Právě je pondělí 29. duben 24, 08:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: čus!
PříspěvekNapsal: úterý 13. květen 14, 13:58 
Offline
Přípravka
Přípravka

Registrován: 1. 5. 2014
Příspěvky: 9
baseball není zrovna sport kterej by mě zvedal ze židle budu rád když by ste poradili jak nej lépe praktikovat tipy zatím to honim kvantitou než kvalitou víc hlav víc rozumu (i když sport nemá logiku teda výsledkově)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: čus!
PříspěvekNapsal: úterý 13. květen 14, 15:30 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
sázej value, netipuj :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: čus!
PříspěvekNapsal: středa 14. květen 14, 15:36 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 6. 2010
Příspěvky: 201
Bydliště: Slaný
Oblíbený tým: Kansas City Royals
jako ty v tipovačce? ;) ale letos jsou ty výsledky fakt nějaký divný


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: čus!
PříspěvekNapsal: středa 14. květen 14, 15:53 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
v tipovačce fakt jen tipuju, ostatně taky je to vidět, když tam naperu 20 tipů :D podle toho jak se vyspim, a jindy zas nic, protože si na to nevzpomenu... Zkoušim tam i experimenty - něco jako systém, který by sem mohl přivést do praxe v reálu... Jestli z těch tipů vsadim 5% v reálu tak je to možná moc :D... každopádně ten minus tam je pekelnej. Ale kdybych tam dával to co sázim v reálu, tak bych asi neměl šanci uspět proti 50 lidem co dávaj 20 tipů denně, jednomu to prostě bude jeden rok vycházet a prostě tu tipovačku nemám šanci vyhrát s pár tipama denně... Musíš prostě haluzit a zkoušet - jednou za 10 let to třeba klapne. Takže dokud tam chybí team totals, halfy a to že si můžeš změnit lajnu, tak to prostě nemá smysl pro mě... jen tam zkoušet kikotiny, na který bych nevsadil nikdy

Myslim, že výsledky jsou letos ale dobrý, duben byl fakt skvělej, možná tim že mi fakt vycházeli dogy a udělal sem profit jakej nikdy v dubnu... Květen už je takovej klasickej a MLB se dostává do normálu... Ale muj čas je léto, slugfesty :E to mám nejradši... už to chce pařáky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: čus!
PříspěvekNapsal: středa 14. květen 14, 16:29 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 6. 2010
Příspěvky: 201
Bydliště: Slaný
Oblíbený tým: Kansas City Royals
tak to já teďka co sázím, tak nevychází skoro nic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: čus!
PříspěvekNapsal: středa 14. květen 14, 16:34 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Právě že ale haluzit nemusíš... sám se teda letos neúčastním, ale pořád platí, že udržet si +5% při více než 500 tipech je extrémně složitý a v součtu to tady zatím dokazuje jen rmk (+5,41% za 1181 tipů momentálně). Takže i když někomu vyjde pár dnů nebo i týdnů a dostane se 20-30-40 jednotek do plusu, tak to s nějakými náhodnými tipy neudrží a ty ho dlouhodobou úspěšností stejně dostaneš.

Já jsem tady loni zkoušel tipovat z 90% tak, že jsem dával opačně proti tomu, na co měla natipováno většina, a ukázalo se, že to samo o sobě taky nestačí :E

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: čus!
PříspěvekNapsal: středa 14. květen 14, 16:37 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
na chybu musíš přijít sám, nevim teda jestli sázíš to co dáváš do tipky.. Ale koukal se že často dáváš ty kursy 1,6 něco... To já osobně nedávám vůbec, to je prostě v baseballu mimo, osobně du max do nejnižšího kursu 1,700 a to ještě když si upravim lajnu na totals třeba... na ML to chce aspoň 1,75....
Nevim, jestli si vedeš stats, tak bych si to zkusil spočítat tyhle nízký kursy, jestli se ti to vyplácí nebo ne...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: čus!
PříspěvekNapsal: středa 14. květen 14, 16:39 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Rozhodně nesázím, co jsem tipoval tady :) Za loňsko ze 640 tipů jsem reálně dal řekněme 10. A souhlasím s tebou, že nižší kurzy kolem 1,6 a míň vesměs nemají smysl.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: čus!
PříspěvekNapsal: středa 14. květen 14, 16:40 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
Ranger píše:
Právě že ale haluzit nemusíš... sám se teda letos neúčastním, ale pořád platí, že udržet si +5% při více než 500 tipech je extrémně složitý a v součtu to tady zatím dokazuje jen rmk (+5,41% za 1181 tipů momentálně). Takže i když někomu vyjde pár dnů nebo i týdnů a dostane se 20-30-40 jednotek do plusu, tak to s nějakými náhodnými tipy neudrží a ty ho dlouhodobou úspěšností stejně dostaneš.

Já jsem tady loni zkoušel tipovat z 90% tak, že jsem dával opačně proti tomu, na co měla natipováno většina, a ukázalo se, že to samo o sobě taky nestačí :E


dej mi tam halfy, team totals, a pohyb s lajnou a uvidíme... Takhle já sem na tý tipovačce prostě v háji :mrgreen:

Jo to je baseball, on tě čistě při tipování dostane i ten margin, ono uděláš tipama třeba 5% minus, a zjištíš že kdybys to tipoval naopak, tak bys byl taky v minusu :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: čus!
PříspěvekNapsal: středa 14. květen 14, 16:44 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Ty další příležitosti můžu přidat, až bude víc účastníků, teď to nemá smysl. Navíc moc nevím, kam bych umístil klikačku tipů :E

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz