Právě je čtvrtek 28. březen 24, 23:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nové pravidlo na Prospecty
PříspěvekNapsal: pondělí 12. srpen 19, 19:34 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1399
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
No vzhledem k tomu co se děje, když jsou týmy mimo Play off, a vůbec se ani nesnaží, jen si hamtají nadějné prospecty atd,... a ligu vlastně pak hraje 7-8 týmů, kteří bojují o Play off

Tak navrhuji, zákaz pickování z FA všech Prospectů, jenž nedosáhli Triple A...

Čili z FA budeme moc brát pouze hráče co jsou v Triple A, či už mají start v MLB (samozřejmě možnost že někdo naskočí rovnou z Double A tu je, ale jelikož hráč už je v MLB, může se pickovat... ale né dřív, že bude oficálně povolán MLB týmem)

Což nám zaručí rovnoměrnější rozdělení talentu... ti nejnadějnější z nižších soutěžích půjdou jedině přes Draft... Né že se budeme předhánět, kdo objeví větší talent a nechá ho hnít x let na lavičce.. Prostě to půjde přes draft a nebude to o tom, kdo má víc času si hledat hráče v x levelech...

čili +
- Vyrovnanější soutěž jak z hlediska aktuální sezony, nikdo nebude sušit NA playery a mít tak totálně slabý tým (bude hrát 16 weeku naplno, a pak zjistí že nemá na Play off a pustí 5 zápasů tím, že má 5 NA hráčů... to už je fakt příliš a tak to být nemá)
- Vyrovnanější z dlouhodobého hlediska co se týče rozdělení talentu - draft je draft
- A i spravedlivější... (na 17 letého mega talenta si budou moc posvítit všichni, ne jen ten kdo má čas)
- vyrovnanější znamená i zábavnější


a -
ostrouhá jen ten kdo má kupu času, hledat si talenty... (ale snad Prospect Draft se dělal z určitého důvodu ne?)



----
A pokud to odhlasujeme, platí to od doby co jsem to napsal... né že teď půjdete hledat kidy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nové pravidlo na Prospecty
PříspěvekNapsal: pondělí 12. srpen 19, 22:56 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 7. 2010
Příspěvky: 295
Oblíbený tým: Cincinnati Reds
Týmy postupující do PO drží 6 NA hráčů.
Nepostupující týmy - Evando 0, Souky 0, Angeell 0, Telka 4, Pupek 0.

Těžko říct, jestli si to Telka nevezme osobně. Možná by stačilo mu napsat SZ, že má dělat ve volným čase něco jinýho, než hledat talenty. Navíc všichni jeho NA už jsou AAA prospecti kromě Kiriloffa, kterýho doteď držel další postupující hráč do PO Miky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nové pravidlo na Prospecty
PříspěvekNapsal: úterý 13. srpen 19, 10:26 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 6. 2010
Příspěvky: 574
Není tohle docela v rozporu?

Citace:
No vzhledem k tomu co se děje, když jsou týmy mimo Play off, a vůbec se ani nesnaží, jen si hamtají nadějné prospecty atd,... a ligu vlastně pak hraje 7-8 týmů, kteří bojují o Play off
a
Citace:
Týmy postupující do PO drží 6 NA hráčů.
Nepostupující týmy - Evando 0, Souky 0, Angeell 0, Telka 4, Pupek 0.


Soutěživost a obecně keeper trochu upadá, ale že se to tímhle vyřeší, to si nemyslím.

_________________
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nové pravidlo na Prospecty
PříspěvekNapsal: úterý 13. srpen 19, 11:09 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1399
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
Jo ale 2 týmy jsou o parník jinde, mají jistotu. Tam se uvidí až začne Play off zda si koho kdo nechá... Pak tam máme NA co zrovna poslali z MLB do Minoru a tudíž můžeme mluvit pouze o 2 NA, kteří mají nějaký vliv, a to Wizardův Manning a Rupertův Whitley... kteří bojují ještě o Play off a láska k těmto dvoum jim prostě nedá potřebné maximum v momentální sezoně :D

Ale já to neberu jen z hlediska téhle sezony, dělal jsem to taky když sem byl mimo Play off a dělali to i další...
A nejhorší je že skoko každý už si něco drží hned od začátku sezony, a vydrží to celou sezonu, přesto že višchni víme, že ten hráč je k ničemu..... třeba Happ nebo J.P. Crawford...

už od začátku je prost někdo oslaben a tak dále

......................

takže poďme si to už nějak ošetřit...

Raději budu pro to, přidat si jeden NA slot, a případně další hráč se statusem NA bude moc být na soupsice pouze třeba týden... (pokud není NA z důvodu narození potomka a podobně teda)
Raději zvýšit limit prospectů
Prostě rozdělovat pro prospecty by měl draft, proto jsme to dělali... A pokud je nikdo nechtěl, v AAA už snad ukázali kdo co umí a může si je tedy nabrat kdo chce... Ale v nižších soutěžích je to o tom, kdo dřív najde... čili ten kdo na to má čas...

Ale za mě, pokud má být liga vyrovnaná, čili zábavná, musí se už něco udělat... Protože je to každej rok stejný


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nové pravidlo na Prospecty
PříspěvekNapsal: úterý 13. srpen 19, 18:35 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 7. 2010
Příspěvky: 295
Oblíbený tým: Cincinnati Reds
Wizardos píše:
Není tohle docela v rozporu?


Samozřejmě, však tak jsem to myslel.

Já osobně s tím žádnej problém nemám, že se týmy mimo play-off snaží o rebuild. Děje se to tak i v MLB realitě, akorát nás je v lize bohužel jenom 12, a ne 30. Naopak bych byl rád, kdyby na rebuild tlačili ještě víc a třeba při trade deadlinu 3 týdny před koncem základní části se snažili využít svoje trade chipy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nové pravidlo na Prospecty
PříspěvekNapsal: středa 14. srpen 19, 16:04 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 23. 2. 2016
Příspěvky: 209
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Chicago Cubs
2 z těch NA hráčů mám já, z toho jeden je Forrest Whitley, u kterýho se předpokládalo, že letos naskočí do MLB (bohužel měl zranění a celkově to pořád není ono) a druhý je Gonsolin z Dodgers, kterýho poslali do AAA sotva jsem ho picknul. Každopádně by se měl ještě během zbytku sezony vrátit do MLB, tak si ho zatim držím...

_________________
www.baseball-stat.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nové pravidlo na Prospecty
PříspěvekNapsal: středa 14. srpen 19, 16:12 
Offline
Farmář
Farmář

Registrován: 28. 2. 2017
Příspěvky: 113
Oblíbený tým: San Francisco Giants
Tak ja nevím úplně, co je zlýho na tom, že když jsem tenhle rok marnej, tak jdu prospect-heavy...mám Reyese, kterej už v MLB měl být, Kiriloffa, kterej je top prospect a je celkem legitimní ho držet, Garcia jde hodně rychle nahoru a Luzardo by byl v Opening Day rotaci nebýt zranění...
S tím, že se nesnažím, úplně nesouhlasím, tradoval jsem před deadlinem a rozdělaný jsem měl i další prodeje. Pokud by takový pravidlo bylo, tak to samozřejmě budu respektovat, ale prostě stavím tým na 2020. Proč bych měl radši mít Ivana Novu než Deiviho Garciu, když mi to nijak nepomůže?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz