Právě je čtvrtek 18. duben 24, 02:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Československá Fantasy MLB 2017 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: pondělí 02. říjen 17, 17:20 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
A-League
Mistr ligy 2017: Brno Red Sox** (Base) se stal třetím manažerem se třemi tituly v historii ligy. Ve finále porazil dalšího veterána gnus freaks (gnu), který se do finále dostal po osmi letech, ale ani tentokrát první hvězdičku nevybojoval. O výsledku bylo díky síle Red Sox na nadhozu a nedostižitelnému průměru prakticky rozhodnuto už před víkendem, v neděli už Base takticky nenasadil ani jednoho hráče.
Bronz jsem vybojoval já (Ranger's Lawyers*** (Ranger)), když jsem porazil suverénního vítěze základní části Mariners*** (Mariner) 6:5.
Sestup: Za poslední místo v základní části Rebellion (hitman) a za poslední místo v playout SWAT** (jikra), který bohužel po 14 letech oznámil konec svojí účasti v Čs. FMLB.

B-League
Postup: Nekronauts (Morgosh) za vítězství v lize a poražený finalista Slovakia Dodgers (Rastes) za první místo v základní části.
Sestup: EgaL's Team (Egal) za poslední místo v základní části (bohužel byl vyloučen pro neaktivitu) a Zelinsky Fresno (honzarichtar) za předposlední místo v playout.

C-League
Postup: Flamer's Team (Flamer) za vítězství v lize kterým potvrdil svůj těsný triumf ze základní části a poražený finalista Sorryjako (Jirkush). Velkou smůlu měl commish Blackhawk´s Mafia (Blackhawk), kterého od prvního místa v základní části dělilo 0,5 GB a od postupu do finále třeba 5 SO. Nicméně vybojoval aspoň třetí místo, takže pokud jirka opravdu odstoupí, i tak si zahraje B-League 2018.
Sestup: PavelFirst Name (Karaya32) za poslední místo v základní části a vyloučený Zlín Yankees (Carlyle) za poslední místo v playout.

D-League
Postup: I want to LinceCum (telka11) za 3. místo v základní části a Buffalo Bisons (Rev) za druhé nejlepší umístění z a-týmů v konečném pořadí po playoff (5. místo celkem).
Vítěz ligy: slicki D league (slicki) (b-tým).
Vyloučení: Clayton (Dodgers) a Truland (Trulandovci).

Velká gratulace patří mistrovi sezóny 2017 Baseovi i všem postupujícím. Sestoupivším hodně štěstí v bojích o návrat nahoru v příštím roce.

Teď už pište svoje dojmy z Československé fantasy 2017!

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2017 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: pondělí 02. říjen 17, 20:20 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 8. 11. 2010
Příspěvky: 258
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Boston Red Sox
Ranger za me vse shrnul, takze neni co dodat. Zaver byl tragikomedie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2017 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: úterý 03. říjen 17, 01:55 
Offline
Dorostenec
Dorostenec

Registrován: 8. 3. 2012
Příspěvky: 10
Oblíbený tým: Milwaukee Brewers
Diky vsem zucastnenym za sezonu! :-)

Pro me byl vstup do sezony tragicky, protoze jsem se potacel na spodku tabulky celkem dlouho, ale kluci vcas zabrali a vybojovali s velkym stestim 1. misto v tabulce.
Nicmene musim podotknout, ze mi ze zakladni sestavy, co se tyce palkaru, ktere jsem nadraftoval, zustali pouze 4 :-). Vsechny ostatni jsem musel nahradit jinymi a jsem hodne rad za picky z FA jako je Smoak, Pham, Santana a samozrejme i dalsi, ale tihle byli pro me TOP :-).
U nadhazovacu to bylo obdobne, pokud dobre pocitam, tak taktez zustali pouze 4. Pokud bych mel porovnat statistky v head-to-head (celkove pocty), tak jsem si prvni misto v zakladni casti nezaslouzil.

Co se tyce Play Off, tak si myslim, ze jsem hlavne vyhral proto, protoze jsem strategicky poslal 3 SP do FA a picknul nadhazovace, kteri jeste v nasledujicich dnech meli startovat. Nutne jsem potreboval ziskat W a K, coz se nakonec si myslim stalo osudnym. Bohuzel souper Sorryjako takto strategicky neuvazoval a bohuzel jen picknul meho nejlepsiho vyhozeneho nadhazovace Wooda, ktery uz nemel startovat.

Jsem rad, ze se opet podivam do vyssi ligy a snad napodobim to, co se mi podarilo pred par lety, ze jsem postoupil jeden rok z C league a dalsi hned z B league. :-) Posledni 2 roky byly pro me otresne, protoze jsem pocitil pad z A league do B a pak hned do C :-).

Gratulace vsem postupujicim a jeste jednou diky vsem zucastnenym!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2017 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: středa 04. říjen 17, 10:49 
Offline
Junior
Junior

Registrován: 24. 2. 2011
Příspěvky: 77
Oblíbený tým: Boston Red Sox
Ale jo, dobrej rok to byl :-)

Podle druhé poloviny sezóny jsem "věděl", že nejlépe rozehrané to mám já a hlavně gnu. Playoffs je samozřejmě trochu (nebo i trochu víc) o štěstí a letos jsem ho měl já.
Do určité míry nejzajímavějším momentem sezóny byla poslední neděle základní části. Gnu totiž do PO postoupil o 1 výhru, já na druhé místo postoupil díky tiebreakeru a rozhodovalo se až v posledních desítkách minut. Nebylo to sice tak dramatické jako finále před 15 lety, ale k tomu bych už se nerad vracel :-)

Jinou ligu nehraju, mám vždy jenom jeden tým. Podle úspěchů "rivalů" v naší lize soudím, že je to zbytečné. V minulosti se už několikrát stalo, že se připojil někdo, kdo o sobě vyhlašoval, že v jakékoliv jiné fantasy mnohokrát vyhrál a u nás pohořel jak papír. Stejně tak asi i vy ostatní, kteří paralelně hrajete víc lig máte asi nějakou tu "hvězdičku" odjinud, ale ty prostě nemají hodnotu. Hraju jen tu nejlepší ligu, s těmi nejlepšími a jsem rád, že jsem dorovnal další otce zakladatele :-)

Děkuji Rangerovi za organizaci (a podotýkám, že on sice má taky 3 výhry, ale druhou ligu nikdy nevyhrál:), všem za účast a v offseason se udržujte v kondici


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2017 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: středa 04. říjen 17, 16:23 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Neodpustím si rýpnutí , ale i v té skromnosti jsou Base, Mariner a Ranger v top 3.
Zkus vyhrát i jinou ligu brachu, nejenom baseball. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2017 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: středa 04. říjen 17, 18:43 
Offline
Junior
Junior

Registrován: 24. 2. 2011
Příspěvky: 77
Oblíbený tým: Boston Red Sox
NFL jsem na Yahoo hrál 3× a výsledky byly první, první, třetí.
NBA: 3-2-1-6-8

Všechno tohle bylo se stejnou sortou lidí jako je tady, resp. vesměs s těmi "otci zakladateli", čili sázkaři na středním a vyšším levelu vesměs.
Co ještě mám, brachu, zkusit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2017 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: středa 04. říjen 17, 21:00 
Offline
V lineupu MLB
V lineupu MLB

Registrován: 23. 6. 2010
Příspěvky: 542
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Baltimore Orioles
Chápu, že to musíš vyhajpovat co to jde, ale vítězství s otci zakladateli v letech 03-05 má vypovídající hodnotu právě generace nás dědků, kdy jsme byli rádi když se dalo dohromady 12 lidí s funkčním netem.
Letošní rok si nám to ale ukázal :thumbright:
Všechno v dobrém, a užívej si offseason brachu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2017 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: středa 04. říjen 17, 21:58 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 23. 2. 2016
Příspěvky: 209
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Chicago Cubs
Finále v C-lize byly nervy do posledního momentu, ještě v neděli před půlnocí jsem vedl 6:5, ale 3-run homerun nějakýho no-name hráče Phillies (N. Williams) v 8.směně mě poslal do kolen a prohrál jsem jasně 4:7... Nicméně gratulace Flamerovi, ve finále jsem ani moc nedoufal :thumbright:

_________________
www.baseball-stat.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2017 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: středa 04. říjen 17, 23:38 
Offline
Dorostenec
Dorostenec

Registrován: 8. 3. 2012
Příspěvky: 10
Oblíbený tým: Milwaukee Brewers
Jirkush: K tomu Williamsovi... :D toho jsem si picknul nekdy v prubehu sezony a je pravda, ze ve finale playoff jsem nekdy v pulce zvazoval, jestli ho dropnout nebo nechat. Nastesti se mi odvdecil cennym HR, jak si napsal vyse :-). Dik za souboj kazdopadne! :-) Vyhral stastnejsi...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz