Právě je čtvrtek 28. březen 24, 13:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2018 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: úterý 13. únor 18, 14:24 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Pokud by se hlasovalo dle těchto variant, tak se přikloním k č.2.

Ať bude mít Otaniho kdokoliv, ať si využívá jeho práv, ale také povinností .
Protože mi ostatní u prospect draftu také nevíme, zda ten či onen prospect vůbec v MLB zazáří nebo bude platný fantasy hráč a po roce nemůžeme říct, že se nám jeho sezona nelíbila a už jej nechcem, vraťte mi pick zpátky.
Takže pro mne varianta č.1 padá - jelikož mi to přijde nefér k ostatním

Protože pak je jednoduchý říci, když po roce Angell zjistí že Otani v jedné kategorii stojí za houby, díky ale jako pálkaře ho již nechci.
To se pak může rovnout nechat pouze varianta č.3 a holt se bude muset manager rozhodnout jestli pálkař nebo nadhazovač.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2018 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: úterý 13. únor 18, 18:58 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 7. 2010
Příspěvky: 295
Oblíbený tým: Cincinnati Reds
Já sem špatně pochopil v tom tvým původním příspěvku to nasazování do lineupu, tys tou variantou č.1 asi myslel, že by si mohl přidávat na roster třeba jen jednu polovinu hráče a druhou by mohl mít nedoktnutelnou ve FA, je to tak? To by bylo hloupý, já jsem taky samozřejmě pro to, aby musel mít jeho majitel na rosteru "celýho" Otaniho, to znamená obě varianty, to teda tím pádem odpovídá variantě č.2.

Otázka je, jak bychom to řešili, kdyby se on nebo klub třeba za 2 roky rozhodli, že už pálit nebude. Budeme pořád nutit majitele, aby měl na rosteru tu pálkařskou polovinu hráče? Těžko pak budeme zase hlasovat... Tahle situace fakt asi nemá racionální řešení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2018 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: úterý 13. únor 18, 19:30 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 618
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Jako to co spravne nastínil hrubas je dost zavaznej problém. Pořád je celej Ohtani prostě jen v novodobý historii nevyzkousenej experiment, kterej nikdo neví, jak dopadne.

Sice je pravda, že se většina expertů shoduje, že by byl top 100 prospect i jako nadhazovač, i jako pálkař, ale jak to půjde v reálu skloubit dohromady je prostě otázka. Ono je klidně možný, že ho Angels třeba nalákali na to, jak ho nechaj hrat oboje co nejvic, aby u nich podepsal, ale jakmile uvidej, že mu to buď tolik nejde jedno z toho, nebo je třeba přetíženej a kvůli tomu častěji zranenej, vyserou se na to a udelaj z něj full-time nadhazovace (spiš, ale i kdyby to bylo naopak, tak je to to samý).

A teď ho Angee bude mít na obou postech, on bude eso na kopci, pálit bude už jen v interleague zapasech a on ho bude muset držet na rosteru i tak. A podle čeho pak určíme, kdy teda už ta povinnost držet ho i jako pálkaře vyprší? Kdy bude možný ho brát už jen jako jednoho Ohtaniho - SP.

Základní chybu bohužel udělalo Yahoo tím, jak se k tomu postavilo, co sem tak dokázal pochytit, všechny ostatní fantasy servery resej Ohtaniho jako jednoho hráče s multipostem, stejně jako Machado ma 3B a SS, tak on má prostě SP a Util. My na to ted akorát musím zareagovat tak, aby to co nejmíň narušilo naši hru.

Pro mě je nepřijatelný, aby angee nadraftoval jedním pickem oba dva s tím, že mu staci mít na rosteru jednoho a může si je střídat, jak se mu to hodi. Pokud už bych přistoupil na variantu řešit ho jako jednoho, znamenalo by to stoprocentně povinnost mít na rosteru oba (po překročení limitu samozřejmě). Jenže s tím by bylo potenciálně hodně komplikací. Proto pro mě nejshudnejsi varianta je brát je jako dva prospecty zvlášť, holt je pak na každým z nas, jak si ho vyhodnotí jako pálkaře a jak jako nadhazovace. Je to špatna varianta, ale k nastavení Yahoo se holt hodí nejvíc.

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2018 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 17. únor 18, 10:12 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2945
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Já se obávám, že jediná dlouhodobě udržitelná varianta je Ohtani jako dva oddělení hráči. Myslím si, že jste k tomu diskusí sami došli.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2018 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 17. únor 18, 15:31 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1399
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
já sem klidně proto aby to byli dva hráči, ale v budoucnu si myslim nastane že Ohtani dostane Multipost (SP/Util)

Proto bych případně vyřešil kdo toho hráče případně dostane... Osobně navrhuji, aby se dva majitelé mezi sebou domluvili a jeden druhému zaplatil (jakože trejd) příslušnou hodnotu.... Pokud se nedohodnou do Keeper Deadline hráč automaticky pude do draftu v té sezoně...

A nebo bude hazardovat komu ho přidělí Yahoo... tzv když z něj udělá jeden post tak myslim že zůstane jen v jednom týmu... a nebo možná bude automaticky FA a nebude ho mít v týmu při openu ani jeden...

Samozřejěm Ohtani může být vždy 2x a k multipostu nemusí nikdy dojít, ale určo bude lepší se na tom domluvit předem pokud se tak stane...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2018 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 17. únor 18, 17:18 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 7. 2010
Příspěvky: 295
Oblíbený tým: Cincinnati Reds
Ranger píše:
Já se obávám, že jediná dlouhodobě udržitelná varianta je Ohtani jako dva oddělení hráči. Myslím si, že jste k tomu diskusí sami došli.


Je to tak, bohužel nám asi nic jinýho nezbývá. Otázka je, jestli to rovnou přijmeme jako konsenzus, nebo jestli bude nutný ještě to odhlasovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2018 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: neděle 18. únor 18, 17:35 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2945
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
nerazzurro píše:
já sem klidně proto aby to byli dva hráči, ale v budoucnu si myslim nastane že Ohtani dostane Multipost (SP/Util)

Proto bych případně vyřešil kdo toho hráče případně dostane... Osobně navrhuji, aby se dva majitelé mezi sebou domluvili a jeden druhému zaplatil (jakože trejd) příslušnou hodnotu.... Pokud se nedohodnou do Keeper Deadline hráč automaticky pude do draftu v té sezoně...

A nebo bude hazardovat komu ho přidělí Yahoo... tzv když z něj udělá jeden post tak myslim že zůstane jen v jednom týmu... a nebo možná bude automaticky FA a nebude ho mít v týmu při openu ani jeden...

Samozřejěm Ohtani může být vždy 2x a k multipostu nemusí nikdy dojít, ale určo bude lepší se na tom domluvit předem pokud se tak stane...


Možná by to opravdu bylo dobrý, ale řešením určitě není nějaká nařízená kompenzace. Pokud by se Yahoo rozhodlo Ohtaniho sjednotit, navrhuju, aby připadnul tomu majiteli, na jehož postu bude mít v tu chvíli v kariéře odehráno víc. Na první dobrou bych navrhoval srovnat počet outů na nadhozu (neboli IP × 3) a počet PA na pálce.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2018 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: neděle 18. únor 18, 18:07 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB
Uživatelský avatar

Registrován: 12. 2. 2012
Příspěvky: 618
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Oakland Athletics
Nebo tomu, jehož Ohtani byl v poslední sezoně v ranku líp postavenej?

_________________
“There are three things you can do in a baseball game. You can win, or you can lose, or it can rain.” – Casey Stengel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2018 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 24. únor 18, 10:31 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 7. 2010
Příspěvky: 295
Oblíbený tým: Cincinnati Reds
Omlouvá se, ale bohužel mi nevyhovuje termín draftu prospectů 15.3., takže to rovnou píšu sem a doufám, že se nám podaři domluvit termín na nějakej jinej den. Většinou je draft otázkou necelé hodinky, tak snad to nebude problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MLBCZ.com Keepers Power League 2018 - všeobecná diskuse
PříspěvekNapsal: sobota 24. únor 18, 19:22 
Offline
Stálý hráč
Stálý hráč
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 1. 2011
Příspěvky: 1399
Oblíbený tým: Tampa Bay Rays
tak já dám reakci že nemůžu případně 14.3 kdyby jste to na to chtěli změnit... od pátku 16.3 do neděle 18.3 mi to pak je jedno, jsem ready...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz