Právě je pátek 29. březen 24, 00:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Volná diskuze 2018
PříspěvekNapsal: čtvrtek 30. srpen 18, 19:33 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 6. 2010
Příspěvky: 574
Zakládám vlákno pro volnou diskuzi. Neváhejte proto napsat, co byste vylepšili nebo změnili.
Bohužel pokud nás nebude 12, tak nemůžeme pokračovat, takže pokud o někom víte, dejte vědět.

_________________
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Volná diskuze 2018
PříspěvekNapsal: pátek 31. srpen 18, 09:52 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1399
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
já bych navrhoval 13 keeperů, s tim že můžou být 3 golmani... (osobně mám na keep 2 golmany max takže mě nemůžete podezřívat že to je něco pro mě).... Protože první kolo draftu je beztak o golmanech co tam zbydou, čili tímhle by jsme vlastně jedno kolo dali do hajzlu a nic by se nestalo :E


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Volná diskuze 2018
PříspěvekNapsal: sobota 01. září 18, 10:15 
Offline
Hráč na draftu
Hráč na draftu

Registrován: 7. 9. 2017
Příspěvky: 31
Jsem proti keepování tří brankářů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Volná diskuze 2018
PříspěvekNapsal: sobota 01. září 18, 13:59 
Offline
Farmář
Farmář
Uživatelský avatar

Registrován: 13. 12. 2013
Příspěvky: 112
Oblíbený tým: San Francisco Giants
Taky mi přijde, že keepovat 2 gólmany je optimální


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Volná diskuze 2018
PříspěvekNapsal: sobota 01. září 18, 14:21 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1399
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
A znova otviram téma gólmanů....

Kopie loňského příspěvků z yahoo ligy
"ale je to smutný... podle mě o Play off rozhodli golmani a dávám návrh na změnu pravidel, tzv ubrat stats golmanů... jakože 3-4 hráči (golmani rozhodují o tom jak skončí week) mají vlivl na polovinu stats....

Já jsme měl po weeku 17 bilanci 14-3.... nakonec jsme z posledních 5 weeků vyhrál jen 2... Protože golmani přestali chytat...

Podle mě je to na hovno... tento formát s golmany, kteří mají vliv na polovinu stats.... kdežto 15-19 hráčů do pole má vliv na druhou polovinu..."

_---
"ale když se nad tím zamyslím ještě víc... a hráli by jsme znova (jakože vědět to tu sezonu co jsme draftovali), tak bych si vzal 4 top brankáře klidně za mega cenu... a zbytek už nějak doladil...

Protože prostě golmani jsou daleko mnohem víc cennější... třeba můj Vasilievsky by měl stát tak 70 dolarů na draftu :D a k němu bych si dal další dva za 50 a zbytek už bych snadno doladil na útok či obranu během pár let... Brankář hold mluví do 8 stats a to hodně podstatně...

No nevim, ale tohle je prostě můj poznatek, za dva roky co tu NHL hraju..."


Čili pokud máme takhle pokračovat, tak to prostě bude pořád jen o tom kdo bude mít dva top gólmany.... Zbytek je ze hry...


Takže chce to kurva změnu, ubrat Stats gólmanů... Jinak prostě stačí mít top gólmany a ten zbytek si třeba nabrat hráče tak aby uhrali 4 Stats v poli, a budete vyhrávat pořád...

Takže zahajuji debatu na toto téma...

A nebo přidat nějaký Stats u hráčů v poli...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Volná diskuze 2018
PříspěvekNapsal: sobota 01. září 18, 17:57 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 6. 2010
Příspěvky: 574
Jak už jsem psal minulou sezonu hráčských statistik je 8 a brankářských 6, takže hráči v poli mají možnost ovlivnit výsledek o něco více než brankáři. Není mi jasné jakou brankářskou bys chtěl ubrat nebo jakou hráčskou přidat. Přidat bloky nebo trestný minuty a brankářům ubrat Saves?

O tom pravidlu keepovat maximálně 2 brankáře jsme vloni hlasovali a jediný, kdo byl proti je Miky. Hlasování skončilo poměrně jednoznačně 10-1. Pokud by se vyjádřil někdo další pro to, že se bude keepovat 13 hráčů z toho max. 3 brankáři, můžu udělat hlasování, ale je to poměrně razantní zásah, který jako dost mění strategii budování týmu.

Ligu vyhrál Macho a když prohlížím jeho tým, tak mi nepřijde, že by měl nějak excelentní brankáře (bez urážky :))

_________________
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Volná diskuze 2018
PříspěvekNapsal: sobota 01. září 18, 18:26 
Offline
Hráč na draftu
Hráč na draftu

Registrován: 7. 9. 2017
Příspěvky: 31
Znovu. Rozhodně jsem proti keepování tří brankářů, protože jak dobře poznamenal wizardos, změnilo by to strategii hry. Mělo se to udělat před úvodním draftem.
Mám budoucího vítěze Vezina trophy a starýho dědka a dál to budu muset v doplňovacím draftu nebo prospektem.
Ten poměr 8-6 asi není úplně ideální. Možná by stálo za úvahu hráčům přidat jednu statistiku. Nejspíš by se jednalo o zablokované střely, aby se do hry dostali víc obránci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Volná diskuze 2018
PříspěvekNapsal: sobota 01. září 18, 21:20 
Offline
Farmář
Farmář
Uživatelský avatar

Registrován: 13. 12. 2013
Příspěvky: 112
Oblíbený tým: San Francisco Giants
Ohledně obránců to popsal Macho poměrně přesně - přidáním blokovaných střel by se hodně zvýšil jejich význam, jelikož v rámci nastavených statistik je těch opravdu hodnotných obránců jednoduše málo.
Každopádně všechny možné navrhované změny (keepování 3 golmanů/přidání nebo odebrání statistik bruslařům či golmanům) by byly velkým zásahem do rozjetých strategií a v případě odhlasování je pak na každém z nás, jak se s tím popereme...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Volná diskuze 2018
PříspěvekNapsal: pondělí 03. září 18, 09:19 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 9. 2. 2013
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Já jsem jako vloni opět pro přidání stats "Blocks" a vyřeší se tím,i ti nerovi golmani...navíc hrajeme oproti CS národní se 6 sloty pro beky,tak proč nevyužít jejich příspěvek do stats v podobě bloků?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Volná diskuze 2018
PříspěvekNapsal: pondělí 03. září 18, 09:47 
Offline
Junior
Junior
Uživatelský avatar

Registrován: 27. 7. 2012
Příspěvky: 73
Oblíbený tým: St. Louis Cardinals
Pro bloky bych taky byl


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz