Právě je neděle 28. duben 24, 00:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Menší vylepšení stránek
PříspěvekNapsal: čtvrtek 10. duben 14, 08:57 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 6. 2010
Příspěvky: 201
Bydliště: Slaný
Oblíbený tým: Kansas City Royals
takový malý lehký dotaz...

nešel by u statistik týmové pálky v posledních deseti zápasech udělat podobný graf jako je u vývoje money/runline? jen, že by ten graf byl den po dni?

aby to nezatěžovalo server, tak to udělat tak, aby se nějakym tlačítkem vygeneroval obrázek, který se pak do pěti minut smaže?

je to technicky proveditelný? něco podobnýho bylo u pitch fx někde na netu, podle kterýho jsem dělal nadhozy do MVP rosteru


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Menší vylepšení stránek
PříspěvekNapsal: čtvrtek 10. duben 14, 13:25 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Šlo by cokoliv, ale teď nevím, jak to myslíš. Jednak by tam asi musel být nějaký klouzavý průměr (graf, kde by bylo v jednom zápase .400, v dalším .050 a v dalším .250 by asi nic moc nevypověděl) a jednak mám dojem, že na posouzení vývoje formy stačí to, že tam už teď je pálka v sezóně, tu můžeš porovnat s posledními 30 zápasy a to s posledními 10. U konkrétních hráčů je pak stejně nejlepší podívat se na osobní výpis zápasů.

Kdyžtak ale klidně upřesni, co by tam mělo být za data na ose y, a ještě se nad tím zamyslím :)

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Menší vylepšení stránek
PříspěvekNapsal: čtvrtek 10. duben 14, 14:11 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 6. 2010
Příspěvky: 201
Bydliště: Slaný
Oblíbený tým: Kansas City Royals
zapomněl jsem napsat, že mi jde o počet hitů celýho týmuv jednom zápase. na bet365 jsem minulej rok sázel počet hitů under / over a chodilo to pekelně dobře. teď to nechodí vůbec a asi to bude tím, že na konci sezóny už je ta únava velká a dát ten hit je jednodušší. Teď jsem ze tří pokusů nechytil ani jeden...

Nejspíš to asi udělám nakonec manuálně nějak v excelu a zaměřím se jen na některý týmy. Abych tam měl i proti komu to bylo


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz