Právě je čtvrtek 28. březen 24, 11:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Experti na baseball
PříspěvekNapsal: pondělí 15. květen 17, 11:55 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2944
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Jirkush píše:
expertBASEBALL píše:
Miky píše:
Kurva, tak málo mi chybí, abych se pro experta stal zajímavym. :cry:


To je úplně jasné, že pro mne zajímavým nejsi, zvlášť k vůli tomu jak sprostě mluvíš. Jsi nevyzrálý. Možná máš více jak 18 let, ale chování hrozné, s takovými se vůbec nebavím, protože neumějí být součástí týmové práce.


Koukám, že proti tobě tady všichni jedou nějakou účelovou kampaň a nedoceňují Tvoji výjimečnost... Koho mi to jenom připomíná :scratch:


:E :poklona:

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Experti na baseball
PříspěvekNapsal: středa 17. květen 17, 19:12 
Offline
Farmář
Farmář

Registrován: 4. 4. 2015
Příspěvky: 105
Bydliště: Ostrava
Oblíbený tým: New York Mets
Rangere... Koukám, že ta moje vyjímečnost je ohodnocena 3.místem, a máš pravdu Rangere... všichni to docení až budu první :D Jakou že to máš vyjímečnost ty?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Experti na baseball
PříspěvekNapsal: středa 17. květen 17, 23:00 
Offline
Farmář
Farmář

Registrován: 28. 1. 2012
Příspěvky: 164
Bydliště: Brno
Oblíbený tým: Milwaukee Brewers
Jako já teda už hodně let vůbec nesázím, takže sem tady ve vlákně asi nula, protože i můj ROI je nula, ale chci se tě Experte zeptat, jestli neděláš finančního poradce nebo pojišťováka. Tyhle fráze jako "Buď chytřejší než já a budu se s tebou bavit. To proto, abych se posunul dál, jinak nemáš pro mne cenu", který píšeš v každým druhým příspěvku, zní jako z OVB :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Experti na baseball
PříspěvekNapsal: čtvrtek 18. květen 17, 08:00 
Offline
Farmář
Farmář

Registrován: 28. 2. 2011
Příspěvky: 172
Oblíbený tým: New York Yankees
expertBASEBALL píše:
Rangere... Koukám, že ta moje vyjímečnost je ohodnocena 3.místem, a máš pravdu Rangere... všichni to docení až budu první :D Jakou že to máš vyjímečnost ty?

Hele, a nezaložíme Fantasy ligu výjimečných??? :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Experti na baseball
PříspěvekNapsal: čtvrtek 18. květen 17, 08:20 
Offline
Přípravka
Přípravka

Registrován: 27. 4. 2017
Příspěvky: 3
Oblíbený tým: Boston Red Sox
Keby ste sa na toto dotahovanie radsej vysrali a riesili tu radsej tipy, tak by to nebolo na skodu veci.Napiste tu svoje tipy a zdovodnenie preco ich davate a potom mozeme zacat diskutovat, nie o chujovinach sa tu 2 tyzdne bavite


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Experti na baseball
PříspěvekNapsal: čtvrtek 18. květen 17, 09:52 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2944
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
expertBASEBALL píše:
Rangere... Koukám, že ta moje vyjímečnost je ohodnocena 3.místem, a máš pravdu Rangere... všichni to docení až budu první :D Jakou že to máš vyjímečnost ty?


1. Když budu chvíli mluvit seriózně (ne že ty bys to ocenil), tak jsem hodně překvapenej z toho, že jsi po 471 tipech v plusu, i když je to jen 1,33%. S jakoukoliv strategií, v níž nebereš v úvahu hráče, ale prostě a jednoduše dlouhodobě být v plusu nemůžeš, takže doufám, že vydržíš v tomhle tempu dávat tipy do konce sezóny :ok: Kurzy u Tipsportu, kde podle svých slov sázíš, jsou o 3-4% nižší, takže reálně jsi v mínusu.

2. Za 17 dní května máš -2,83% a jsi 46. ze 49. Takže prosím, jen vydrž aspoň do All-Star breaku, protože chápu, že do konce sezóny to je asi nereálnej požadavek. :ok: :ok:

3. Já pochopitelně reálně tipy, co mám tady v tipovačce, nesázím. Asi tě překvapí tohle moje přiznání, ale dlouhodobě z tipů na zápasy MLB (ML, RL, total) prostě nedokážu dostat yield nad 3% a nestojí mi za to na to vynakládat úsilí; sázím něco úplně jinýho. Letos jsem vinou Babišova komplotu, kdy ministerstvo financí nepracuje, nepodal na baseball ještě ani korunu (protože sázet to za české kurzy je z mého pohledu jasně ztrátová záležitost s výjimkou změny SP, což ty ani nevíš, co je). Takže si tady prostě jen tak pro zábavu klikám nebo zkouším různý "geniální" strategie typu sázení proti veřejnosti apod. Asi jedinej člověk, kterej tady v tipovačce předvádí dlouhodobě konzistentní výkony, je Romik (+3,43% ze 2790 tipů). Loni zazářil MiB, ale celkově má z 3847 tipů +0,98% (i to je vlastně dobrý). Ona to totiž fakt není sranda, třeba na to přijdeš, než zaklepe exekutor. :mrgreen:

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Experti na baseball
PříspěvekNapsal: čtvrtek 18. květen 17, 09:54 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2944
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Beowulf píše:
Keby ste sa na toto dotahovanie radsej vysrali a riesili tu radsej tipy, tak by to nebolo na skodu veci.Napiste tu svoje tipy a zdovodnenie preco ich davate a potom mozeme zacat diskutovat, nie o chujovinach sa tu 2 tyzdne bavite


Vždyť máš prostor tady tipy řešit. Snažil jsem se tu pro to vytvořit opravdu přívětivé prostředí, takže třeba po kliknutí každého tipu do tipovačky k němu můžeš snadno vytvořit diskusi. Problém je, že aby se začalo diskutovat, je potřeba mít o čem diskutovat. Odborným termínem "nablitý" tipy jsou k ničemu, pokud k nim autor aspoň stručně nenapíše pár základních argumentů, které by se daly dál rozebírat. A do téhle fáze se to tu bohužel ani za několik let nedostalo, což je mi samozřejmě líto.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Experti na baseball
PříspěvekNapsal: sobota 20. květen 17, 11:55 
Offline
Přípravka
Přípravka

Registrován: 7. 4. 2017
Příspěvky: 4
Oblíbený tým: Chicago Cubs
Škoda že je to tady takhle mrtvé. Sleduju to jako nováček a je mi to líto. Nemám sice takový přehled o hráčích a vůbec všeobecně o baseballu ale myslím že mám dobrý "čich" na to že favorit tentokrát nevyhraje. Teda aspoň dosud teď mám dva dny těžkej minus :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Experti na baseball
PříspěvekNapsal: úterý 25. červenec 17, 08:22 
Offline
Hvězda AAA
Hvězda AAA
Uživatelský avatar

Registrován: 28. 6. 2010
Příspěvky: 201
Bydliště: Slaný
Oblíbený tým: Kansas City Royals
hledám A sázkovku, kdybyste někdo náhodou narazil, aby uměla to co Pinnacle, kde si bohužel díky Burešovi nevsadíme...

Takže team total over, hcp -1 a pak i vyšší hcp -2.5, -3.5


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Experti na baseball
PříspěvekNapsal: úterý 25. červenec 17, 10:27 
Offline
Veterán
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20. 6. 2010
Příspěvky: 2944
Bydliště: Česko
Oblíbený tým: Houston Astros
Co bys nechtěl? Vždyť už v listopadu si budeš moct kromě sportky zahrát i burešovku a to je přece vrchol svobody a demokracie.

_________________
Exercise excrutiating patience.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz