Právě je sobota 15. červen 24, 19:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: úterý 30. září 14, 14:48 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
Tak já taky teda něco napíšu...

Za prvý - do B-league jsem se chtěl vždy dostat regulérně dle pravidel, buď vítězstvím v Play off nebo prvním místem po základní části (což je teda podle mě blbost, medaile za regular season Yahoo nerozdává, a ani se tím nikde nikdo nechlubí... medaile jsou jen za Play off a to je to oč tu běží, o to v těch ligách jde! A tak by měli postoupit první dva - zlatý a stříbrný).... Ale to mi nebylo umožněno, dle těchto hloupých pravidel sem postoupil do B jako pátý po regular season (i když teda podle mě, to bylo zaslouženě, jelikož jsem bral stříbro v Play off! Ale dle pravidel to prostě bylo jako 5. po regular season, protože moc lidí nahoře odpadlo)...

Takže jsem letos stanul v B-league a po měsíci sem to viděl na jasný sestup... jenže během sezony se ukázala má genialita a opět jsem se dostal až do Finále. Ale pěkně od začátku....
Po draftu jsem si říkal paráda, to se povedlo, až na ty closery... ale po první 5 weekách jsem byl s 22-33 na dně tabulky... Mike Trout měl asi nejhorší období své kariéry, začal nehorázně káčkovat a jeho AVG padlo v půlce května až na .263, tužku hrál i Encarnacion s Chrisem Davise, to samé navíc i Prado, McCann a Homey Bailey, a nepovedl se ani draft Xandera Bogaertse, k tomu všemu začal mrvit Cliff Lee, který se nakonec v červnu ještě zranil, k tomu na DL putoval i Alex Cobb... všechno bylo v totálně v hajzlu. A to mě tihle borci stáli na draftu 193USD z 260.
Musel sem začít něco dělat, ale nebyl jsem na to sám... Trout a Encarnacion se rozjeli a povedl se pick z FA - George Springer, který hned v 6.weeku zaválel... Postupně jsem začal dropovat všechny sráče a nabral hráče jako Yan Gomes, J.D.Martinez, Josh Harrison, Erik Aybar, Mike Fiers, Kyle Hendricks, Collin McHugh, Carlos Carrasco, Hector Rondon, před Play off pak Drew Storen. Děsně mi pomohl i Trade Shieldse Marinerovi za dva closery - Melancona a Codyho Allena.
Můj tým po draftu a na konci sezony byl teda sakra jiný a z draftu mi v něm zbyli přesně 4 hráči - Trout, Encarnacion, Rosenthal a Alex Cobb.... všichni ostatní byli dříve nebo později zahozeni.

Nakonec jsem zakončil nechápavě na 5.místě s bilancí 124-124-16 a soupeř ve čtvrtfinále byl můj finálový soupeř z minulé sezony C-league a pomsta byla sladká, pálka mi zahrála ďábelsky a nadhozu tak stačilo zahrát takticky a výhra 6-5 byla na světě.
Semifinále mi opět poslalo (teď už můžu říct) svého Semifinálové oblíbence Chazyho, a opět, stejně jako loni v Semifinále C-league jsem ho rozsekal na hadry - 9-2... hlavně díky naprosto geniálnímu picku Steva Pearce, který ten týden pálil 3-3-7 s mega AVG i OPS, a Juan Uribe byl též vydařený pick, nehorázně navíc zahrál i pitching a tak králi pitchingu Chazymu, zbyli jen oči pro pláč :D...
A já se tak nechápavě dostal s lepeným týmam až do Finále, kde jsem nastoupil proti legendě český Fantasy baseballový scény, Marinerovi... Bohužel tady už jsem to nedal, patrně vlivem nějaké magické síly z jiného světa... v pátek jsem vedl snad snad celou pálku krom SB a slušně rozjetý jsem měl i pitching, ale totální víkendoví výpadek na pálce mě poslal do kolen, prostě mi to nebylo souzeno... jak jinak si vysvětlit sobotu + neděli = 3-0-0-1, 7/49 a OPS pod .500... S tím už člověk nic nenadělá. Marinerův tým mě tak o víkendu na pálce předstihl a vyhrál jí 6-0, celkově 8-4 a mě nezbývá nic jinhého než mu gratulovat a věřit, že příští sezonu vyhraju já 8).
A to je všechno co jsem vám chtěl vyprávět...

BTW: loňská B-league a ten zbytek co tam zbyl pro letošní sezonu stál za prd, letošní Play off hráli 4 týmy co postoupili z C a jeden tým co spadl z A.... jediný EgaL něco ukázal, i když 4.místo je pro něj nakonec nejspíš zklamání... ale patří mu to, za to že neměl zájem trejdovat a vůbec na cokoliv reagovat...

:mrgreen: :salute:

A nedá mi to se nepochlubit - letos jsme hrál 6 Fantasy lig a ve všech sem to dotáhl do Finále, bilance 2 zlaté a 4 stříbrné ( 5 Finále bylo těsně)


Naposledy upravil nerazzurro dne úterý 30. září 14, 15:17, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: úterý 30. září 14, 14:57 
Offline
Junior
Junior
Uživatelský avatar

Registrován: 27. 7. 2012
Příspěvky: 73
Oblíbený tým: St. Louis Cardinals
Tak já jsem velice spokojen jak dopadla moje druhá sezóna tady na fóru, i když jsem se vlastně k C dostal jak slepej k houslím kvůli odpadnutí některých hráčů. Draft pro mě byl těžký v tom, že jsem musel po nějaký chvilce odejít do práce a bohužel mi automat napickoval hlavně pálkaře, takže hned první problém byl na světě a okamžitě začla práce s FA a trady mezi hráčema. Podařilo se mi postupně poskládat slušný tým a od začátku se mi dařilo vyhrávat jeden week za druhým, hodně mi sekundoval Evando a pak taky Marpok, Evando se dostal i přede mně v některym weeku ale pak nastal souboj mezi náma dvěma a poté jsem mu zas dokázal odskočit a udržet 1. místo v zákl.části.

Finále bylo celý týden vyrovnaný, vedení se střídalo každým dnem mezi mnou i Marpokem a když jsem v neděli šel do posledního dne s bilancí 2-9 nevěřil jsem, že by se mohlo stát něco, abych vyhrál. Nakonec i díky famóznímu Zimmermannovi a pálce, která se probudila za pět dvanáct jsem to otočil na 6-5 a bylo hotovo.

Největší hvězdy týmu: Mike Trout, Ian Kinsler, Anthony Rizzo a Giancarlo Stanton.
Z pitchingu to budou: Corey Kluber, Jordan Zimmermann, Jake Arrieta, Kenley Jansen a James Shields.
Největší zklamání: David Wright, Justin Verlander.
Mrzelo mě zranění Wachi, který vypadl a nemohl ukázat celou svojí sílu.
Takže chci poblahopřát všem co zvítězili, či postoupili a těším se příští rok v Béčku! :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: úterý 30. září 14, 15:14 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Jen tak dál Slicki, gratulace a ať ti to nadšení vydrží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: úterý 30. září 14, 18:13 
Offline
Přípravka
Přípravka

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 7
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
Tak k mému vítězství v D-league přispěla velká dávka štěstí. Nejsem zas tak velký expert a vlastně ani moje docházka a "starání" se o sestavu není úplně 100 procentní. To ani neříkám, že jsem se neúčastnil draftu na začátku sezony :) Nicméně playoff jsem si užil už více. Tak snad se v tomto polepším do příští sezony.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: úterý 30. září 14, 19:23 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Stejně jako loni, mám nejlepší tým v lize, jsem nejlepší hráč v lize, jsem první od začátku do konce (i když mariner začal zlobit a na jedno kolo mě předběh) a pak katastrofa v PO, i když letos bronz aspoň. Ale díky, že se ta hráčská kvalita ocenila postupem. Samozřejmě PO proběhlo stejně jako loni, na ten SF week přijde pár špatnejch výkonů, nedá se s tím nic dělat a vypadnu s jedním z nejhorších týmů.

Jestli budu áčko hrát, tak asi zkusím schválně postavit tým, kterej je slabej, alogickej, nějak haluzí proklouznout do PO a pak doufat, že porazím někoho, kdo to umí hrát a bude mít smůlu, evidentně je to funkční systém.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: úterý 30. září 14, 21:10 
Offline
Farmář
Farmář
Uživatelský avatar

Registrován: 13. 12. 2013
Příspěvky: 113
Oblíbený tým: San Francisco Giants
Ahoj, též malý komentář z Fantasy-dna = tedy D-ligy :).
Moje první Fantasy-sezona: fanouškovsky jsem léta semtam sledoval mé oblíbené SF Giants, tak jsem si říkal, že by stálo za to mrknout se na MLB trochu hlouběji. A jako skutečný nováček, co se týká MLB obecně, jsem se chtěl především bavit a to se mi splnilo dokonale. První sezonu u vás (teď už snad můžu říct u nás ;) ) jsem bral jako velkou seznamovací akci se světem MLB.
Rozhodně nejsem velkej stratég, což se projevilo hned u draftu – nabral jsem ryze fandovsky přehršel sanfranciských (ovšem u některých jsem fakt věřil v zázraky – Bumgarner, Pence, Posey), bez closera, pálka nevyzpytatelná, a taky proto mi Ranger v předsezónních prognózách (oprávněně) moc šancí nedával ;). Sezóna plynula a Eddies proplouvali nad očekávání (rotace se docela ujala, Giants měli parádní rozjezd, semtam zafungovala výměna uvadajících nebo zraněných…). 3.místo po základní části bylo asi překvapivý nejen pro mě. V play-off jsem ovšem dvakrát vybouchnul jako správnej zajíc :). Hlavně Sob mě vyučil, jak bojovat, naopak já jsem to dost nechal na náhodě a nepohlídal jsem si pálku…

Nezbejvá než poblahopřát úspěšným a třeba si odnést nějaký poučení do další sezony.
Každopádně bude fajn, když zejtra Giants vyplení Piráty…:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: úterý 30. září 14, 22:21 
Offline
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

Registrován: 8. 2. 2011
Příspěvky: 353
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Pittsburgh Pirates
U mě první sezona v A lize zklamání, hned od začátku se dramaticky nedařilo nadhazovačům, closery se tentokrát nepodařilo vyřešit v průběhu sezony, hlavně, protože sem byl vždycky pomalejší a přesto, že sem měl jednu z lepších pálek v lize, tak se mi často podařilo narazit na tým, který zahrál líp. V kombinaci s podivnými managerskými rozhodnutími, drop Wheelera, který od té doby měl ERA 2, asi nakonec můžu být rád za záchranu, kterou se podařilo vybojovat i díky trejdu Britton za Lynn. Ještě, že sem si chuť spravil v keeperu.
Největší zklamání je sestup Wizardose, ale protože na to celkem kašlal, tak se není moc čemu divit, v A lize totiž člověk nemůže zaváhat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: středa 01. říjen 14, 01:22 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
nerazzurro píše:
Za prvý - do B-league jsem se chtěl vždy dostat regulérně dle pravidel, buď vítězstvím v Play off nebo prvním místem po základní části (což je teda podle mě blbost, medaile za regular season Yahoo nerozdává, a ani se tím nikde nikdo nechlubí... medaile jsou jen za Play off a to je to oč tu běží, o to v těch ligách jde! A tak by měli postoupit první dva - zlatý a stříbrný).... Ale to mi nebylo umožněno, dle těchto hloupých pravidel sem postoupil do B jako pátý po regular season (i když teda podle mě, to bylo zaslouženě, jelikož jsem bral stříbro v Play off! Ale dle pravidel to prostě bylo jako 5. po regular season, protože moc lidí nahoře odpadlo)...


Díky za připomenutí, že i když si člověk 100x chce myslet a doufat, že se s tebou bude dát bavit normálně, ty ho po 101. přesvědčíš, že to fakt nepůjde nikdy. Jinak jsi to zhodnotil hezky, ale proč jsi to musel uvádět tímhle nesmyslným zvratkem, to se nedá pochopit.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: středa 01. říjen 14, 10:54 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
tak to má být, v A-league taky přece nerozdáváte medaile za základní část :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2014 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: středa 01. říjen 14, 10:54 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Skvělý je, že je tolik hodnocení týmů, to se snad nikdy nestalo. Je vidět že vyrůstá nová generace :ok:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz