Fantasy Baseball - Československá FMLB

Vše o fantasy

Co je fantasy?

Skupina lidí se rozhodne, že chce hrát fantasy ligu. Před startem reálné MLB si v draftu každý vybere hráče z reálných týmů. V průběhu reálné MLB pak účastníci fantasy sledují jejich výkony a podle toho, kdo si vybral lepší hráče (hráče, kterým se statisticky více daří), udělal s ostatními výhodné trejdy, získal do svého týmu lepší volné hráče a lépe nastavuje denní sestavu svého týmu, vznikne na konci reálné sezóny pořadí fantasy týmů.

Toto vysvětlení je velice stručné a zjednodušené, ve skutečnosti má fantasy baseballová liga hraná systémem head-to-head mnohem více zábavných momentů. Více se dozvíte např. v tomto příspěvku na našem fóru.

Co je Československá Fantasy MLB?

Jedná se o ligu, kterou založilo 12 českých a slovenských fanoušků MLB v roce 2003 na Yahoo. Od té doby se liga rozrostla: má přes 30 účastníků ve třech úrovních lig (A-League, B-League, C-League), mezi nimiž se po každém ročníku sestupuje a postupuje.

Jak se mohu přihlásit?

Přihlášky nováčků probíhají pomocí fóra na tomto webu. Zájemce se musí zaregistrovat a poté napsat příspěvek se svojí přezdívkou a e-mailem do tohoto threadu (uzávěrka přihlášek nováčků pro sezónu 2020 je 29. 2. 2020).

©2010-2021 - Redakce