Právě je čtvrtek 06. červen 24, 17:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fanda baseballu?
PříspěvekNapsal: pátek 11. únor 11, 21:25 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 712
Bydliště: Plzeň
Oblíbený tým: Texas Rangers
softbal je na piču :lol: rangik je chruňa, hraje s gigantickou mičudou, trefí se do toho i malem prcek a nadhazovač hazí jak .... nebudu řikat radši ani jak :ne: prostě na srazu jedině normalní mičudka. když nám nepůjde pálit tak určitě mužeme hazet spodem, ale věřím že můžeme házet i normálně protože i tak se to dá vcelku dobře pálit. v létě bychom sraz určitě měli udělat, Chazy si to jako pražák vezme na triko, zajistí nám nocleh a ihrisko a bude. 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanda baseballu?
PříspěvekNapsal: pátek 11. únor 11, 23:11 
Offline
Dorostenec
Dorostenec

Registrován: 26. 6. 2010
Příspěvky: 15
Oblíbený tým: Philadelphia Phillies
Já se k tomu dostal skrz sázení,jinak jsme to hráli na střední a házeli spodem,ale i tak mě to přišlo jako dobrá hra.Pak jsem začal na to i koukat a platit si TV prostě Baseball je u mě sport číslo jedna.Phillies jsem začal fandit sezonu před titulem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanda baseballu?
PříspěvekNapsal: sobota 12. únor 11, 11:26 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 1007
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Detroit Tigers
Jj, softball nikdy, ale jak říkám, každej bude mít před srazem povinný trénování :lol: Si každej myslí, jak je to snadný, pak vidí, jak daleko je 27 metrů, nikdy se netrefí do jednoho místa a na dálku ze třetí mety na první ani nedohodí.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanda baseballu?
PříspěvekNapsal: sobota 12. únor 11, 12:08 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 712
Bydliště: Plzeň
Oblíbený tým: Texas Rangers
No když jsme se k tomu dostali, tak bysme to pomalu mohli začít domlouvat, resp. klidně by sraz mohl být už na jaře, řekněmě nějakej ten víkend v květnu nebo dubnu, to už bude optimální počasí. Co vy na to? :drunken:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanda baseballu?
PříspěvekNapsal: neděle 13. únor 11, 11:55 
Offline
Přípravka
Přípravka

Registrován: 27. 10. 2010
Příspěvky: 1
Bydliště: Havlíčkův Brod
Oblíbený tým: San Francisco Giants
Ahoj lidi, já hraju už 15 let softball, nejvyšší ligu v ČR za Hrochy Havlíčkův Brod.
K baseballu jsem se dostal už jako malej kluk. Když jsem byl mladší měl jsem pokoj plnej baseballových plakátů...ted když mám rodinu se musim spokojit jen s plakátem Barryho Bondse na záchodě :-) Jinak se považuju za obrovskýho fanouška týmu San Francisco Giants...mám skoro všechno Giants :-) kulicha, bundu, čepice, trička, dresy atd.

Taky jsem se chtěl zeptat, jestli tady se tady mezi členama hraje Fantasy baseball league na mlb.com????
My to s klukama v týmu hrajeme pravidelně, letos už po 4.

Ahoj. Tomáš z Havl. Brodu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanda baseballu?
PříspěvekNapsal: neděle 13. únor 11, 15:27 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 712
Bydliště: Plzeň
Oblíbený tým: Texas Rangers
Broďák :cheers: paráda. Brod a vysočina celkově je baseballovější než samotná praha :lol: Fantasy tu hrajeme, dokonce tři ligy. resp. A,B a C kdyžtak koukni do sekce Fantasy, na foru si napiš hnedka přihlášku a ranger tě šoupne do C ligy. vždycky dva nejlepší týmy postupujou, ale to už si přečteš v pravidlech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanda baseballu?
PříspěvekNapsal: pátek 01. duben 11, 22:49 
Offline
Přípravka
Přípravka

Registrován: 29. 3. 2011
Příspěvky: 8
Bydliště: Plzeň
Já už si ani nepamatuju jak sem přišel k baseballu,ale nejspíš to začalo tím,žee sem začal sbírat baseballový karty a taky tomu pohom satelit a Nova sport,letos už to bude 6 sezona,co budu sledovat.Mé nejoblíbenější týmy jsou New York Yankees a líbí se mi i Chacago Cubs,ale že bych někomu vyloženě fandil to ne,spíš mam oblíbené hráče a ligu sleduju všeobecně.Moji oblíbení hráči jsou Derek Jeter,Arod Rodriguez,Nick Swisher,Jason Giamby,A.J. Pierzinzsky,CC Sabathia,Albert Pujols,Paul Konerko a další.Mezi největěší zážitky patří světová serie 09 a vítězství Yankees a perfect game Marka Buehrleho ze sezony 09


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanda baseballu?
PříspěvekNapsal: sobota 02. duben 11, 03:31 
Offline
Dorostenec
Dorostenec
Uživatelský avatar

Registrován: 1. 4. 2011
Příspěvky: 15
Oblíbený tým: Boston Red Sox
ja poprve videl baseball vicemene omylem kdyz jsem nekdy behem sezony 2009 projizdel novy programy na kabelovce a na espn zrovna hrali red sox s nekym (uz nevim, kdo to byl, ale ten zapas red sox prohrali) a me to kdoviproc zaujalo. do ty doby jsem o tom sportu vedel jenom to, ze musis odpalit mic palkou co nejdal :mrgreen: pak jsem behem toho leta videl jeste nekolik zapasu ruznejch tymu, ale zas tak me to nevzalo, dokud jsem zase nenarazil na red sox, ktery jsem pak zacal sledovat pravidelne a to mi vlastne uz zustalo. jinak jsou mi jeste sympaticky cubs, reds nebo twins, ale na to sledovat krome sox i dalsi tymy nemam cas


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz