souboj o titul chyběl, bohužel jsem holt už jiná liga... :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výsledky Československé FMLB 2013
PříspěvekNapsal: středa 11. září 13, 18:19 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
jo v tom víkendu sem ved, ale chtěl sem tě dát 9-2-1 (protože tak si měl dal v tom prvnim weeku) abych srovnal vzájemný zápasy. Tak nějak sem věřil že dám určitě Play off a ty si byl největší soupeř, takže sem to risknul... Bohužel všichni moji SP v neděli shořeli a skončilo to 6-6 (v sobotu to bylo 7-4-1). Kdyby mi to klaplo tak sem to vyhrál 9-2-1 nebo líp, ale neklaplo. Takže výhodu vzájemných zápasů máš ty a možná na sebe pudem no, když teď postoupim :D... Ten první week mě dost zaříznul no, ten je o haluzu a někdo měl štestí a někdo jako já tu smůlu ... I kdybych tě dal 9-2-1 tak by to pro mě znamenalo celkově 4.místo a byl bych na to stejně... hrál stejný semifinále se Sigim, takže tenhle risk mě nic nestál


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výsledky Československé FMLB 2013
PříspěvekNapsal: středa 11. září 13, 18:54 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Je to otázka no. Třeba kdybys vyhrál a dotáh mě, já měl vlastně dva debakly po sobě, mohlo mě to prostě nahlodat a moh sem pak udělat nějaký chyby, díky kterým bych tu část sezony pokazil a vyhrál to celý flanky nebo honza. Takle si mě krásně udržel na špici a já moh v pohodě udržovat náskok. Kdybych prohrál, musel bych nad těma dalšíma weekama uvažovat úplně jiným způsobem. Takže ne, podle mě kdyby tenhle week dopad tvoji výhrou, moje další matchupy by taky dopadly jinak. Třeba bych vyhrál ještě víc, třeba bych na tom byl hůř.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výsledky Československé FMLB 2013
PříspěvekNapsal: středa 11. září 13, 18:55 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
A osobně nevím, co tě kde zařízlo, v tom prvním weeku sem tě rozsekal snad ve všech statistikách a porazil bych tehdy prakticky každýho.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz