Právě je sobota 20. duben 24, 16:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Catcher
PříspěvekNapsal: sobota 27. duben 19, 19:55 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
Návrh pro příští sezonu...

2x Catcher v každém týmů

Když tak pozoruju ligy, ať už A nebo Keeperu, a i samotné Catchery...tak ne moc se jich výplatu vůbec mít v sestavě, tzv nejsou fantasy schopní... A dost manageru hraje ve svém týmu bez Catchera... Ale reálně by to tak být prostě nemělo, Catcher by měl být v sestavě.... A proto by se s nimi mělo hrát a dal bych možnost si je splitovat...

Čili návrh...
Přidat jeden slot pro sestavu navíc
A každý bude mít v týmu 2 hráče z pozicí C - povinně

Kďyž dropnete C, musíte jedině za jiného C
Pokud budete mít pouze 1 C (ať už úmyslně nebo bude druhý na DL), musíte mít stále 1 slot volný, nikoli si za něj nabrat jiný post (leda nové C)...to už by bylo zneužití...

Dal samozřejmě během draftu, draftovat (keepnout) dohromady 2 C...
Ani jeden C by nemohl být NA prospect

Další pravidla bych pak případně doplnil, pokud to bude mít pozivitni ohlas... To se doladí...


Jen mi prostě pride na prd, aby C bylo tak bez value, když je to Klíčový post v baseballu... A hra i úplně bez C v sestavě se mi vůbec nelíbí..tak co to trochu oživit...
Zvedla by se i value C prospectum...takhle je jen bezvýznamně obchazime obloukem
A zas to bude zábavnější o něco...

Klidně bude ty machinace z C kontrolovat a sledovat... Tresty na případně omrdy si pak můžeme navrhnout...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: neděle 28. duben 19, 13:13 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Nevidím důvod. Není pravda, že C vůbec nemají smysl, pár se jich najde. Já jsem třeba s Grandalem v áčku zatím moc spokojenej. A pak je to věc individuální taktiky, jestli někdo radši bude hrát bez C - stejně tak je legitimní, že někdo hraje vez RP, i když v reálu bez bullpenu žádnej tým nemá šanci. Pravidla máme i bez toho dost složitý.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: neděle 28. duben 19, 14:45 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1402
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
Jo ale RP reálné taky nepotřebuješ, prostě si ten tým nechá utavit SP....ale bez closera se hrát nedá...
A hlavně reálný zápas je pro nás jako jeden week...v reálným zápase stačí 9 (8smen)... Tady hrajeme na 28... A to každý splní....ale Catcher v sestavě, bez kterého baseball prostě nefunguje, by být měl...

A žádný složitý pravidla nemame, maximálně předsezónní a ty už každý zná...

Jinak jasně že někteří C mají smysl, ale je to tak pro půlku týmu, a většina je stejně nejhorší hrač sestavy... Ale prostě už je tu ta móda, že lepší je hrát bez C, než tam mít někoho kdo dá za sezonu 10HR s AVG 220... A to se mi nelíbí...

Sám sem.taky hrál bez C, když se zranil Gary...protože na FA prostě je jen shit... Ale mít možnost si 2 shity splitovat, už by mělo smysl a větší zábavu...

A pokud tedy ne, tak jsem pro to, trestat týmy, kteří budou hrát bez C úmyslně... Víc než tři dny (omluva pouze to že se mu zrání v úterý a on už bude mít vyčerpaný moves) ... Čili prostě Catcher musí být aspoň jednou v tom weeku v sestavě...dejme tomu


Naposledy upravil nerazzurro dne neděle 28. duben 19, 22:13, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: neděle 28. duben 19, 18:43 
Offline
Farmář
Farmář

Registrován: 28. 1. 2012
Příspěvky: 164
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Milwaukee Brewers
wtf? Protože je v MLB míň než 12 kvalitních catcherů, tak to vyřešíme tím, že budeme mít povinně na rosteru dva? Ať si každej hraje jak chce...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: neděle 28. duben 19, 22:02 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
nerazzurro píše:
Jo ale RP reálné taky nepotřebuješ, prostě si ten tým nechá utavit SP....ale bez closera se hrát nedá...
A hlavně reálný zápas je pro nás jako jeden week...v reálným zápase stačí 9 (8smen)... Tady hrajeme na 28... A to každý splní....ale Closer v sestavě, bez kterého baseball prostě nefunguje, by být měl...

A žádný složitý pravidla nemame, maximálně předsezónní a ty už každý zná...

Jinak jasně že někteří C mají smysl, ale je to tak pro půlku týmu, a většina je stejně nejhorší hrač sestavy... Ale prostě už je tu ta móda, že lepší je hrát bez C, než tam mít někoho kdo dá za sezonu 10HR s AVG 220... A to se mi nelíbí...

Sám sem.taky hrál bez C, když se zranil Gary...protože na FA prostě je jen shit... Ale mít možnost si 2 shity splitovat, už by mělo smysl a větší zábavu...

A pokud tedy ne, tak jsem pro to, trestat týmy, kteří budou hrát bez C úmyslně... Víc než tři dny (omluva pouze to že se mu zrání v úterý a on už bude mít vyčerpaný moves) ... Čili prostě Catcher musí být aspoň jednou v tom weeku v sestavě...dejme tomu


Asi ses dvakrát přepsal (closer-catcher). Já chápu, proč to navrhuješ, ale nesouhlasím s tím, že by to byl problém, kterej by bylo potřeba řešit. Dokonce nesouhlasím s tím, že je to problém. Zatím se nezdá, že by to někdo z dalších účastníků viděl jako ty.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: pondělí 29. duben 19, 01:40 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
:neri: už sem si říkal, že tě dlouho nic nenapadlo :bigbrother:

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: pondělí 29. duben 19, 13:43 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 7. 2010
Příspěvky: 220
Oblíbený tým: Boston Red Sox
je to na debatu úplně bych to nezavrhoval, ale za mě osobně bych byl za zvýšení limitu Minimum Innings Pitched z 28 klidně na 40IP(je to na debatu toto číslo), moc se mi nelíbí když půl týdne proti nehraje žádný P, byť vím že mojí SP jsou shit, ale i tak je to demotivující...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: pondělí 29. duben 19, 14:13 
Offline
Nosič vody v MLB
Nosič vody v MLB

Registrován: 8. 2. 2011
Příspěvky: 353
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Pittsburgh Pirates
Já jsem pro zavedení QS místo W. Celá liga je už od počátků vychýlená a stranu nadhazovačů, kdy existuje tlak na hamounění a streamování SP. W je možné nahamounit skoro kýmkoliv, zatímco u QS už to není tak snadné, takže by se liga vybalancovala.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Catcher
PříspěvekNapsal: pondělí 29. duben 19, 15:03 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 620
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Za mě změna statistik z W na QS je určitě ke zvážení a k debatě, tam vidím smysl a sám jsem o tom přemýšlel už dřív, přestože ani QS není ideální. V tomhle směru mi přijde upřímně ještě důležitější a opodstatněnější změna z SV na HLD+SV, protože ten vývoj využívání bullpenů je dost jasnej a mně nedává smysl, proč by v naší lize měl mít kdejakej Romo hodnotu, a spousta dalších daleko kvalitnějších nadhazovačl, kteří jsou využívaní proti nejlepším pálkařům soupeře v nejtěžších chvílích třeba v 7. směně.

K navýšení IP limitů důvod nevidím, zbytečně by to omezilo taktiku, kdybys musel stavět každýho SP co máš i ve špatných matchupech. Když proti tobě někdo půl týdne nehraje SP, vyhraj W a K.

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zvýšenie limitu IP
PříspěvekNapsal: pondělí 29. duben 19, 19:56 
Offline
Junior
Junior
Uživatelský avatar

Registrován: 3. 2. 2013
Příspěvky: 94
Bydliště: Bratislava
Oblíbený tým: Los Angeles Dodgers
Ak môžem pridať aj môj návrh resp. názor, tak ja som osobne určite za pridanie limitu na IP a to tiež aspoň na tých 40 IP.
Pretože keď si vezmeme, že reálne kluby keď hrajú v týždni tých cca 6 zápasov, tak musia odohrať a to pokiaľ sa ešte nepredlžuje tých 6x 9 smien= 54 IP... ( aj pri 5-tich zápasoch to je 5x 9IP= 45 IP )
Takže aj tých 40 IP je ešte podľa mňa na reálny týždeň málo a čo potom tých našich smiešnych 28... :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz