Právě je úterý 04. červen 24, 19:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Milované/nenáviděné
PříspěvekNapsal: pátek 26. duben 13, 10:02 
Offline
Hráč na draftu
Hráč na draftu
Uživatelský avatar

Registrován: 4. 6. 2012
Příspěvky: 41
Oblíbený tým: Colorado Rockies
Napište 3-5 oblíbených klubů a naopak 3-5 neoblíbených klubů s důvody, proč je máte v lásce, resp. proč je nesnášíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Milované/nenáviděné
PříspěvekNapsal: pátek 26. duben 13, 13:39 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 10. 2. 2011
Příspěvky: 222
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Minnesota Twins
LIKE: Chicago Cubs - moji hrdinové v modrém (láska na první pohled)
Toronto Blue Jays - můj kůň a AL (rodinné vazby)
New York Mets - na ty se mě vždycky dobře kouká
special - Ryan Roberts clubs (všechny kluby kde hraje tenhle borec)

DISLIKE: Chicago WS - jedno město / jeden tým
New York Yanks - mistři světa
Philadelphia Phillies - mě přijde jako hodně nudnej tým

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Milované/nenáviděné
PříspěvekNapsal: pátek 26. duben 13, 16:17 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Oblíbené:
Baltimore Orioles - od začátku oblíbený tým , díky nim jsem si zamiloval Baseball
Pittsburgh Pirates - první zápasy co jsem v 90 letech viděl byla playoff serie mezi Pirates a Braves, ještě pamatuju že to bylo na kanále Screensport :-)
St.Louis Cardinals - prvotřídní organizace, skvělí fanoušci a zdá se že jsou témeř vždy v playoffs
San Francisco Giants - po přestěhování z Candlestick Parku mají parádní stadion ,výsledky i hráče

Neoblíbené:
NYY -spíše proto že přes ně Orioles v 90 letech nikdy nepřešli.
Florida Marlins - otřesný stadion co měli v 90 letech mě navždy znechutil držet k nim jakékoliv sympatie
Chicago White Sox - nesympatičtí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Milované/nenáviděné
PříspěvekNapsal: pátek 26. duben 13, 17:05 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 6. 2010
Příspěvky: 201
Bydliště: Slaný
Oblíbený tým: Kansas City Royals
Oblibene

Kansas - kdyz jsem zacal sledovat MLB, tak byly jasne nejhorsim tymem, takze bylo jasny, komu zacnu fandit
Washington - hral jsem za ne prvni sezonu v MVP lize a byli na tom podobne jako Kansas
Phillies - asi jsem obcas chtel, aby nejakej muj oblibenej tym i vyhral :)


Neoblibene:

Jenkys
Oakland
Houston - tam se to asi otoci a nakonec je budu mit rad, protoze jsou na tom tedka jako Kansas driv :)
Seatlle


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Milované/nenáviděné
PříspěvekNapsal: sobota 27. duben 13, 12:07 
Offline
Hráč na draftu
Hráč na draftu
Uživatelský avatar

Registrován: 4. 6. 2012
Příspěvky: 41
Oblíbený tým: Colorado Rockies
Nejoblíbenější:
1. Rockies - když jsem před rokem začal sledovat MLB, tak pro mě byli celkem jasnou volbou. Mám rád hory, líbí se mi jejich barvy, fascinují mě smrčky s vodotryskem na Coorsu a podobně jak píše rmk, byli poslední v lize.

2. nejobíbenější: Cubs - tým s historií a byli předposlední hned nad Rockies :)

3. na třetí bych dal asi Mets (nesnáším totiž Yankees)


Nesnášené:
Yankees - fandí jim "všichni" a jak říké Jewix, jsou to mistři světa
White sox - ošklivé logo a barvy a asi taky kvůli tomu, že mám rád Cubs
Athletics - to jejich hrozný koloseum
Nationals - logo a Harper


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Milované/nenáviděné
PříspěvekNapsal: středa 01. květen 13, 16:21 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Oblíbené

Detroit Tigers: Vlastně první tým, kterýmu jsem v MLB fandil a se kterým jsem víc sympatizoval, i když to s ním zrovna dobře nevypadalo. Všeobecně jsem ve sportovním vnímání tradicionalista a v MLB není tradice prakticky nikde, týmy se stěhujou, vznikaj, zanikaj, ale Detroit hraje už skoro 110 let v jednom městě, pod jedním názvem, v jedněch dresech, s jedním logem, v jedněch barvách. Navíc je to baseballový město, na stadionu je dobrá atmosféra, pravidelně vyprodáno a to jsou věci, který se prostě nezmění, i kdyby se nedařilo.

New York Yankees: Tým symbolizující naprostou dokonalost. Ano, mají hodně peněz, jenže to maj i Red Sox, Cubs, Dodgers a další týmy, který s nima neumí zacházet, vyhazujou je za nic a nemaj výsledky. Yankees jsou dokonale vedená franchise, takovej sportovní ideál. Navíc ta jejich celosvětová marketingová síla je neuvěřitelná. Já je prostě obdivuju, mezi týmama tohodle ražení jsou naprosto nenapodobitelně úspěšní.

Pittsburgh Pirates: Tradiční a sympatickej tým, dobře vedenej, s úžasným manažerem, i složení týmu se mi líbí, navíc krásnej stadion a zajímavá historie. Hrozně jim přeju, aby po těch 20 letech dali kladnou bilanci a třeba konečně i PO. Je to tam na dobrý cestě.

Baltimore Orioles: Zase malej tým, kterej se mi líbí svojí prací. Nejde tu vyloženě o sympatie s klubem, jako spíš se současným manažerem a jejich prací. Zkouší hráče, o který už jinde zájem není a daří se jim v nich probouzet talent a najít tam hodnotu. Navíc dát PO v tak neskutečně našlapaný lize si zaslouží pochvalu.

Neoblíbené:

Red Sox: Naprostej protiklad Yankees, sice díky genialitě Thea dali dvě WS, ale celkově je ten tým naprostej odpad, hromada peněz a neuvážený investice, rozhazování do nesmyslů, několikaletá neschopnost spravit díry v sestavě, megakontrakty s hráčema, co jsou ve výsledku k ničemu, pravidelná neúčast v PO i přes 2. nejvyšší rozpočet, k tomu všemu angažování vrchního šaška Bobbyho. Protivný je taky to, jak jim fandí spousta lidí jen proto, že nenávidí Yankees a je to jejich rival. Jako jediný pozitiva vnímám Pedra Martineze a parádní stadion.

Twins: Twinkies jsou prostě k pláči, roky dělali ostudu divizi v PO (9 proher v řadě atp.) a teď ji už dělaj i sami sobě, respekt si tam zaslouží snad jen manažer, jinak je to od fanoušků, přes hráče, až po vedení tragédie.

Chicago White Sox: Znechutili se mi hlavně Ozziem, co se týče AL Central, tak jsou to takoví Red Sox, taky neschopnost investovat pořádně a velký vyhazování peněz oknem. Navíc u klubu se stoletou tradicí by člověk čekal víc jak 49.5% návštěvnost, ale chápu fanoušky, že se k nim nehlásí - v Chicagu je holt jen jeden tým a White Sox jsou všem někde. Jako plus tam jsou snad jen komentátoři.

Houston Astros (AL): Nevím, co to je za tým, ale Astros už prostě nejsou.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Milované/nenáviděné
PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. květen 13, 02:45 
Offline
Hráč na draftu
Hráč na draftu
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 4. 2013
Příspěvky: 45
Oblíbený tým: Boston Red Sox
I když jsem fanoušek Red Sox, tak s nějakýma tvýma negativníma názorama souhlasím. Další věc, se kterou máš určitě pravdu je NY Yankees, což je takovej Real Madrid ve fotbale. Máš můj palec nahoru, přestože je pro tebe Red Sox neoblíbený.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Milované/nenáviděné
PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. květen 13, 03:12 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
a Red Sox jsou takový AC Milano :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Milované/nenáviděné
PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. květen 13, 12:02 
Offline
Hráč na draftu
Hráč na draftu
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 4. 2013
Příspěvky: 45
Oblíbený tým: Boston Red Sox
To však není podstatný :-) Nerad bych ti připomínal momentální tabulku, která o Tampě moc pozitivních výsledků neříká :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Milované/nenáviděné
PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. květen 13, 14:54 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 8. 11. 2010
Příspěvky: 258
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Boston Red Sox
Cavare píše:
To však není podstatný :-) Nerad bych ti připomínal momentální tabulku, která o Tampě moc pozitivních výsledků neříká :D


Jak rika Chazy typicky fanousek Red Sox :D ovsem pozor na vec at na konci sezony nejsme posledni v divizi. :puke:
:stop: OT.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz