Právě je čtvrtek 28. březen 24, 10:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nabízím přivýdělek
PříspěvekNapsal: sobota 14. říjen 17, 06:37 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 6. 2010
Příspěvky: 201
Bydliště: Slaný
Oblíbený tým: Kansas City Royals
Tohle je myslím to správné místo, abych vám také nabídl přivýdělek :)

Nabízím přivýdělek formou odebírání mých tipů na NBA střelce a nově i NHL, kdy se mi snad doufám, po 25i letech podařilo cracknout tipy na NHL, kde jsem si myslel, že člověk nemůže vydělávat. Na střelce v NBA mám systém, kde vím, že to funguje, protože sázení střelců je věc dost jednoduchá a tam mám tu důvěru v tipy dost velkou.

Od minulé sezóny jsem začal testovat i NHL, protože u střelců může být problém, že vám brzo nasadí limity. I když mě tohle ještě u Tisportu třeba nepotkalo, protože tam občas vsadím větší kombi, abych jim taky něco vrátil :)

NHL mi přišla ,,nesázitelná,, :) Ale jeden ze systémů, které jsem zkoušel vypadá, že by mohl být funkční. V hokeji jsem zkoušel jenom RL, ty kurzy jsou tam zajímavý a při skóre o gól se odvolává brankář, takže to tam dost často padá do prázdný.

Takže jeden ze systému mi vyplivnul za minulou a tuhle sezónu asi přes 100 tipů s ROI přes 80 procent, při bilanci cca 54% win rate. To ROI je podle US sázkovek, takže u nás by bylo něco kolem 70%. Což je prostě hodně hodně slušný.

Vím, že na netu je v tomhle oboru 99,98% podvodníků. který z vás chtějí jenom vytáhnout prachy. Já to mám trošku jinak. Hlavní rozdíl je v tom, že já všechny tipy verifikuji u třetí strany. Takže vidíte reálnou úspěšnost tipů. Druhý velký rozdíl je v tom, že pokud se rozhodnte moje tipy odebírat, tak zaplatíte měsíční poplatek na začátku. Pak to funguje následovně. Dostáváte tipy v řijnu a jelikož je už půlka října, tak i v listopadu. Když profit u NHL bude nižší než 9 jednotek za období říjen/listopad, tak tipy dostáváte v prosinci dál a nic neplatíte, zaplatíte případně až na konci prosince, když ten profit bude vyšší než 9 jednotek. U NBA je to stejné, jen tam díky vyšší důvěře mám jiné vklady, ale princip je stejný. Tohle je motivace pro mně, aby ty tipy byly výherní a profitabilní.

Ano, chci za peníze tipy. Všechno stojí peníze, programátoři, provoz webu, hosting a všechny tyhle věci, ale tohle bych ani neřešil. Já si tou částkou, která vzhledem (a doufám) k budoucím výsledkům není nijak vysoká :), nechávám zaplatit čas, který tím strávím a který bych mohl věnovat rodině.

Takže pokud jste to dočetli až sem, tak se můžete mrknout na http://nbastrelci.cz, kde najdete všechny potřebné informace a kde si můžete i tipy objednat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabízím přivýdělek
PříspěvekNapsal: čtvrtek 22. březen 18, 15:47 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 6. 2010
Příspěvky: 201
Bydliště: Slaný
Oblíbený tým: Kansas City Royals
Kdyby chtěl někdo sám vyzkoušet tipování střelců v nba

http://nbastrelci.cz/2018/03/nbettor-po ... lcu-v-nba/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz