Randal Grichuk
#15 Randal Grichuk
Hráčova karta na MLB.com Hráčova karta na ESPN
Post: RF   Status: pod smlouvou
Narozen: 13. 8. 1991 (Rosenberg, TX, USA)
Pálka: R   Hody: R   Výška: 6-2 (188 cm)   Váha: 216 lbs. (98 kg)
College: žádná
Draft: 2009: 1st Rnd, 24th by LAA
Arizona Diamondbacks

Statistiky — základní část

Pálka

Sezóna Tým G AB R H 2B 3B HR RBI BB SO SB CS SB% DP PO IBB HBP AVG OBP SLG OPS BABIP
2014St. Louis Cardinals471101127613853102.0004100.245.278.400.678.316
2015St. Louis Cardinals103323498923717472211042.6676124.276.329.548.877.366
2016St. Louis Cardinals1324466610729324682814154.5569103.240.289.480.769.294
2017St. Louis Cardinals122412539825322592613361.8579132.238.285.473.758.293
2018Toronto Blue Jays1244246010432125612712232.6005208.245.301.502.803.282
2019Toronto Blue Jays1515867513629531803516321.66720005.232.280.457.738.267
2020Toronto Blue Jays552163859901235134911.5006010.273.312.481.793.299
2021Toronto Blue Jays1495115912325122812711403.00017003.241.281.423.703.267
2022Colorado Rockies14050660131213197324127401.0000006.259.299.425.724.311
Celkem10233534471874199241755122079902516.610766631.247.294.466.759.293

Pole

Sezóna Tým Post G GS INN TC PO A E DP PB SB CS CS% RF FPCT
2014St. Louis CardinalsCF5329.01817010----3.40.944
2014St. Louis CardinalsLF5331.077000----1.401.000
2014St. Louis CardinalsRF2816158.13330210----1.14.970
2015St. Louis CardinalsCF3734282.07271101----1.951.000
2015St. Louis CardinalsLF4937344.16360120----1.24.968
2015St. Louis CardinalsRF131093.12120010----1.54.952
2016St. Louis CardinalsCF115106949.1229221801----1.991.000
2016St. Louis CardinalsLF4327.077000----1.751.000
2016St. Louis CardinalsRF3218.054010----1.33.800
2017St. Louis CardinalsCF5229.077000----1.401.000
2017St. Louis CardinalsLF5848440.17976121----1.33.975
2017St. Louis CardinalsRF5550445.2114110310----2.05.991
2017St. Louis CardinalsX005.011000----0.001.000
2018Toronto Blue JaysCF2625212.15453100----2.081.000
2018Toronto Blue JaysLF116.111000----1.001.000
2018Toronto Blue JaysRF10284756.2183178412----1.78.995
2019Toronto Blue JaysCF6256486.2118114311----1.89.992
2019Toronto Blue JaysRF9283724.2158154311----1.71.994
2020Toronto Blue JaysCF4847399.29996210----2.04.990
2021Toronto Blue JaysCF9687735.1174174000----1.811.000
2021Toronto Blue JaysRF7134330.17978100----1.111.000
2022Colorado RockiesCF5248406.1112111010----2.13.991
2022Colorado RockiesP101.000000----0.00.000
2022Colorado RockiesRF10680737.0156149340----1.43.974
Celkem na postu RF4703593264.074972316103----2.04.987
Celkem na postu CF4464083529.28838641543----2.24.995
Celkem na postu LF11792849.0157151241----1.62.975
Celkem na postu P101.000000----0.00.000
Celkem na postu X005.011000----1.801.000
Celkem - všechny posty10348597648.21790173933187----2.09.990

©2010-2024 - Redakce