1. máj, lásky časTipovačka – Playoff 2017
(1. 10. 2017, 20:56:49, přečteno 1124×)

Pro ty, kteří už na našich stránkách tipují, máme příjemný bonus. Ty, kteří ještě o tipovačce nevědí nebo v ní z nějakého důvodu neparticipují, se zase pokusíme přilákat do hry. Přinášíme totiž velkou tipovací soutěž o věcné ceny.

Jak jistě mnozí z vás víte, tipovačka na webu mlbcz.com běží již několik let, a vy tak díky ní máte každý den šanci prověřit si své MLB znalosti a tipovací schopnosti. Teď se nám však podařilo domluvit na spolupráci s Fancentrem, které nám dodá pro dva nejúspěšnější z vás věcnou odměnu.

Fancentrum je mezinárodní fanshop s prodejem zaměřeným na oficiální zboží z amerických sportovních soutěží, mimojiné právě i MLB. Pokud byste měli zájem o koupi některého suverýnu i mimo naší tipovačku, nebo třeba už teď hledáte vhodný vánoční dárek, o nabídce Fancentra, která zahrnuje i mnohé zboží skladem, si můžete více přečíct zde.

Vítěz obdrží od našeho partnera tričko dle vlastního výběru v hodnotě do 1000 Kč, rozhodně se tedy nemusíte bát, že by fanoušek Yankees „vyhrál“ tričko s potiskem Red Sox a podobně, každý si přijde na své. Na druhého v pořadí pak čeká cena v podobě sběratelské figurky McFarlane v hodnotě do 800 Kč, i v tomto případě si pak výherce vybírá dle své libosti.

Tipovačka běží po celý průběh playoff, tedy počínaje úterním Wild Card soubojem v Americké lize mezi New Yorkem Yankees a Minnesotou Twins, a zúčastnit se jí může každý registrovaný uživatel našich stránek.


Průměrná známka: 1.50 (8 hodnocení)
Známkovat článek: 1 - výborný / 2 - chvalitebný / 3 - dobrý / 4 - dostatečný / 5 - nedostatečný

Komentáře (1) | Autor: Miky | Kategorie: Aktuality | Arizona Diamondbacks Atlanta Braves Baltimore Orioles Boston Red Sox Cincinnati Reds Cleveland Indians Colorado Rockies Detroit Tigers Houston Astros Chicago Cubs Chicago White Sox Kansas City Royals Los Angeles Angels Los Angeles Dodgers Miami Marlins Milwaukee Brewers Minnesota Twins New York Mets New York Yankees Oakland Athletics Philadelphia Phillies Pittsburgh Pirates San Diego Padres Seattle Mariners San Francisco Giants St. Louis Cardinals Tampa Bay Rays Texas Rangers Toronto Blue Jays Washington Nationals | Sdílet

©2010-2019 - Redakce