Právě je neděle 12. květen 24, 22:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 170 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MLB.Tv
PříspěvekNapsal: středa 22. únor 12, 18:17 
Offline
Hráč na draftu
Hráč na draftu
Uživatelský avatar

Registrován: 27. 6. 2010
Příspěvky: 49
Oblíbený tým: San Diego Padres
Zkousel uz nekdo prijimat MLB.Tv na iPhonu pripadne Androidu ,jestli to vubec bezi v nasich sitich ??? Neni nejake omezeni v nabidce zapasu ,protoze nejsme region Severni Amerika ???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB.Tv
PříspěvekNapsal: čtvrtek 23. únor 12, 00:56 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
absolutne ziadne obmedzenia, niektore zapasy su blackout, ale iba na niektorych miestach prave v SA....kvoli stupenkam zrejme, ale my v europe sme bez obmedzenia....

inak som to skusal prijimat napr na PS3, takze som si to vedel pustit v obyvaku a mam pocit ze som to minuly rok testoval na ipode ale to si niesom uplne isty, ci si to nemylim...

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB.Tv
PříspěvekNapsal: čtvrtek 23. únor 12, 11:19 
Offline
Hráč na draftu
Hráč na draftu
Uživatelský avatar

Registrován: 27. 6. 2010
Příspěvky: 49
Oblíbený tým: San Diego Padres
A jak je to s realnym zpozdenim vysilaneho prenosu,pripadnymi vypadky pri vysilani ??? Jedna se mi moznost pouzit MLB.Tv u pripadneho LB ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB.Tv
PříspěvekNapsal: čtvrtek 23. únor 12, 11:25 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
vypadky niesu ziadne, spozdenie nastava nejake ked si zapnes ultra HD kvalitu

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB.Tv
PříspěvekNapsal: čtvrtek 23. únor 12, 13:43 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
MLB.tv mám na přes PS3 na 46 palcové TV již třetí rok a jedná se o neskutečný zážitek, nejenom live přenosy ale můžeš koukat i ze záznamu v zimě na loňské zápasy. Co tu ještě nepadlo, je že v aplikaci přes PS3 byl vloni vždy jeden zápas denně zadarmo, takže teoreticky jeden zápas denně vždy uvidíš aniž bys cokoliv zaplatil. Přes PC, pokud mne pamět neklame jde to samé, ale to už moc nevzpomínám protože 46 palců je 46 palců :-)
Otázka jestli tohleto promo budou dělat i letos. Já si každopádně vždy 1 měsíc počkám a začátkem května vždy platím $71.96 v akci s mastercard.
Co je asi také rozhodující je rychlost tvé internetové přípojky, já mám docela rychlý internet...nejsem si jistý jak to frčí kdyby jsi měl něco pomalejšího.
Ještě k PS3 - musel jsem si krkolomně zřizovat americké konto, protože pokud jsi tehdy (cca 3 roky zpátky) napsal při registraci Playstation že jsi z ČR, tak se v PS3 myslím nevyskytovala aplikace pro instalaci MLB video.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB.Tv
PříspěvekNapsal: čtvrtek 23. únor 12, 13:48 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Glenlivet píše:
A jak je to s realnym zpozdenim vysilaneho prenosu,pripadnymi vypadky pri vysilani ??? Jedna se mi moznost pouzit MLB.Tv u pripadneho LB ...



Jak píše orli. Máš asi tři základní kvality obrazu, přičemž ta nejvyšší z nich není HD, ale je to velmi dobře koukatelný, já v ní odkoukal celou sezonu. A tam zpoždění není žádný, dokonce je to o vteřinu rychlejší jak přenos na ESPN America.

Pak máš skutečnou HD kvalitu, kvůli který si musíš nainstalovat plug-in NexDef,tam dosáhneš opravdu vysoký kvality obrazu, ale máš tak 30 sekund zpoždění.

A teda je pravda, že je potřeba mít schopnej počítač i internet.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB.Tv
PříspěvekNapsal: čtvrtek 23. únor 12, 14:52 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 993
Bydliště: Nová Dedina/Brno
Oblíbený tým: Texas Rangers
inak to americke konto, jeho zriadenie, je otazka par minut, s tym neni problem... a skutocne to cez PS3 slape v pohode... co sa tyka rychlosti pripojenia, mam doma 2 Mb/s len a ide to absolutne bez problemov i pri ultra HD, pokial nepotrebujem mat pustene ine veci na nete...

edit: inak ako vravi Chazy, ultra HD som ani nevyuzil, vsetko som odkukal v tej najvyssej neHD kvalite a uplne to stacilo, ten obraz je pekny i bez toho ultra...

_________________
Obrázek
for pros by pros: http://www.profantasysports.wordpress.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB.Tv
PříspěvekNapsal: čtvrtek 23. únor 12, 20:48 
Offline
Hráč na draftu
Hráč na draftu
Uživatelský avatar

Registrován: 27. 6. 2010
Příspěvky: 49
Oblíbený tým: San Diego Padres
Nahore byla zminena moznost domaciho i hostujiciho komentare ,existuje taky moznost nahodit spanelsky komentar ??? Podle toho co jsem videl je mozno platit kartou nebo PAYPALem ,ktera z obou moznosti je vyhodnejsi (levnejsi,rychlejsi ...) ,pripadne kterou doporucujete ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB.Tv
PříspěvekNapsal: čtvrtek 23. únor 12, 21:42 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Španělštinu jsem tam zatím nikdy neviděl. Třeba to bude novinka letošní sezóny, ale moc bych s tím nepočítal.

Jestli kartou nebo Paypalem je cenově i rychlostně jedno. Pokud jde o bezpečnost, tak v jednom případě dáváš číslo karty MLB.com a ve druhém případě Paypalu, takže je na tobě, komu důvěřuješ víc (prakticky asi ani v tom rozdíl není, i když Selig je proradnej hrabivec :E ).

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLB.Tv
PříspěvekNapsal: středa 14. březen 12, 21:19 
Offline
Hráč na draftu
Hráč na draftu
Uživatelský avatar

Registrován: 27. 6. 2010
Příspěvky: 49
Oblíbený tým: San Diego Padres
Tak mam dve pro vas dve zpravy ,jak uz to byva jednu dobrou a jednu spatnou ...... dnes jsem jsem se rozhoupal a zaplatil MLB.Tv ......... ta spatna je ze to nejede ,at jsem zkousel co jsem zkousel proste to nejede .... absolutne netusim kde muze byt zakopanej pes ,jedine co me napada ze jsem platbu provedl z karty meho spolubydliciho ( moji nelze platit na netu ...)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 170 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz