Právě je úterý 16. duben 24, 10:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Československá Fantasy MLB 2021 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: pondělí 04. říjen 21, 08:51 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2946
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
A-League
Mistr ligy 2021: Mariners**** (Mariner) v repríze finále 2004 porazil Brno Red Sox*** (Base) 9:3. Byl to souboj 6. s 5. po základní části, ale na to už jsme si v playoff víceméně zvykli. :) Base už sice Marinerovi pogratulovat na fóru ligy, ale já doufám, že přijde i sem trochu poodhalit taktiku, kdy v úterý a ve středu chtěl dost šokujícím způsobem držet AVG a OPS z pondělí a vybenchoval pálku, a pak najednou začal nasazovat, což skončilo 0:6. Mariner mu asi vypálil rybník hrou na minimum IP a je opravdu fascinující se podívat na jména těch 4 SP a 2 SP, kteří mu nasbírali ERA 1,80 a WHIP 0,83. :poklona:
Aspoň na bronz dosáhl vítěz základní části: Childish Bambinos (Miky).
Sestup: Za poslední místo v základní části jde poprvé v kariéře po 18 sezónách dolů obhájce titulu gnus freaks (gnu) a za předposlední místo v playout Bay Area Territory (Evando).

B-League
Postup: SOX (Pupekson), který vyhrál základní části a potvrdil to i v playoff a spolu s ním dvojka základní části a zároveň i poražený finalista Zelinsky Fresno (Pakosh).
Sestup: Eddies (Moonchild) za poslední místo v základní části a Blackhawk´s Mafia (Blackhawk) za předposlední místo v playout. Smutný, Adame. :scratch:

C-League
Postup: OK Team B (09kada) jako vítěz playoff (i přes béčko v názvu se jedná o hlavní tým :) ) a spolu s ním navrátivší se matador SWAT (jikra), který sice prohrál ve finále, ale jako vítěze základní části ho to ani tolik mrzet nemuselo.
Sestup: Milujeme Baseball (slina) sice nakonec malé playoff vyhrál a končí 7., ale za poslední místo v základní části ho cesta dolů bohužel nemine. Spolu s ním padá Threshing machines (Jeff73) za poslední místo v playout.

D-League
Postup: Základní část i proti řadě zkušenějších hráčů s b-týmy ovládl KingIsBack's Team (KingIsBack). Do playoff s ním postoupil už jen jeden další a-tým: WBK Dinos (pazyvonWBK) a dotáhl to až do finále, což samozřejmě na postup taky bohatě stačí.
Ligu vyhrál se svým b-týmem Zelinsky Albuquerque (Pakosh). :ok:

Gratuluju Marinerovi, který se v historické tabulce s pěti tituly dostává do trháku, i všem ostatním medailistům a postupujícím. Všem děkuju za další skvělou sezónu a těším se na příští.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2021 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: pondělí 04. říjen 21, 19:16 
Offline
Přípravka
Přípravka
Uživatelský avatar

Registrován: 25. 2. 2021
Příspěvky: 5
Oblíbený tým: New York Yankees
D-liga: Sice jsem baseball kdysi davno docela dobre hral ale tady slo o neco jineho a ja zaplatil novackovskou dan z dlouheho nesledovani mlb, neznalost manazerskych her a fantasy baseball jsem vibec neznal a poztracel zbytecne snad 15 bodu, nez jsem se naucil kde a jak hledat info, sledovat u hracu urcite mentalni vzorce, spravne vybirat hrace a aktualizovat sestavu, volit strategii a pocitat, byt taky trpelivy.. :-)
Priznam se, ze jsem si pred startem myslel, ze mne hrani na papiru nebude bavit ale byla to zábava a zajímavá zkušenost :-) Gratulace vítězům a čest poraženým! A snad vas priste, az nejake bude, trochu lepe provetram! :-) Robo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Československá Fantasy MLB 2021 - Souhrn výsledků
PříspěvekNapsal: neděle 10. říjen 21, 11:51 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 8. 11. 2010
Příspěvky: 258
Bydliště: Praha
Oblíbený tým: Boston Red Sox
Smutné to je. Cítím se teď asi jako Pirát po volbách. :D :(
Každopádně moc díky celému Béčku za super sezonu bez žádných problémů. Klobouk dolů před všemi.
:)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz